bet365 регистрация

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 22.04.2017


 

Оферта от Betfair и BGPrognozi.INFO

09:00

Токио Верди – Теспакусатсу Гунма

1

10:00

Албирекс Ниигата – Токио

2

10:00

Шонан Белмар – Оита Тринита

1 ДНБ

Супер коефицент 8.00 за Байерн да победи Майнц 05

10:30

Тиендзин Теда – Янбиан Фуде

1

11:00

Сеул – Инчхън Юнайтед

1

12:00

Йокохама ФК – Джеф Юнайтед Чиба

X

13:00

Таммека Тарту – Левадия Талин

2

13:00

Саган Тошу – Висел Кобе

X

13:30

Ризеспор – Истанбул Башакшехир

2

14:00

Ерцгебирге Ауе – Хановер 96

2

14:00

Хайденхайм – Арминия Билефелд

1

14:00

Малага – Валенсия

Гол/Гол

14:00

Зенит Санкт Петербург – Урал Свердловска област

1

14:15

Линкълн Сити – Макълсфийлд Таун

1

14:15

Хибърниън – Абърдийн

X2

14:30

Уориърс ФК – Хоум Юнайтед

1X

14:35

Гуейджоу Хенфен Чжичен – Шанхай Грийнланд

2 ДНБ

15:00

Веен Висбаден – Ян Регенсбург

X2

15:00

Вердер Бремен II – Ханза Рощок

X2

15:00

Дуисбург – ФСВ Франкфурт

1X

15:00

Магдебург – Зоненхоф Гроссашпах

Гол/Гол

15:00

Майнц 05 II – Халешер

X2

15:00

Оснабрюк – Аален

1X

15:00

Падерборн – Шпортфройнде Лоте

2

15:00

Холщайн Кил – Кемницер

1X

15:30

Комо – Лупа Рома

1X

15:30

Кремонезе – Лукезе

1

15:30

Пиаченца – Ливорно

Гол/Гол

15:30

Тутокуойо – Расинг Рома

1

16:00

Динамо Минск – Неман

1

16:00

Брьоншой – Брабранд

X

16:00

Авелино – Чезена

Гол/Гол

16:00

Асколи – Бреша

1X

16:00

Бари – Верона

X2

16:00

Латина – СПАЛ

X2

16:00

Про Верчели – Салернитана

1X

16:00

Специя – Виртус Ентела

1X

16:00

Тернана – Фрозиноне

X2

16:00

Трапани – Пиза

1X

16:00

Читадела – Карпи

1X

16:00

Конгсвингер – Ранхайм

2

16:00

Аланияспор – Османлиспор

Гол/Гол

16:00

Гьозтепе – Адана Демирспор

1X

16:00

ВПС Вааса – КуПС Куопио

1X

16:00

Илвес Тампере – РоПС Рованиеми

1

16:00

Кеми Кингс – Сейняйоен ЯК

2

16:00

Брест – Амиен

Гол/Гол

16:00

Шатору – Конкарно

Над 2.5

16:00

Динамо Загреб – Хайдук Сплит

1

16:00

Ламонтвил Голдън Ероус – Платинум Старс

1X

16:00

Чипа Юнайтед – Джомо Космос

1

16:30

Айнтрахт Франкфурт – Аугсбург

1

16:30

Байерн Мюнхен – Майнц 05

1

16:30

Инголщат – Вердер Бремен

2

16:30

Хамбургер – Дармщат 98

1

16:30

Херта Берлин – Волфсбург

1

16:30

Локомотив Москва – Амкар Перм

1X

16:30

ФК Ростов – Спартак Москва

X2

16:30

Тренчин – Ружомберок

Над 2.5

17:00

Щурм Грац – Матерсбург

1

17:00

Борнемут – Мидълзбро

1X

17:00

Суонзи – Сток Сити

X2

17:00

Уест Хям – Евертън

2

17:00

Хъл Сити – Уотфорд

X2

17:00

Брентфорд – Куинс Парк Рейнджърс

1

17:00

Бристъл Сити – Барнзли

Гол/Гол

17:00

Бъртън Албион – Лийдс

2

17:00

Нотингам Форест – Рединг

2

17:00

Родъръм Юнайтед – Ипсуич

2

17:00

Уигън – Кардиф

X2

17:00

Уулвърхямптън – Блекбърн

1

17:00

Хъдърсфийлд – Фулъм

Гол/Гол

17:00

Шефилд Уензди – Дарби Каунти

1

17:00

Брадфорд Сити – Уимбълдън

1X

17:00

Бъри – Нортхямптън Таун

Над 2.5

17:00

Джилингам – Флийтууд Таун

2

17:00

Ковънтри – Уолсол

X2

17:00

Милоул – Оксфорд Юнайтед

1X

17:00

Милтън – Шефилд Юнайтед

2

17:00

Олдъм – Рочдейл

2

17:00

Питърбъро – Бристол Роувърс

Гол/Гол

17:00

Порт Вейл – Болтън

2

17:00

Суиндън – Скънторп

2

17:00

Честърфийлд – Чарлтън

X2

17:00

Шросбъри Таун – Саутенд

2

17:00

Блекпул – Челтнъм Таун

1X

17:00

Гримсби Таун – Йоувил

1X

17:00

Екзитър – Моркамб

1

17:00

Колчестър – Плимут

X2

17:00

Кроули Таун – Карлайл

2

17:00

Крю Александра – Лейтън Ориент

1X

17:00

Лутън Таун – Нотс Каунти

1

17:00

Нюпорт Каунти – Акрингтън Стенли

2

17:00

Портсмут – Кембридж Юнайтед

1

17:00

Стивънидж Бороу – Мансфийлд Таун

1

17:00

Уикъмб – Донкастър

2

17:00

Хартлипул – Барнет

X2

17:00

Боръм Ууд – Гейтсхед

X2

17:00

Брейнтри Таун – Бароу

2

17:00

Бромли – Гайзли

1

17:00

Доувър Атлетик – Торки Юнайтед

1

17:00

Норт Фериби Юнайтед – Алдършот Таун

2

17:00

Рексъм – Дагенъм и Редбридж

2

17:00

Солихъл Муурс – Ийстли

X2

17:00

Сътън Юнайтед – Честър

Гол/Гол

17:00

Транмиър Роувърс – Саутпорт

1

17:00

Уокинг – Йорк Сити

Гол/Гол

17:00

Форест Грийн Роувърс – Мейдстоун Юнайтед

1

17:00

Днепър Могилев – Нафтан

1

17:00

Хорсенс – Есберг

X

17:00

Валядолид – Елче

Над 2.5

17:00

Омония Никозия – АЕК Ларнака

X

17:00

Балимина Юнайтед – Крусейдърс

2

17:00

Клифтънвил – Гленавон

X

17:00

Коулрейн – Линфийлд

X2

17:00

Гленторан – Портадаун

1

17:00

Дънганън Суифтс – Карик Рейнджърс

1

17:00

Александрия – Олимпик Донецк

1X

17:00

Днипро Днепропетровск – Ворскла Полтава

1X

17:00

Йонкьопинг Содра – АИК Стокхолм

X2

17:00

Варберг БоИС – Фрей Тебю

1

17:00

ГАИС Гьотеборг – Хелзинборг

12

17:00

Йостерс – Далкурд

X2

17:00

Грийнок Мортън – Аяр Юнайтед

1X

17:00

Дънди Юнайтед – Сейнт Мирън

1

17:00

Дънфърмлин – Фолкърк

X2

17:00

Куин ъф Саут – Дъмбартън

1X

17:00

Албион Роувърс – Ийст Файф

Под 2.5

17:00

Брихин Сити – Странрар

1X

17:00

Еърдри – Алоа Атлетик

Гол/Гол

17:00

Ливингстън – Куинс парк ФК

1

17:00

Питърхед – Стенхаусмюър

Над 2.5

17:00

Берик Рейнджърс – Монтроуз

X2

17:00

Единбург Сити – Анан Атлетик

X2

17:00

Елгин Сити – Стърлинг Албиън

Над 2.5

17:00

Каудънбийт – Арброут

2

17:00

Форфар Атлетик – Клайд

1

17:15

Апоел Ашкелон – Бней Йехуда

X

17:15

Виляреал – Леганес

1

17:30

Славия – Ботев Пловдив

Гол/Гол

17:30

Пистоезе – Олбия

1X

17:30

Астра Гюргево – Клуж

1X

18:00

ФК Слуцк – Городея

1X

18:00

Тубиз – Оуд Хеверле Льовен

1X

18:00

Макаби Петах Тиква – Макаби Хайфа

1 ДНБ

18:00

Апоел Хайфа – МС Ашдод

1X

18:00

Погон Шедълце – Хойничанка Хойнице

X2

18:00

Сандеця Нови Сач – Хробри Глогов

1

18:00

Маритимо – Белененсеш

1

18:00

Тондела – Насионал Мадейра

1 ДНБ

18:00

Целие – Алуминий Кидричево

1X

18:00

Явор Иваница – Младост Лучани

1X

18:00

Борац Чачак – Чукарички

X

18:00

Металац – Бачка Бачка Паланка

1

18:00

Радник Сурдулица – Спартак Суботица

1

18:00

ФК Нови Пазар – Рад Белград

X2

18:00

Пари Сен Жермен – Монпелие

1

18:00

Збройовка Бърно – Млада Болеслав

X2

18:00

Теплице – Карвина

1

18:00

Храдец Кралове – Слован Либерец

X2

18:00

Депортес Икике – Унион Еспаньола

1

18:30

Гиресунспор – Йени Малатияспор

Под 2.5

18:30

Бохемианс 1905 Прага – Фастав Злин

X2

18:45

Стал Мелец – ГКС Катовице

X2

18:45

Грасхопърс – Люцерн

X2

19:00

Шарлероа – Зулте Варегем

1

19:00

Кадис – Леванте

Под 2.5

19:00

Райо Валекано – Луго

X2

19:00

Хетафе – Химнастик де Тарагона

1

19:00

Аталанта – Болоня

1

19:00

Стрьомгодсет – Сандефьорд

1

19:00

Арка Гдиня – Висла Плоцк

Гол/Гол

19:00

Гурник Ленчна – Висла Краков

X2

19:00

Заглембие Любин – Шльонск Вроцлав

1X

19:00

Корона Келце – ЛКС Нечеча

1

19:00

Краковия Краков – Легия Варшава

2

19:00

Лех Познан – Рух Хожов

1

19:00

Погон Шчечин – Лехия Гданск

X2

19:00

Пяст Гливице – Ягиелония Бялисток

2

19:00

ГКС Тихи – Стомил Олщин

X2

19:00

Терек Грозни – Анжи Махачкала

1

19:00

Копер – Рудар Веление

1 ДНБ

19:00

Раднички Ниш – Вождовац Белград

1

19:00

Анталияспор – Трабзонспор

Гол/Гол

19:00

Генчлербирлиги – Кайзериспор

1

19:00

Дебрецен – Халадаш Сомбатхей

X2

19:00

Дюрмот – Ференцварош

2

19:00

Мезьокьовешд – Уйпещ

1 ДНБ

19:00

МТК Будапеща – Видеотон Фехервар

X2

19:00

Пакш – Диошдьор

1X

19:00

Дегерфорш – Вернаму

X

19:00

Кайзер Чийфс – СуперСпорт Юнайтед

1X

19:15

Челси – Тотнъм

X

19:30

Алтах – Адмира Вакер Мьодлинг

1

19:30

Рийд – Волфсбергер

Над 2.5

19:30

Санкт Полтен – Ред Бул Залцбург

2

19:30

Шахтьор Солигорск – Динамо Брест

1X

19:30

Борусия М’Гладбах – Борусия Дортмунд

X2

19:30

Осасуна – Спортинг Хихон

X2

19:30

Джиана Ерминио – Про Пиаченца

1X

19:30

НЕК Ниймеген – Екселсиор

Гол/Гол

20:00

Алдосиви Мар дел Плата – Нюелс Олд Бойс Росарио

2

20:00

Верея Стара Загора – Монтана

1

20:00

Олимпия Груджьондз – Заглембие Сосновец

Под 2.5

20:00

Филаделфия Юнион – Монреал Импакт

1

20:00

Земплин Михаловце – ДАК Дунайска Стреда

Над 2.5

20:00

Татран Прешов – Злате Моравце

X2

20:00

Напредак Крушевац – Цървена Звезда Белград

2

20:00

Истра 1961 – Риека

2

20:00

Аарау – Волен

1

20:00

Сервет – Винтертур

1

20:15

Бней Сахнин – Апоел Беер Шева

2

20:15

Ирони Кирят Шмона – Апоел Раанана

X

20:15

Ещорил Прая – Витория Сетубал

X2

20:30

Университатя Крайова – Динамо Букурещ

1X

20:45

АЗ Алкмаар – Твенте

1X

20:45

Цволе – Хераклес

X2

21:00

Лиерс – Ваасланд-Беверен

1X

21:00

Сент Трюиден – Унион Сент Жилоаз

1

21:00

Кортрийк – Ойпен

X

21:00

Локерен – Рьозеларе

1

21:00

Бейтар Йерусалим – Макаби Тел Авив

2

21:00

Аякучо – Академия Кантолао

1X

21:00

Висла Пулави – Подбескидзе

X2

21:00

Бордо – Бастия

1

21:00

Дижон – Анже

X2

21:00

Каен – Нант

X2

21:00

Лил – Гингам

X2

21:00

Лориен – Метц

1X

21:00

Базел – Вадуц

1

21:15

Коб Рамблърс – Лонгфорд Таун

X

21:15

Марибор – Домжале

1

21:30

Мехелен – Стандарт Лиеж

X

21:30

Хирона – УКАМ Мурсия

1

21:30

Алесандрия – Ренате

1

21:30

Арецо – Прато

1

21:30

Карарезе – Понтедера

Над 2.5

21:30

Вашаш Будапеща – Хонвед Будапеща

Под 2.5

21:30

Универсидад де Чили – Сантяго Уондърърс

1

21:30

Орландо Пайрътс – Блумфонтейн Селтик

1X

21:45

Слиго Роувърс – Дери Сити

2

21:45

Еспаньол – Атлетико Мадрид

2

21:45

Фиорентина – Интер

X2

21:45

Го Ахед Игълс – Грьонинген

X2

22:00

Расинг Клуб – Атлетико Тукуман

1

22:00

Патриотас Бояка – Ла Екуидад Богота

1

22:10

Банфийлд – Килмес Буенос Айрес

1

22:15

Дефенса и Хустисия – Ланус

X2

22:30

Спортинг Лисабон – Бенфика

Гол/Гол

23:00

Портланд Тимбърс – Ванкувър Уайткепс

1

23:00

Хюстън Динамо – Сан Хосе Еърткуейкс

1

23:30

Комерсиантес Унидос – Хуан Аурих

1

 



Регистрирай се с промо код: 1017