efbet bonus 100 leva

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 22.04.2018


11:00

  Мелбърн Виктори – Аделаида Юнайтед

1

11:00

  СКА-Хабаровск – Динамо Москва

2

11:15

  Виктория Жижков – Пардубице

X2

Безплатна игра с Футболни Прогнози
Награден Фонд 500 лв. виж тук

11:30

  Бали Юнайтед – Барито Путера

г/г

12:30

  Валядолид Б – Понтеведра

1X

Заложи на увеличени коефициенти от Betfair!!!

Увеличен коеф. 28.00 за  Mанчестър Сити да победи Суонзи

12:30

  Гейланг Интернешънъл – Хоум Юнайтед

1

12:30

  Хоуганг Юнайтед – Балестиер Халса

X2

13:00

  Куанг Нам – Санна Кхан Хоа

X2

13:00

  Хелзингор – Силкеборг

13:00

  Жирона – Еспаньол

1

13:00

  Алкоркон – Осасуна

X2

13:00

  Навалкарнеро – Унион Адарве

над 2.5

13:00

  Райо Махадаонда – Толедо

1

13:00

  Леалтад – Исара

X2

13:00

Валенсия Местая – Елче

X2

13:00

Ебро – Депортиво Арагон

г/г

13:00

Еркулес – Лейда Еспортиу

X

13:00

Лагостера – Атлетико Балеарес

X2

13:00

Майорка – Олот

1

13:00

Форментера – Сабадел

X2

13:00

Линенсе – Лас Палмас Атлетико

над 2.5

13:00

Мелия – Кордоба Б

г/г

13:00

Дзянсу Сънинг – Шанхай Грийнланд

1

13:00

Валмиера – РФШ Рига

2

13:00

Жалгирис Вилнюс – Стумбрас Каунас

1

13:00

Самсунспор – Денизлиспор

1X

13:15

Жил Висенте – Насионал Мадейра

2

13:30

Каляри – Болоня

г/г

13:30

ФК Тамбов – Шинник Ярославл

1

14:00

Торпедо Минск – Неман

X2

14:00

Хошимин Сити – Хайфонг

1

14:00

Арсенал Тула – Зенит Санкт Петербург

X2

14:00

Триглав – Анкаран Хрватини

X2

14:00

Полис Теро – Сукотай

2

14:00

Чианграй Юнайтед – Бурирам Юнайтед

14:00

Заря Луганск – ФК Мариупол

1

14:00

Олимпик Донецк – Карпати Лвов

1X

14:30

Ерцгебирге Ауе – Дуисбург

14:30

Кайзерслаутерн – Динамо Дрезден

г/г

14:30

Фортуна Дюселдорф – Инголщат

1X

14:30

Персебая Сурабая – Сривиджая Палембанг

1

14:30

Рейнджърс – Хартс

1

14:35

Пекин Гуоан – Гуанджоу Евъргранде

X2

15:00

ТТ Ханой – Сайгон ФК

1

15:00

Аален – Оснабрюк

1X

15:00

Пройсен Мюнстер – Халешер

1X

15:00

Одензе – Лингби

1

15:00

Пайде Линнамеесконд – ФКИ Левадия Талин

2

15:00

Шанхай ШИПГ – Тиендзин Теда

1

15:00

Спартакс Юрмала – Вентспилс

1X

15:00

Алта – Хьонефос

г/г

15:00

Арендал – Стьордалс Блинк

1

15:00

Након Ратчасима – Патая Юнайтед

2

15:00

Суфанабури – Ратчабури

1

15:30

Ред Бул Залцбург – Алтах

1

15:30

Арсенал – Уест Хям

1

15:30

Сток Сити – Бърнли

2

15:30

Триестина – Алма Ювентус Фано

над 2.5

15:30

Козенца – Ренде 1968

1

15:30

Паганезе – Сикула Леонцио

X2

15:30

Расинг Фонди – Катанзаро

X2

15:30

Сиракуза – Бишелие 1913

г/г

15:30

Адана Демирспор – Ерзурум ББ

X2

15:30

Анкарагуджу – Газиантеп ФК

16:00

Сабаил Баку – Капаз Ганджа

1

16:00

Алашкерт Ереван – Пюник Ереван

1

16:00

Бананц Ереван – Гандзасар Капан

1X

16:00

Аталанта – Торино

над 2.5

16:00

Киево – Интер

X2

16:00

Лацио – Сампдория

1

16:00

Удинезе – Кротоне

1

16:00

Перуджа – Тернана

1

16:00

Стрьомен – Левангер

1

16:00

Акхисар Беледиеспор – Гьозтепе

X2

16:00

Коняспор – Касъмпаша

X2

16:00

ИФК Мариехамн – ВПС Вааса

1X

16:00

РоПС Рованиеми – Кеми Кингс

1

16:00

Ница – Монпелие

X

16:00

Далкурд – Сундсвал

1X

16:00

Хакен – Хамарби

1

16:00

Йонкьопинг Содра – Йостерс

16:00

Бидвест Уитс – Полокване Сити

г/г

16:00

Марицбург Юнайтед – Мамелоди Съндаунс

X2

16:20

Жилина – ДАК Дунайска Стреда

1X

16:30

Аугсбург – Майнц 05

1X

16:30

Ел Раджа – Исмаили Исмаилия

2

16:30

Естеглал Техеран – Пейкан Техеран

г/г

16:30

Естеглал Хузестан – Сепахан Исфахан

г/г

16:30

Зоб Ахан Исфахан – Персеполис Техеран

X2

16:30

Падидех Хорасан Машхад – Мешки Поошан Хорасан

1

16:30

Парс Джонуби Джем – Нафт Техеран

1X

16:30

Сайпа Карадж – Гостареш Фулад

1

16:30

Сепидроод Рещ – Фулад Хузестан Ахваз

X2

16:30

Трактор Сази Табриз – Санат Нафт Абадан

X2

16:30

Вигри Сувалки – Заглембие Сосновец

1X

16:30

Сандеця Нови Сонч – Арка Гдиня

16:30

ФК Тосно – Амкар Перм

X2

16:30

ЦСКА Москва – ФК Краснодар

г/г

17:00

Челси – Саутхямптън

1

17:00

Тигре Виктория – Хуракан Буенос Айрес

X2

17:00

Лос Андес – Ол Бойс Буенос Айрес

1X

17:00

Ислоч Минск – Городея

1

17:00

Тубиз – Рьозеларе

1X

17:00

Парана Клуб PR – Коринтианс SP

X2

17:00

Олборг – Мидтиланд

2

17:00

Барселона Б – Райо Валекано

2

17:00

Аскер – Мьолнер

1

17:00

Нюбергсунд – Рауфос

17:00

Стабек 2 – Фрам Ларвик

г/г

17:00

Братвог – КФУМ Осло

г/г

17:00

Кубан Краснодар – Авангард Курск

над 2.5

17:00

Бангор Сити – Кевн Друидс

1

17:00

Верес Ровно – Динамо Киев

2

17:00

Атенас Сан Карлос – Феникс Монтевидео

2

17:00

Б36 Торсхавн – АБ Аргир

над 2.5

17:00

Клаксвик – ЕБ Стреймур

1

17:00

ТБ/ФКС/Ройн – ХБ Торсхавн

2

17:00

Карвина – Теплице

г/г

17:00

Йънг Бойс – Лозана Спорт

1

17:00

Люцерн – Цюрих

1X

17:00

Сион – Базел

X2

17:00

Винтертур – Вил

X2

17:00

Волен – Вадуц

2

17:00

Киасо – Аарау

г/г

17:00

Шафхаузен – Раперсвил-Йона

1

17:00

Акрополис – Нюкьопинг

1

17:00

Солентюна – Тийм ТГ

1

17:15

Малага – Реал Сосиедад

2

17:30

Рапид Виена – Адмира Вакер Мьодлинг

над 2.5

17:30

Пирин Благоевград – Витоша Бистрица

1

17:30

Басано Виртус – Губио

1

17:30

Порденоне – Самбенедетезе

X2

17:30

Равена – Виченца

1

17:30

Сантарканджело – Ренате

17:30

Судтирол – ФералпиСало

X2

17:30

Фермана – Падуа

X2

17:30

Казертана – Юве Стабия

X2

17:30

Реджина – Акрагас

1

17:50

Целие – Олимпия Любляна

2

18:00

Нефтчи Баку – Габала

X2

18:00

ФК Сараево – Широки Брег

1

18:00

Слобода Тузла – ГОШК Габела

1

18:00

Расинг Ферол – СС Рейес

X2

18:00

Бургос – Витория-Гастейс

1X

18:00

Каудал Депортиво – Атлетик Билбао Б

X2

18:00

Реал Унион – Герника Клуб

г/г

18:00

Туделано – Расинг Сантандер

X2

18:00

Корнеля – Пералада-Жирона Б

1

18:00

Онтиниент – Атлетико Сагунтино

1X

18:00

Естремадура – Вияновенсе

г/г

18:00

Дифа Ел Хадида – Раджа Казабланка

1X

18:00

РСБ Беркан – ФАР Рабат

г/г

18:00

Тондела – Авеш

1X

18:00

Шавеш – Портимонензе

1X

18:00

Кова Да Пиедаде – Варзин

1X

18:00

Лейшоес – Ароука

г/г

18:00

Пенафиел – Оливейрензе

над 2.5

18:00

Санта Клара – Фамаликао

1

18:00

Спортинг Брага Б – Академико Визеу

X2

18:00

Ювентус Букурещ – Газ Метан Медиаш

X

18:00

Тренчин – Слован Братислава

г/г

18:00

Бачка Бачка Паланка – Мачва Шабац

1

18:00

Борац Чачак – Младост Лучани

1

18:00

Балъкесирспор – Юмраниеспор

X2

18:00

Ризеспор – Гиресунспор

1

18:00

Сент Етиен – Троа

1

18:00

Хайдук Сплит – Динамо Загреб

18:00

Варнсдорф – Усти над Лабем

1

18:00

Графин Влашим – Опава

2

18:00

Чешке Будьовице – Баник Соколов

над 2.5

18:00

О’Хигинс Ранкагуа – Курико Унидо

1

18:10

Алоа Атлетик – Еър Юнайтед

X2

18:30

Манчестър Сити – Суонзи

1

18:30

Пескара – Специя

X2

18:30

АИК Стокхолм – ИФК Гьотеборг

1

18:30

Трелеборг – Калмар

18:30

Норбю – Йефле

1

18:30

Фалкенберг – Фрей Тебю

1

18:45

Петроджет Суец – Ал Ахли Кайро

2

19:00

Динамо Брест – ФК Смолевичи

1

19:00

Клуб Брюж – Стандарт Лиеж

1

19:00

Кьолн – Шалке 04

2

19:00

АЕК Атина – Левадиакос

1

19:00

Аполон Смирни – Олимпиакос

X2

19:00

Атромитос – Платаниас

1

19:00

Керкира Корфу – Астерас Триполис

X2

19:00

Панайтоликос – Ламия

1X

19:00

Паниониос Атина – Панатинайкос

1X

19:00

ПАОК – Ксанти

1

19:00

Пас Янина – Лариса

1X

19:00

Рандерс – Сьондерийске

г/г

19:00

Кадис – Спортинг Хихон

X

19:00

Луго – Лорка

1

19:00

Гихуело – Химнастика Сеговиана

над 2.5

19:00

Понферадина – Рапидо де Боусас

X2

19:00

Осасуна Б – Пеня Спорт

2

19:00

УД Логронес – Спортинг Хихон Б

г/г

19:00

Виляреал Б – Бадалона

1

19:00

Бадахос – Реал Мурсия

X2

19:00

Рекреативо – Сан Фернандо

X2

19:00

АЕК Ларнака – Апоел Никозия

1X

19:00

Аполон Лимасол – Анортозис

1

19:00

Кристиансунд – Бодо Глимт

1

19:00

Лилестрьом – Ранхайм

2

19:00

Розенборг – Старт Кристиансанд

1

19:00

Тромсьо – Сандефьорд

1

19:00

Хаугесунд – Стрьомгодсет

19:00

Викинг Ставангер – Осане

1

19:00

Йерв Гримстад – Мьондален

г/г

19:00

Нест-Сотра – Уленсакер Киса

г/г

19:00

Олесунд – Тромсдален

1

19:00

Согндал – Конгсвингер

над 2.5

19:00

Флурьо – Нутоден

1X

19:00

Айерсун – ФК Брюне

19:00

Висла Краков – Легия Варшава

19:00

Локомотив Москва – ФК Уфа

1

19:00

Войводина – Спартак Суботица

1X

19:00

Бешикташ – Йени Малатияспор

1

19:00

АЗ Алкмаар – Фейенорд

г/г

19:00

Слован Либерец – Славия Прага

X2

19:15

Росарио Сентрал – Расинг Клуб

г/г

19:30

Лас Палмас – Алавес

2

19:30

Монополи 1966 – Виртус Франкавила

1X

19:30

Фиделис Андрия – Матера

X2

20:00

Дунав Русе – Етър Велико Търново

г/г

20:00

Макара Амбато – ЛДУ Кито

X2

20:00

Корухо – Серседа

1

20:00

Талавера де ла Рейна – Атлетико Мадрид Б

под 2.5

20:00

Могреб Тетуан – Олимпик Курибга

г/г

20:00

Депортиво Толука – Веракрус

1

20:00

Морейрензе – Рио Аве

20:00

Домжале – Рудар Веление

1

20:00

Партизан Белград – Чукарички

1

20:30

Макаби Нетаня – Апоел Беер Шева

X2

20:30

Локомотив Загреб – Истра 1961

1

20:35

Клуб Алмагро – Фландрия

1

20:45

Политехника Яш – Клуж

2

21:00

Остенде – Беершот Вилрийк

1

21:00

Нордселанд – Брьондби

2

21:00

Замалек Кайро – Ал Асюти Спорт

1

21:00

Гранада – Културал Леонеса

1

21:00

Реал Мадрид Кастиля – Фуенлабрада

X2

21:00

Волеренга Осло – Молде

2

21:00

Унион Ла Калера – Универсидад де Чили

2

21:30

Атлетико Тукуман – Унион Санта Фе

X2

21:30

Вия Далмине – Депортиво Морон

1X

21:30

Шарлероа – КАА Гент

X2

21:30

Ипиранга RS – Операрио PR

г/г

21:30

Комерсиантес Унидос – Универсидад де Кахамарка

г/г

21:45

Атлетико Мадрид – Бетис

1

21:45

Ювентус – Наполи

г/г

22:00

Спортиво Естудиантес – Индепендиенте Ривадавия

X2

22:00

Насионал Потоси – Блуминг Санта Крус

над 2.5

22:00

Хорхе Вилстерман – Университарио Сукре

1

22:00

Атлетико MG – Витория Салвадор BA

1

22:00

Палмейрас SP – Интернасионал RS

1

22:00

Сеара CE – Сао Пауло SP

г/г

22:00

Флуминензе RJ – Крузейро MG

1X

22:00

Чапекоензе SC – Васко да Гама RJ

1

22:00

АВС RN – Жуазейрензе BA

1

22:00

Конфианка SE – Салгейро PE

1

22:00

Енвигадо – Атлетико Уила

X2

22:00

ФУС Рабат – ХУСА Агадир

X2

22:00

Бостън Ривър – Прогресо Монтевидео

X2

22:00

Пенярол Монтевидео – Насионал Монтевидео

г/г

22:00

Бордо – Пари Сен Жермен

2

22:15

Спортинг Лисабон – Боавища

1

22:30

Метрополитанос – Атлетико Венецуела

X

23:00

Килмес Буенос Айрес – Бока Унидос

над 2.5

23:00

Химнасия Хухуй – Атлетико Митре

над 2.5

23:00

Естудиантес де Мерида – Депортиво Тачира

X2

23:00

Делфин Манта – Емелек Гуаякил

2

23:00

Сиатъл Саундърс – Минесота Юнайтед

2

23:30

Универсидад Католика – Аудакс Италяно Сантяго

1

23:45

Арсенал Саранди – Ривър Плейт

2

 



Регистрирай се с промо код: 1017