ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 24.03.2018


08:35

  Сентръл Коуст Маринърс – Сидни

2

09:00

  Луч-Енергия Владивосток – Спартак Москва 2

X

10:00

  Ротор Волгоград – Енисей Красноярск

2

WinBet Форма за Регистрация!
welcome_bonus_sport_728x90_google_25-01-2018

10:00

  Том Томск – Сибир Новосибирск

1X

10:30

  Арема Маланг – Митра Кукар

1

10:50

  Мелбърн Сити – Уестърн Сидни Уондърърс

г/г

11:15

  Пардубице – Храдец Кралове

1X

12:00

  Криля Советов – ФК Оренбург

1 DNB

13:00

  Олимпиец Нижни Новгород – ФК Тамбов

X2

13:30

  Бали Юнайтед – ПСМС Медан

1

13:30

  Борнео ФК – Сривиджая Палембанг

над 2.5

14:00

  Албасете – Културал Леонеса

1

14:00

  Авангард Курск – Шинник Ярославл

X2

14:00

  Волгар Астрахан – Динамо Санкт Петербург

г/г

14:00

  ФК Химки – ФК Тюмен

1

14:15

  Транмиър Роувърс – Ийстли

1

15:00

  Кения – Коморски острови

1

15:00

  Вюрцбургер Кикерс – Карлсруе

X2

15:00

  Зоненхоф Гроссашпах – Халешер

1X

15:00

  Мепен – Веен Висбаден

2 DNB

15:00

  Пройсен Мюнстер – Унтерхахинг

X2

15:00

  Рот-Вайс Ерфурт – Фортуна Кьолн

2

15:00

  Ханза Рощок – Карл Цайс Йена

1

15:00

  Шпортфройнде Лоте – Кемницер

г/г

15:00

  Мариенлист – Фрем Копенхаген

1

15:00

  Хвидовре – Колдинг

1

15:00

  Факел Воронеж – Зенит Санкт Петербург 2

г/г

15:30

  Кунео – Понтедера

1 DNB

15:30

  Олбия – Алесандрия

X2

16:00

  Армения – Естония

1

16:00

  Северна Ирландия – Южна Корея

X

16:00

Кубан Краснодар – Балтика Калининград

X2

16:00

Конкарно – Ред Стар Париж

X

16:00

МАС Таборско – Баник Соколов

X2

16:30

Абъристуит Таун – Бари Таун Юнайтед

г/г

16:30

Нютаун – Ландидно

1

16:30

Престатин Таун – Кармартън Таун

17:00

Грузия – Литва

1

17:00

Канада – Нова Зеландия

г/г

17:00

Гейтсхед – Бромли

над 2.5

17:00

Брадфорд Сити – Джилингам

г/г

17:00

Бъри – Уигън

2

17:00

Милтън – Блекпул

X2

17:00

Питърбъро – Бристол Роувърс

1

17:00

Саутенд – Родъръм Юнайтед

2 DNB

17:00

Скънторп – Рочдейл

1

17:00

Флийтууд Таун – Нортхямптън Таун

X

17:00

Чарлтън – Плимут

X2

17:00

Шросбъри Таун – Уимбълдън

1

17:00

Екзитър – Суиндън

17:00

Карлайл – Кембридж Юнайтед

1 DNB

17:00

Ковънтри – Гримсби Таун

1

17:00

Кроули Таун – Челтнъм Таун

г/г

17:00

Моркамб – Линкълн Сити

2

17:00

Нюпорт Каунти – Крю Александра

1 DNB

17:00

Стивънидж Бороу – Колчестър

X

17:00

Уикъмб – Порт Вейл

1

17:00

Форест Грийн Роувърс – Мансфийлд Таун

2

17:00

Алдършот Таун – Боръм Ууд

X2

17:00

Бароу – Доувър Атлетик

X2

17:00

Дагенъм и Редбридж – Файлд

г/г

17:00

Ебсфлийт Юнайтед – Мейдънхед Юнайтед

1 DNB

17:00

Лейтън Ориент – Уокинг

г/г

17:00

Рексъм – Мейдстоун Юнайтед

1

17:00

Сътън Юнайтед – Честър

1

17:00

Торки Юнайтед – Гайзли

над 2.5

17:00

Халифакс Таун – Солихъл Муурс

1X

17:00

Луго – Валядолид

1X

17:00

Могреб Тетуан – ФАР Рабат

2

17:00

Шабаб Атлас Хенифра – Раджа Казабланка

X2

17:00

Опава – Усти над Лабем

1

17:00

Грийнок Мортън – Брихин Сити

1

17:00

Дънди Юнайтед – Дънфърмлин

1 DNB

17:00

Куин ъф Саут – Ливингстън

X2

17:00

Албион Роувърс – Алоа Атлетик

2

17:00

Арброут – Странрар

над 2.5

17:00

Еър Юнайтед – Куинс парк ФК

1

17:00

Еърдри – Рейт Роувърс

X2

17:00

Форфар Атлетик – Ийст Файф

17:00

Берик Рейнджърс – Единбург Сити

X2

17:00

Клайд – Монтроуз

X2

17:00

Питърхед – Анан Атлетик

1

17:00

Стенхаусмюър – Елгин Сити

1

17:00

Стърлинг Албиън – Каудънбийт

1

17:30

Осасуна Б – Герника Клуб

X2

17:30

Бетис Б – Сан Фернандо

X2

17:30

Арецо – Гаворано

г/г

17:30

Прато – Лукезе

X2

18:00

Депортиво Фабрил – Понтеведра

1

18:00

Фуенлабрада – Толедо

над 2.5

18:00

Аморебиета – Пеня Спорт

1

18:00

Туделано – Аренас Клуб де Гечо

1

18:00

Атлетико Балеарес – Пеня Депортива

X2

18:00

Онтиниент – Депортиво Арагон

1

18:00

Есиха – Мерида АД

1 DNB

18:00

Интер Запрешич – Истра 1961

1

18:15

Дъмбартън – Инвърнес КТ

X2

18:30

Атлетико Сагунтино – Пералада-Жирона Б

1 DNB

18:30

Лорка Депортива – Марбеля

X2

19:00

Швеция – Чили

X

19:00

Кордоба – Реал Овиедо

X2

19:00

Виляреал Б – Лейда Еспортиу

1 DNB

19:00

Ел Ехидо 2012 – УКАМ Мурсия

X2

19:00

Специя – Асколи

1

19:00

Дифа Ел Хадида – ШР Ал Хосейма

1

19:15

Лутън Таун – Барнет

1

19:30

Картахена – Хумиля

над 2.5

19:30

Ню Инглънд Революшън – Ню Йорк Сити

г/г

20:00

Израел – Румъния

X

20:00

Того – Кот д’Ивоар

2

20:00

Волен – Сервет

X2

20:45

Телстар – Ваалвийк

1

21:00

Косово – Мадагаскар

1 DNB

21:00

Вия Далмине – Индепендиенте Ривадавия

1

21:00

Реус Депортиу – Алмерия

1 DNB

21:00

УД Логронес – Реал Унион

1

21:00

Рионегро – Ла Екуидад Богота

1X

21:00

Данубио Монтевидео – Бостън Ривър

1

21:00

Дефенсор Спортинг – Серо Монтевидео

1

21:00

Феникс Монтевидео – Монтевидео Уондърърс

2

21:30

Лонгфорд Таун – Атлон Таун

1

21:30

Реал Мадрид Кастиля – Селта Виго Б

над 2.5

21:30

Талавера де ла Рейна – Гихуело

1

21:30

Бари – Бреша

1

21:30

Витербезе – Ливорно

X2

21:30

Монца 1912 – Про Пиаченца

под 2.5

21:30

Пиаченца – Джиана Ерминио

г/г

21:30

Пиза – Карарезе

под 2.5

21:30

Сиена – Пистоезе

1

21:30

ФУС Рабат – Олимпик Курибга

над 2.5

21:30

Далас – Портланд Тимбърс

1

21:45

Слиго Роувърс – Дъндолк

X2

21:45

Спортинг Хихон – Райо Валекано

X2

22:00

Атлетико Рафаела – Депортиво Морон

1

22:00

Бока Унидос – Атлетико Митре

X2

22:00

Депортиво Риестра – Гилермо Браун

X2

22:00

Килмес Буенос Айрес – Ол Бойс Буенос Айрес

над 2.5

22:00

Нуева Чикаго – Хувентуд Унида Гуалегуайчу

X2

22:00

Сан Мартин Тукуман – Институто Кордоба

г/г

22:00

Сантамарина – Агропекуарио Аргентино

22:00

Сармиенто Хунин – Алдосиви Мар дел Плата

X2

22:00

Спортиво Естудиантес – Фландрия

1

22:00

Химнасия Хухуй – Феро Карил Оесте

1

22:05

Лос Андес – Браун Адроге

X2

22:30

3 де Фебреро – Генерал Диаз

2

22:30

Аякучо – Универсидад де Кахамарка

г/г

23:00

Индепендиенте дел Вале – Универсидад Католика Кито

над 2.5

23:00

Бояка Чико – Санта Фе Богота

23:00

Гуадалупе – Кармелита

1 DNB

 



Регистрирай се с промо код: 1017