Palmsbet Sports Betting Bulgaria

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 24.11.2012


24 Ноември


11:00R32BOTEV PLOVDIV
EUROCOLLEGE
1
12:00D1TEREK GROZNI
ALANIA
1
12:45D1PERTH GLORY
WELLINGTON
1X
13:00R32CHAVDAR ETROPOLE
SILISTRA
1
13:00R32CHERNO MORE
STRUMSKA SLAVA
1
13:00R32ETAR
MINYOR PERNIK
1
13:00R32KALIAKRA
LOKOMOTIV MEZDRA
1
13:00R32MONTANA
PIRIN G. DELCHEV
1X
13:00R32PIRIN RAZLOG
LEVSKI
2
13:00R32RAKOVSKI
SPARTAK VARNA
2X
13:00R32VIDIMA R. SEVLIEVO
BANSKO
1X
13:30R32CSKA SOFIA
LUDOGORETS
1X
13:30D1VORSKLA POLTAVA
VOLYN LUTSK
1X
14:00D2ENERGIE COTTBUS
EINTRACHT BRAU.
1X
14:00D2FRANKFURT
KAISERSLAUTERN
2
14:00D2UNION BERLIN
1860 MUNICH
1X
14:00D1HAJDUK KULA
DONJI SREM PECINCI
1X
14:00D1JAVOR
RADNICKI NIS
1
14:00D1BEOGRAD
SPARTAK ZLA. VODA
2X
14:00D1RAD
NOVI PAZAR
1
14:30D1BELCHATOW
LECHIA GDANSK
2
14:30D1LOKOMOTIV M
KRASNODAR
1X
14:45PRSUNDERLAND
WEST BROM
2
14:45 
D1MOTHERWELL
HEARTS
1
15:00D2AUXERRE
NANTES
1X
15:00D1GYORI ETO
DEBRECENI
1X
15:00D1HIT GORICA
MURA
1X
15:30D1TATRAN PRESOV
DUKLA B. BYSTRICA
1X
15:30D1KOSICE
NITRA
1
15:30D1SPARTAK TRNAVA
RUZOMBEROK
2
16:00R32NEFTOCHIMIC
BOTEV VRATSA
2X
16:00D1OSIJEK
HAJDUK SPLIT
2
16:00D1ZADAR
CIBALIA
1X
16:00D1SPLIT
ISTRA 1961
1
16:00D1SHAKHTER DONETSK
HOVERLA
1
16:30D1BAYERN MUNICH
HANNOVER 96
1
16:30D1SCHALKE 04
EINTRACHT FRAN.
1
16:30D1MAINZ 05
BORUSSIA DORTMUND
  
2X
16:30D1GREUTHER FURTH
NURNBERG
1X
16:30D1WOLFSBURG
WERDER BREMEN
1X
16:30D1ABERYSTWYTH
GAP CONNAH
1X
16:30D1AFAN LIDO
BANGOR CITY
2
16:30D1AIRBUS
PORT TALBOT TOWN
1
16:30D1NEWTOWN
LLANELLI
2X
16:30D1PRESTATYN TOWN
BALA TOWN
1X
16:30D1THE NEW SAINTS
CARMARTHEN TOWN
1
16:45D1POLONIA WARSZAWA     
ZAGLEBIE LUBIN
1
17:00D1WACKER INNSBRUCK
STURM GRAZ
2X
17:00D1ETHNIKOS ACHNAS
E.N. PARALIMNIOU
2X
17:00PREVERTON
NORWICH
1
17:00PRMANCHESTER UTD
QPR
1
17:00PRSTOKE CITY
FULHAM
1X
17:00PRWIGAN
READING
1X
17:00ECH 
BARNSLEY
CARDIFF
2X
17:00ECHBLACKBURN
MILLWALL
1
17:00ECHBLACKPOOL
WATFORD
1
17:00ECHBRIGHTON
BOLTON
2X
17:00ECHCHARLTON
HUDDERSFIELD
1X
17:00ECHHULL CITY
BURNLEY
1
17:00ECHIPSWICH
PETERBOROUGH
1
17:00ECHLEEDS
CRYSTAL PALACE
1X
17:00ECHMIDDLESBROUGH
BRISTOL CITY
1
17:00ECHSHEFFIELD WED
LEICESTER
1X
17:00ECHWOLVES
NOTTM FOREST
1X
17:00EL1BRENTFORD
SHEFFIELD UTD
2X
17:00EL1BURY
BOURNEMOUTH
2X
17:00EL1COVENTRY
PORTSMOUTH
1
17:00EL1CREWE
CRAWLEY TOWN
2X
17:00EL1DONCASTER
SCUNTHORPE
1
17:00EL1LEYTON ORIENT
PRESTON
1X
17:00EL1MK DONS
COLCHESTER
1
17:00EL1NOTTS COUNTY
SWINDON TOWN
1X
17:00EL1OLDHAM
SHREWSBURY
1X
17:00EL1STEVENAGE
TRANMERE
2X
17:00EL1WALSALL
HARTLEPOOL
1
17:00EL1YEOVIL
CARLISLE
1
17:00EL2ACCRINGTON ST
GILLINGHAM
2
17:00EL2ALDERSHOT TOWN
PORT VALE
2
17:00EL2BRISTOL ROVERS
BRADFORD
2X
17:00EL2CHELTENHAM
BARNET
1
17:00EL2DAGENHAM & RED.
FLEETWOOD TOWN
2X
17:00EL2EXETER
ROTHERHAM
1
17:00EL2MORECAMBE
AFC WIMBLEDON
1X
17:00EL2OXFORD UNITED
NORTHAMPTON
2X
17:00EL2PLYMOUTH
CHESTERFIELD
1X
17:00EL2SOUTHEND
ROCHDALE
1X
17:00EL2WYCOMBE
BURTON ALBION
2X
17:00EL2YORK
TORQUAY
1
17:00D1EGRI
SZOMBATHELYI
1X
17:00D1KECSKEMETI
FERENCVAROSI
1X
17:00D1CELTIC
INVERNESS
1
17:00D1HIBERNIAN
ABERDEEN
1X
17:00D1KILMARNOCK
ST JOHNSTONE
1X
17:00D1ROSS COUNTY
DUNDEE UTD
1X
17:00D1ST MIRREN
DUNDEE
1X
17:00D1VOJVODINA
RADNICKI
1
17:00D1DOMZALE
CELJE
1X
17:00D1RAYO VALLECANO
MALLORCA
1X
17:15D1ATROMITOS
SKODA XANTHI
1
17:15D1PAS GIANNINA
OFI
1X
18:00D1AEK LARNACA
ANORTHOSIS
1X
18:00D1OMONIA
A.E. PAPHOS
1
18:00D1CESKE BUDEJOVICE
MLADA BOLESLAV
2X
18:00D1SLOVACKO
SIGMA OLOMOUC
2X
18:00D1SILKEBORG
ODENSE
2
18:00D1PSG
ESTAC TROYES
1
18:00D1UNIVERSITATEA
CLUJ
2X
18:30D1SLOVAN BRATISLAVA
TRENCIN
1
18:30D1ZARYA LUGANSK
METALURG DONETSK
1X
19:00D1BEERSCHOT
ANDERLECHT
2
19:00D1GORNIK ZABRZE
POGON SZCZECIN
1
19:00D1VALLADOLID
GRANADA
1
19:00D2GIRONA
ELCHE
1X
19:00D2GUADALAJARA
RECREATIVO HUELVA
2
19:00D2HERCULES
SPORTING GIJON
1X
19:00D2LAS PALMAS
CORDOBA
1X
19:20ECHDERBY
BIRMINGHAM
2X
19:30D1AUSTRIA VIENNA
MATTERSBURG
1
19:30D1RIED
RED BULL SALZBURG
2X
19:30D1WIENER NEUSTADT
PELLETS
2X
19:30PRASTON VILLA
ARSENAL
2
19:30D1AEK ATHENS
LEVADIAKOS
1
19:30D1BUDAPEST HONVED
SIOFOK
1
19:45D1JABLONEC
HRADEC KRALOVE
1
19:45D1NEC NIJMEGEN
UTRECHT
1X
20:00D1RIJEKA
INTER ZAPRESIC
1
20:00POSANDNES
ULL/KISA
1
20:30D1CEAHLAUL
RAPID BUCURESTI
2X
20:45D1VVV VENLO
HEERENVEEN
1X
20:45D1WAALWIJK
GRONINGEN
1X
20:45D1SION
GRASSHOPPER-CLUB
1X
20:45D1ZURICH
SERVETTE
1
21:00D1GENT
ZULTE-WAREGEM
2
21:00D1KORTRIJK
CERCLE BRUGGE
1
21:00D1MECHELEN
WAASLAND
1
21:00D1MONS
LOKEREN
2X
21:00D1BASTIA
LORIENT
2X
21:00D1NANCY
AJACCIO
1X
21:00D1REIMS
STADE BRESTOIS
1X
21:00D1RENNES
EVIAN
1
21:00D1SOCHAUX
NICE
1X
21:00D1MALAGA
VALENCIA
1X
21:00D2SABADELL
MIRANDES
1
21:00D2VILLARREAL
LUGO
1
21:45D1PALERMO
CATANIA
1X
21:45D1WILLEM II
HERACLES
2X
22:00D1INDEPENDIENTE
RIVER PLATE
2
22:00D1UNION SANTA FE
NEWELLS OLD BOYS
2X
22:30D1BENFICA
OLHANENSE
1
23:00D1BETIS
REAL MADRID
2
23:30D1CORINTHIANS
SANTOS
1X
23:30D1VASCO DA GAMA
FLAMENGO
1X



Регистрирай се с промо код: 1017