Световно 2018 - бонус 100 лева 100 лева бонус от Ефбет за Световно 2018! Информация и регистрация!

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 25.02.2017


 

Оферта от Betfair и BGPrognozi.INFO

08:35

Бризбейн Роар – Уелингтън Финикс

1

09:00

Омия Ардижа – Кавазаки Фронтейл

Под 2.5

10:35

Айзол – Ченай Сити

Над 2.5

Коефицент 15,00 за победа на Барселона

или

Коефицент 6.00 за победа на Манчестър Юнайтед

12:00

Куанг Нам – Тханхоа

1X

12:00

Бандърмаспор – Шанлъурфаспор

X2

12:30

Донгтам Лонган Танан – Хоанган Гялай

2 ДНБ

12:30

Хошимин Сити – Кан Тхо

1

12:45

Бурирам Юнайтед – Патая Юнайтед

1X

13:00

Пърт Глори – Уестърн Сидни Уондърърс

1X

13:00

Локомотив Пловдив – Нефтохимик Бургас

1

13:00

Сукотай – Супер Пауър Самут Пракан

1

13:15

Академика Коимбра – Кова Да Пиедаде

1

14:00

Фортуна Дюселдорф – Хайденхайм

X2

14:00

Хановер 96 – Арминия Билефелд

1

14:00

Алавес – Валенсия

1X

14:00

Гуанджоу Евъргранде – Дзянсу Сънинг

1

14:00

Полис Теро – Муангтонг Юнайтед

Над 2.5

14:00

Аланияспор – Аданаспор

1

14:00

Заря Луганск – Динамо Киев

Гол/Гол

14:00

Олимпик Донецк – Стал Каменское

1

14:30

Лийдс – Шефилд Уензди

Под 2.5

14:30

Ел Дахлея Кайро – Ал Итихад Александрия

X2

14:30

Дукла Прага – Карвина

Над 2.5

15:00

Берое – ЦСКА София

X2

15:00

Аален – Ян Регенсбург

1X

15:00

Майнц 05 II – Пройсен Мюнстер

2

15:00

Фортуна Кьолн – Рот-Вайс Ерфурт

1

15:00

ФСВ Франкфурт – Ханза Рощок

1X

15:00

Халешер – Зоненхоф Гроссашпах

1X

15:00

Шпортфройнде Лоте – Кемницер

12

15:00

Платаниас – Астерас Триполис

1

15:00

Джохор Дарул Такзим – Т-Тийм

X2

15:00

Кедах – Пенанг

1

15:00

Келантан – Селангор

X2

15:00

Мелака Юнайтед – Паханг

2

15:00

Фелда Юнайтед – Перак

2

15:00

Виторул Констанца – Поли Тимишоара

1

15:00

ДАК Дунайска Стреда – Татран Прешов

1

15:00

Банкок Юнайтед – Порт Банкок

1

15:00

Акхисар Беледиеспор – Анталияспор

X2

15:00

Адана Демирспор – Балъкесирспор

X2

15:00

Далкурд – ГАИС Гьотеборг

1

15:00

Кристианстад – АИК Стокхолм

2

15:00

Сириус – Люнгшиле

1

15:00

Фалкенберг – Вернаму

1

15:00

Хакен – Атвидаберг

1

15:30

Сиена – Расинг Рома

1

15:30

Алма Ювентус Фано – Реджиана

2

15:30

Форли – Губио

2

15:30

Акрагас – Фоджа

2

15:30

Козенца – Фонди

1X

15:30

Лече – Вибонезе

1

15:30

Матера – Сиракуза

1

15:30

Мелфи – Паганезе

2

15:30

Таранто – Катанзаро

X2

15:30

Блумфонтейн Селтик – Платинум Старс

1X

15:30

Орландо Пайрътс – Полокване Сити

X2

15:35

Бенгалуру – Ийст Бенгал Калкута

X2

15:45

Конкарно – Кювили-Руан

1X

15:50

Ал Джаиш Доха – Ал-Ахли Доха

1

15:50

Ал-Араби Доха – Ал-Уакра

1

16:00

Олимпик де Медеа – УСМ Алжир

Под 2.5

16:00

Авелино – Виченца

1X

16:00

Асколи – Пиза

1X

16:00

Виртус Ентела – Карпи

Гол/Гол

16:00

Новара – Специя

X2

16:00

СПАЛ – Перуджа

1X

16:00

Тернана – Латина

1X

16:00

Трапани – Салернитана

X2

16:00

Фрозиноне – Верона

Гол/Гол

16:00

Чезена – Про Верчели

1X

16:00

Анагениси Дериния – АЕЗ Закакиу

X2

16:00

Радомлие – Алуминий Кидричево

2

16:00

Ланс – Валансиен

1X

16:00

Славен – РНК Сплит

1

16:30

Байер Леверкузен – Майнц 05

1

16:30

Байерн Мюнхен – Хамбургер

1

16:30

Дармщат 98 – Аугсбург

X2

16:30

РБ Лайпциг – Кьолн

1

16:30

Фрайбург – Борусия Дортмунд

X2

16:30

Висла Плоцк – Заглембие Любин

X2

16:30

Вашаш Будапеща – Дюрмот

1

16:30

Диошдьор – МТК Будапеща

1X

16:30

Пакш – Мезьокьовешд

X2

16:30

Халадаш Сомбатхей – Уйпещ

1X

16:30

Хонвед Будапеща – Дебрецен

1

17:00

Волфсбергер – Рапид Виена

1X

17:00

ЖС Кабилие – ЖС Саура

X2

17:00

КР Белуиздад – ДРБ Тадженант

1

17:00

Евертън – Съндърланд

1

17:00

Кристъл Палас – Мидълзбро

X2

17:00

Уест Бромич – Борнемут

1

17:00

Хъл Сити – Бърнли

Гoл/Гол

17:00

Челси – Суонзи

1

17:00

Астън Вила – Дарби Каунти

X2

17:00

Барнзли – Хъдърсфийлд

2

17:00

Брентфорд – Родъръм Юнайтед

1

17:00

Кардиф – Фулъм

X2

17:00

Нюкасъл – Бристъл Сити

1

17:00

Престън – Куинс Парк Рейнджърс

1

17:00

Уигън – Нотингам Форест

X2

17:00

Бристол Роувърс – Скънторп

X2

17:00

Джилингам – Саутенд

2

17:00

Ковънтри – Суиндън

X2

17:00

Милтън – Шросбъри Таун

1X

17:00

Олдъм – Милоул

2

17:00

Питърбъро – Рочдейл

Под 2.5

17:00

Порт Вейл – Брадфорд Сити

2

17:00

Уимбълдън – Уолсол

X2

17:00

Флийтууд Таун – Нортхямптън Таун

1

17:00

Чарлтън – Бъри

1X

17:00

Честърфийлд – Оксфорд Юнайтед

2

17:00

Шефилд Юнайтед – Болтън

Над 2.5

17:00

Барнет – Кембридж Юнайтед

1X

17:00

Донкастър – Акрингтън Стенли

1

17:00

Екзитър – Блекпул

1X

17:00

Карлайл – Портсмут

1X

17:00

Колчестър – Хартлипул

1

17:00

Крю Александра – Стивънидж Бороу

Под 2.5

17:00

Лейтън Ориент – Челтнъм Таун

Гол/Гол

17:00

Лутън Таун – Плимут

Над 2.5

17:00

Мансфийлд Таун – Нюпорт Каунти

1

17:00

Моркамб – Гримсби Таун

Под 2.5

17:00

Нотс Каунти – Йоувил

X2

17:00

Уикъмб – Кроули Таун

1

17:00

Алдършот Таун – Бромли

1

17:00

Брейнтри Таун – Мейдстоун Юнайтед

Над 2.5

17:00

Гайзли – Норт Фериби Юнайтед

1

17:00

Доувър Атлетик – Ийстли

1X

17:00

Саутпорт – Честър

X2

17:00

Солихъл Муурс – Рексъм

Под 2.5

17:00

Торки Юнайтед – Сътън Юнайтед

Под 2.5

17:00

Форест Грийн Роувърс – Уокинг

1

17:00

Хорсенс – Одензе

1X

17:00

Ал Мокавлон Ал Араб – Ел Ентаг Ел Харби

1X

17:00

Исмаили Исмаилия – Ел Джаиш Кайро

X2

17:00

Коб Рамблърс – Уексфорд Ютс

1X

17:00

Кордоба – Алкоркон

Под 2.5

17:00

Аморебиета – Лейоа

X2

17:00

Омония Никозия – АЕЛ Лимасол

Под 2.5

17:00

Шабаб Атлас Хенифра – Могреб Тетуан

Над 2.5

17:00

Спортинг Брага Б – Академико Визеу

1X

17:00

Балинамалард Юнайтед – Балимина Юнайтед

2 ДНБ

17:00

Гленторан – Линфийлд

2

17:00

Дънганън Суифтс – Ардс ФК

1

17:00

Карик Рейнджърс – Гленавон

X2

17:00

Клифтънвил – Коулрейн

1

17:00

Рудар Веление – Домжале

2

17:00

Александрия – Волин Луцк

1

17:00

Збройовка Бърно – Слован Либерец

1X

17:00

Антофагаста – Палестино Сантяго

1 ДНБ

17:00

Нюкьопинг – Йостерсунд

2

17:00

Халмстад – Йоргрите

1

17:00

Абърдийн – Рос Каунти

1

17:00

Мъдъруел – Дънди ФК

X2

17:00

Партик Тисъл – Хартс

X2

17:00

Сейнт Джонстън – Килмарнък

1X

17:00

Селтик – Хамилтън

1

17:00

Аяр Юнайтед – Сейнт Мирън

1X

17:00

Дънди Юнайтед – Грийнок Мортън

1

17:00

Куин ъф Саут – Рейт Роувърс

1X

17:00

Фолкърк – Дъмбартън

1

17:00

Албион Роувърс – Куинс парк ФК

X2

17:00

Алоа Атлетик – Еърдри

X2

17:00

Ливингстън – Стенхаусмюър

1

17:00

Питърхед – Ийст Файф

X2

17:00

Странрар – Брихин Сити

2

17:00

Анан Атлетик – Клайд

1

17:00

Арброут – Каудънбийт

1

17:00

Берик Рейнджърс – Елгин Сити

2

17:00

Стърлинг Албиън – Единбург Сити

X2

17:00

Форфар Атлетик – Монтроуз

1

17:15

Керкира Корфу – Панайтоликос

1 ДНБ

17:15

Бетис – Севиля

X2

17:30

Левски София – Локомотив Горна Оряховица

1

17:30

Леванте Б – Еспаньол Б

X2

17:30

Реал Мурсия – Рекреативо

1

17:30

Казертана – Виртус Франкавила

X2

17:30

Гьозтепе – Манисаспор

1X

17:30

Бохемианс 1905 Прага – Словачко

X2

18:00

Аренас Клуб де Гечо – Сестао Ривър Клуб

1

18:00

Ал-Шахания – Ал-Харитият

X2

18:00

Аполон Лимасол – Апоел Никозия

Под 2.5

18:00

Ермис Арадипоу – АЕК Ларнака

X2

18:00

Етникос Ахна – Неа Саламина

1 ДНБ

18:00

Кармиотиса Пано Полемидион – Анортозис

2

18:00

Тондела – Маритимо

2 ДНБ

18:00

Слован Братислава – Тренчин

1

18:00

Спартак Търнава – Сеница

1

18:00

Коняспор – Трабзонспор

X2

18:00

Гингам – Монако

2

18:00

Локомотив Загреб – Осиек

2 ДНБ

18:00

Фастав Злин – Виктория Пилзен

Над 2.5

18:00

Мамелоди Съндаунс – Бидвест Уитс

Гол/Гол

18:30

Валенсия Местая – Атлетико Балеарес

1

18:45

Тун – Вадуц

Над 2.5

19:00

Шарлероа – Сент Трюиден

1

19:00

Универсидад Католика Кито – Делфин Манта

1

19:00

Елче – Хуеска

1X

19:00

Майорка – Тенерифе

X2

19:00

Мирандес – Хирона

X2

19:00

Мутилвера – Туделано

X2

19:00

Реал Сосиедад Б – Райо Махадаонда

1X

19:00

Вияновенсе – Атлетико Манча Реал

1

19:00

Наполи – Аталанта

1

19:00

Докса Катокопия – Арис Лимасол

X2

19:00

Кавкаб Маракеш – ФАР Рабат

X2

19:00

Лехия Гданск – Краковия Краков

1

19:00

Ференцварош – Видеотон Фехервар

1 ДНБ

19:15

Хибърниън – Дънфърмлин

1

19:30

Адмира Вакер Мьодлинг – Рийд

1

19:30

Аустрия Виена – Алтах

Над 2.5

19:30

Ред Бул Залцбург – Матерсбург

1

19:30

Уотфорд – Уест Хям

Под 2.5

19:30

Брайтън – Рединг

1

19:30

Херта Берлин – Айнтрахт Франкфурт

1

19:30

Ксанти – Панатинайкос

X2

19:30

ЕНППИ Кайро – Миср Ел Макаса

2

19:30

Леганес – Депортиво Ла Коруня

1X

19:30

Атлетико Санлукеньо – Ла Рода

2 ДНБ

19:30

Портадаун – Крусейдърс

2

19:30

Грьонинген – Утрехт

X2

20:00

Реал Унион – Фуенлабрада

X2

20:00

Барселона Б – Гава

1

20:00

Ксамакс – Вил

1

20:00

Шафхаузен – Винтертур

Гол/Гол

20:15

Ещорил Прая – Спортинг Лисабон

2

20:15

Прибрам – Славия Прага

2

20:15

Аякс Кейптаун – Кайзер Чийфс

2

20:15

Хайлендс Парк – СуперСпорт Юнайтед

X2

20:30

Динамо Букурещ – Университатя Крайова

1 ДНБ

20:45

Екселсиор – Вилем II

X2

20:45

НЕК Ниймеген – Спарта Ротердам

1X

21:00

Кортрийк – Ваасланд-Беверен

1X

21:00

Локерен – Ойпен

1X

21:00

Хетафе – Райо Валекано

1

21:00

Лейда Еспортиу – Еркулес

1 ДНБ

21:00

Естремадура – Ел Ехидо 2012

X2

21:00

Анже – Бастия

1

21:00

Лил – Бордо

X2

21:00

Нанси – Тулуза

X2

21:00

Рен – Лориен

1

21:00

Грасхопърс – Йънг Бойс

X2

21:15

Видад Казабланка – РСБ Беркан

1X

21:15

Марибор – Олимпия Любляна

1 ДНБ

21:30

Вестерло – Остенде

2

21:30

Парана Клуб PR – Баия BA

Под 2.5

21:30

Юве Стабия – Реджина

1

21:30

Висла Краков – Ягиелония Бялисток

X2

21:30

Бостън Ривър – Расинг Клуб Монтевидео

1

21:45

Ейбар – Малага

1

21:45

Ювентус – Емполи

1

21:45

Хееренвеен – Рода

1

22:00

Сантос SP – Ботафого SP

1

22:00

Ипиранга RS – Веранополис RS

Под 2.5

22:00

Монтевидео Уондърърс – Пенярол Монтевидео

X2

22:00

Суд Америка Монтевидео – Серо Монтевидео

X2

22:30

Рио Аве – Пасош Ферейра

1

23:00

Макара Амбато – Депортиво Куенка

1X

23:00

Серо Портеньо – Сол де Америка

1

23:00

Вида Ла Сейба – Маратон Сан Педро

2 ДНБ

23:00

Универсидад де Чили – Евертън Виня дел Мар

1

 



Регистрирай се с промо код: 1017