Palmsbet Sports Betting Bulgaria

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 25.11.2017


10:50

  Сидни – Бризбейн Роар

1

12:00

  Енисей Красноярск – Балтика Калининград

1

Регистрирай се в Ефбет от тук: Форма за Регистрация!
ВАЖНО
: Когато се регистрирате в Ефбет в полето промоционален код въведете КОД: 9757. Така Ефбет периодично ще Ви дава безплатни залози и промоции.

12:00

  Олимпиец Нижни Новгород – Динамо Санкт Петербург

X2

12:00

  Аданаспор – Газиантепспор

1

12:00

  Истанбулспор – Самсунспор

1X

12:15

  Урава Ред Даймъндс – Ал Хилал Рияд

1X

13:00

  Септември София – Ботев Пловдив

X2

13:00

  Авангард Курск – ФК Химки

г/г

13:00

  Волгар Астрахан – Том Томск

1

13:00

  Криля Советов – Шинник Ярославл

г/г

13:00

  Ротор Волгоград – ФК Оренбург

2

13:00

  Гьозтепе – Акхисар Беледиеспор

г/г

13:15

  Фамаликао – Спортинг Лисабон Б

1

14:00

  Айнтрахт Брауншвайг – Нюрнберг

г/г

14:00

  Холщайн Кил – Инголщат

1 DNB

14:00

  Ян Регенсбург – Дуисбург

2

14:00

  Алавес – Ейбар

2 DNB

14:00

  Одра Ополе – Погон Шедълце

1

14:00

  Триглав – Домжале

2

14:00

  ФК Мариупол – Ворскла Полтава

над 2.5

14:00

  Гарбал Радановичи – Искра Даниловград

над 2.5

14:05

  Ал Батен – Ал Таавон

1X

14:30

  Барнзли – Лийдс

г/г

14:30

  Честър – Дагенъм и Редбридж

X2

14:30

  Гиресунспор – Анкарагуджу

X

14:30

  Елязъгспор – Болуспор

1

14:30

Прибрам – Тринец

г/г

14:30

Фридек-Мистек – Пардубице

2

15:00

Мансфийлд Таун – Честърфийлд

1

15:00

Аален – Унтерхахинг

2

15:00

Вердер Бремен II – Рот-Вайс Ерфурт

1X

15:00

Вюрцбургер Кикерс – Шпортфройнде Лоте

г/г

15:00

Карл Цайс Йена – Оснабрюк

1X

15:00

Магдебург – Халешер

1

15:00

Ханза Рощок – Фортуна Кьолн

X2

15:00

Цвикау – Веен Висбаден

2

15:00

Пас Янина – Ксанти

X2

15:00

Железарна Подбрезова – Слован Братислава

2

15:00

Злате Моравце – Земплин Михаловце

1

15:00

Сеница – Татран Прешов

г/г

15:00

Тренчин – Ружомберок

г/г

15:00

Храдец Кралове – Зноймо

над 2.5

15:15

Берое – Славия

г/г

15:30

Фиделис Андрия – Трапани

X2

15:30

ФК Тосно – Арсенал Тула

X2

15:30

Йени Малатияспор – Бешикташ

2

15:30

Булон – Ред Стар Париж

X2

16:00

Болоня – Сампдория

г/г

16:00

Авелино – Палермо

X2

16:00

Асколи – Кремонезе

X2

16:00

Венеция – Новара

1X

16:00

Карпи – Парма

X2

16:00

Про Верчели – Виртус Ентела

1X

16:00

Специя – Пескара

1 DNB

16:00

Читадела – Салернитана

X

16:00

Кубан Краснодар – Сибир Новосибирск

X2

16:00

Факел Воронеж – ФК Тамбов

2

16:00

Спартак Търнава – Жилина

1

16:00

Горица – Анкаран Хрватини

1

16:00

Славен – Истра 1961

над 2.5

16:15

Льо Авър – Ланс

1

16:30

Айнтрахт Франкфурт – Байер Леверкузен

под 2.5

16:30

Аугсбург – Волфсбург

1 DNB

16:30

Борусия Дортмунд – Шалке 04

1

16:30

РБ Лайпциг – Вердер Бремен

над 2.5

16:30

Фрайбург – Майнц 05

г/г

16:30

Мумбай Сити – Гоа

1X

16:30

Погон Шчечин – Пяст Гливице

X2

16:30

Ал Фатех – Ал Файсали

1 DNB

16:30

Балмазуйварош – Пушкаш Академи

X2

16:30

Вашаш Будапеща – Дебрецен

X2

16:30

Видеотон Фехервар – Пакш

1

16:30

Диошдьор – Уйпещ

г/г

16:30

Хонвед Будапеща – Мезьокьовешд

1

17:00

Щурм Грац – ЛАСК Линц

1

17:00

Кристъл Палас – Сток Сити

X2

17:00

Манчестър Юнайтед – Брайтън

1

17:00

Нюкасъл – Уотфорд

X2

17:00

Суонзи – Борнемут

2

17:00

Тотнъм – Уест Бромич

1

17:00

Астън Вила – Ипсуич

над 2.5

17:00

Бъртън Албион – Съндърланд

1X

17:00

Мидълзбро – Дарби Каунти

г/г

17:00

Норич – Престън

1X

17:00

Рединг – Шефилд Уензди

X2

17:00

Уулвърхямптън – Болтън

1

17:00

Фулъм – Милоул

г/г

17:00

Хъл Сити – Бристъл Сити

X2

17:00

Блекбърн – Бристол Роувърс

1

17:00

Джилингам – Олдъм

X2

17:00

Донкастър – Милтън

г/г

17:00

Нортхямптън Таун – Бъри

1

17:00

Портсмут – Плимут

1

17:00

Родъръм Юнайтед – Уигън

2

17:00

Рочдейл – Питърбъро

X2

17:00

Саутенд – Оксфорд Юнайтед

г/г

17:00

Скънторп – Чарлтън

г/г

17:00

Уимбълдън – Уолсол

1 DNB

17:00

Флийтууд Таун – Блекпул

под 2.5

17:00

Шросбъри Таун – Брадфорд Сити

1X

17:00

Барнет – Гримсби Таун

2

17:00

Екзитър – Акрингтън Стенли

г/г

17:00

Карлайл – Моркамб

1

17:00

Кембридж Юнайтед – Стивънидж Бороу

г/г

17:00

Ковънтри – Кроули Таун

1

17:00

Крю Александра – Лутън Таун

X2

17:00

Линкълн Сити – Порт Вейл

1

17:00

Нотс Каунти – Колчестър

1

17:00

Суиндън – Нюпорт Каунти

1X

17:00

Уикъмб – Йоувил

1

17:00

Форест Грийн Роувърс – Челтнъм Таун

под 2.5

17:00

Алдършот Таун – Рексъм

X2

17:00

Бароу – Бромли

X2

17:00

Боръм Ууд – Уокинг

над 2.5

17:00

Гайзли – Сътън Юнайтед

X2

17:00

Доувър Атлетик – Файлд

г/г

17:00

Ебсфлийт Юнайтед – Хартлипул

X

17:00

Мейдънхед Юнайтед – Макълсфийлд Таун

X2

17:00

Солихъл Муурс – Гейтсхед

2

17:00

Торки Юнайтед – Лейтън Ориент

X2

17:00

Транмиър Роувърс – Мейдстоун Юнайтед

X2

17:00

Халифакс Таун – Ийстли

1X

17:00

Хелзингор – Олборг

X2

17:00

ГКС Катовице – Миедж Легница

X2

17:00

Спортинг Брага Б – Жил Висенте

1X

17:00

Гленторан – Ардс ФК

1

17:00

Дънганън Суифтс – Карик Рейнджърс

1

17:00

Клифтънвил – Балимина Юнайтед

1

17:00

Коулрейн – Крусейдърс

1

17:00

Олимпик Донецк – Шахтьор Донецк

2

17:00

Палестино Сантяго – Депортес Икике

1

17:00

Хамилтън – Хибърниън

X2

17:00

Хартс – Рос Каунти

над 2.5

17:00

Брихин Сити – Дънди Юнайтед

2

17:00

Дънфърмлин – Дъмбартън

1

17:00

Инвърнес КТ – Сейнт Мирън

X2

17:00

Куин ъф Саут – Ливингстън

г/г

17:00

Фолкърк – Грийнок Мортън

X2

17:00

Алоа Атлетик – Еър Юнайтед

2

17:00

Арброут – Форфар Атлетик

1

17:00

Ийст Файф – Еърдри

1

17:00

Рейт Роувърс – Куинс парк ФК

1

17:00

Странрар – Албион Роувърс

1 DNB

17:00

Анан Атлетик – Клайд

1X

17:00

Единбург Сити – Каудънбийт

1X

17:00

Елгин Сити – Берик Рейнджърс

1

17:00

Стенхаусмюър – Монтроуз

над 2.5

17:00

Стърлинг Албиън – Питърхед

1

17:15

Аполон Смирни – Ламия

X2

17:15

Реал Мадрид – Малага

1

17:15

Чешке Будьовице – Графин Влашим

над 2.5

17:30

Левски София – Верея Стара Загора

1

17:30

Козенца – Сикула Леонцио

1 DNB

17:30

Монополи 1966 – Юве Стабия

1X

17:30

Расинг Фонди – Лече

2

17:30

Реджина – Бишелие 1913

12

18:00

Унион Сент Жилоаз – Оуд Хеверле Льовен

X2

18:00

Апоел Никозия – Олимпиакос Никозия

1

18:00

Арис Лимасол – Ермис Арадипоу

1X

18:00

Портимонензе – Тондела

г/г

18:00

Насионал Мадейра – Униао Мадейра

1X

18:00

Виторул Констанца – Поли Тимишоара

1

18:00

Ахмат Грозни – ФК Уфа

X2

18:00

Рен – Нант

2

18:30

Галатасарай – Аланияспор

1

18:45

Стал Мелец – ГКС Тихи

1

19:00

Роял Антверпен – Мехелен

1

19:00

Киево – СПАЛ

1

19:00

Сасуоло – Верона

г/г

19:00

Анортозис – АЕЛ Лимасол

1

19:00

Арка Гдиня – Сандеця Нови Сонч

1X

19:00

Битовия Битов – Подбескидзе

1X

19:00

Хайдук Сплит – Осиек

г/г

19:30

Адмира Вакер Мьодлинг – Матерсбург

1X

19:30

Алтах – Санкт Полтен

1

19:30

Ливърпул – Челси

г/г

19:30

Шефилд Юнайтед – Бирмингам

1

19:30

Борусия М’Гладбах – Байерн Мюнхен

2

19:30

Атромитос – Панатинайкос

1X

19:30

Бетис – Жирона

1

19:30

Елче – Валенсия Местая

1

19:30

Казертана – Ренде 1968

2

19:30

Матера – Виртус Франкавила

X2

19:30

Реал Гарсиласо – Спорт Уанкайо

1

19:30

Балинамалард Юнайтед – Уорънпойнт Таун

2

19:30

ВВВ Венло – Вилем II

1

19:30

Баник Острава – Карвина

X2

20:00

Реал Мурсия – Бадахос

1

20:00

Люцерн – Базел

X2

20:00

Тун – Санкт Гален

X2

20:15

Боавища – Морейрензе

1

20:30

Халадаш Сомбатхей – Ференцварош

2

20:45

Динамо Букурещ – Политехника Яш

г/г

20:45

Грьонинген – Фейенорд

2

20:45

Хераклес – НАК Бреда

1

21:00

Остенде – Ойпен

1

21:00

Сент Трюиден – Локерен

1

21:00

Флуминензе RJ – Спорт Ресифе PE

1X

21:00

Дижон – Тулуза

под 2.5

21:00

Каен – Бордо

1X

21:00

Метц – Амиен

2

21:00

Монпелие – Лил

1

21:00

Троа – Анже

1X

21:20

Целие – Марибор

2

21:30

Ваасланд-Беверен – Шарлероа

X2

21:30

Рьозеларе – Лиерс

г/г

21:30

Америка MG – КР Бразил AL

1

21:30

Вила Нова GO – Лондрина PR

г/г

21:30

Интернасионал RS – Гуарани SP

г/г

21:30

Лувердензе MT – Наутико PE

1X

21:30

Оесте SP – Гояс GO

над 2.5

21:30

Парана Клуб PR – Боа MG

1

21:30

Сеара CE – АВС RN

1

21:30

Албинолефе – Падуа

X2

21:30

Катания – Акрагас

1

21:30

Сиракуза – Катанзаро

1

21:30

Корона Келце – Легия Варшава

г/г

21:45

Леванте – Атлетико Мадрид

X2

21:45

Каляри – Интер

2

21:45

Хееренвеен – Цволе

X2

22:00

Белграно Кордоба – Химнасия Ла Плата

1X

22:00

Патронато Парана – Унион Санта Фе

2

22:00

Мелгар Арекипа – Хуан Аурих

1

22:00

Универсидад де Чили – Аудакс Италяно Сантяго

1

22:30

Авеш – Порто

2

23:00

Индепендиенте ФБК – Олимпия Асунсион

X2



Регистрирай се с промо код: 1017