WinBet регистрация

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 28.02.2015


 

12:30D1PERTH GLORY
BRISBANE ROAR
1
14:00AFGBEROE
LOKOMOTIV PLOVDIV
1X
14:002BL NURNBERG
KARLSRUHER
2X
14:002BL SANDHAUSEN
AALEN
1X
14:00PRZARYA LUGANSK
OLIMPIK DONETSK
1X
14:30D1BORAC CACAK
RAD
2X
14:30D1VOZDOVAC
DONJI SREM PECINCI
1
14:30D1NAPREDAK
RADNICKI 1923
1X
14:30D1SPARTAK ZLA. VODA
OFK BEOGRAD
1X
14:30D1VOJVODINA
MLADOST LUCANI
1
14:30D1SPORT PODBREZOVA
KOSICE
2X
14:45PRWEST HAM
CRYSTAL PALACE
1
15:00D1 JABLONEC
BOHEMIANS 1905
1
15:00L2STADE BRESTOIS
SOCHAUX
1
15:00D1SZOMBATHELYI
DIOSGYORI
2X
15:00GSHUDIKSVALLS
MALMO
2X
15:00GSBROMMAPOJKARNA
SIRIUS
1
15:00GSKRISTIANSTADS
AIK
2
15:00GSLJUNGSKILE SK
TROLLHATTAN
1
15:15GSJARO
SJK
1X
15:30D1NOVI PAZAR
CUKARICKI
1X
15:30D1TRENCIN
DUKLA B. BYSTRICA
1
15:30D1 RUZOMBEROK
SENICA
2X
15:30D1SPARTAK TRNAVA
SPARTAK MYJAVA
1X
16:00D1 DINAMO ZAGREB
SPLIT
1
16:00D1APOLLON LIMASSOL
ANORTHOSIS
1X
16:00D1DOXA KATOKOPIAS
AEK LARNACA
2X
16:00D1ETHNIKOS ACHNAS
ERMIS
1X
16:00D1NEA SALAMIS
A.O. AYIAS NAPAS
1
16:00D1OMONIA
APOEL
2X
16:00D1OTHELLOS ATHIENOU
A.E.L.
1X
16:00D1BANIK OSTRAVA
SPARTA PRAHA
2
16:00D2AVELLINO
TERNANA
1
16:00D2CATANIA
FROSINONE
2X
16:00D2CROTONE
LIVORNO
2X
16:00D2MODENA
BARI
1X
16:00D2PERUGIA
SPEZIA
1X
16:00D2PRO VERCELLI
CARPI
2X
16:00D2VARESE
BRESCIA
1X
16:00D2VIRTUS ENTELLA
PESCARA
2X
16:00D2VIRTUS LANCIANO
CITTADELLA
1
16:00D1RADOMLJE
OLIMPIJA LJUBLJANA
2
16:00D1RUDAR VELENJE
DOMZALE
2
16:30BL1899 HOFFENHEIM
MAINZ 05
1X
16:30BLBAYER LEVERKUSEN
FREIBURG
1
16:30BLBORUSSIA DORTMUND  
SCHALKE 04
1X
16:30BLHANNOVER 96
STUTTGART
1X
16:30BLHERTHA BERLIN
AUGSBURG
1X
16:30D1BELCHATOW
WISLA KRAKOW
2X
16:30D1ZAWISZA BYDGOSZCZ
PIAST GLIWICE
2X
16:30D1CARMARTHEN TOWN
GAP CONNAH
1
16:30D1PORT TALBOT TOWN
NEWTOWN
1X
17:00BLALTACH
WOLFSBERGER
1X
17:00AFGLITEX
LUDOGORETS
2X
17:00PRBURNLEY
SWANSEA
1X
17:00PRMANCHESTER UTD
SUNDERLAND
1
17:00PRNEWCASTLE
ASTON VILLA
1X
17:00PRSTOKE CITY
HULL CITY
1X
17:00PRWEST BROM
SOUTHAMPTON
2X
17:00ECHBIRMINGHAM
BRENTFORD
1X
17:00ECHBLACKPOOL
WIGAN
1X
17:00ECHBOLTON
BRIGHTON
1X
17:00ECHBOURNEMOUTH
BLACKBURN
1
17:00ECHCARDIFF
WOLVES
1X
17:00ECHCHARLTON
HUDDERSFIELD
1X
17:00ECHFULHAM
DERBY
2X
17:00ECHLEEDS
WATFORD
1X
17:00ECHREADING
NOTTM FOREST
1X
17:00ECHROTHERHAM
MILLWALL
1X
17:00ECHSHEFFIELD WED
MIDDLESBROUGH
2X
17:00EL1BRISTOL CITY
ROCHDALE
1
17:00EL1CHESTERFIELD
FLEETWOOD TOWN
1X
17:00EL1COVENTRY
MILTON KEYNES DONS
   2
17:00EL1CRAWLEY TOWN
SHEFFIELD UTD
2
17:00EL1CREWE
SWINDON TOWN
2X
17:00EL1DONCASTER
COLCHESTER
1
17:00EL1GILLINGHAM
BARNSLEY
1X
17:00EL1NOTTS COUNTY
PORT VALE
2X
17:00EL1OLDHAM
PRESTON
2X
17:00EL1PETERBOROUGH
BRADFORD
2
17:00EL1SCUNTHORPE
YEOVIL
1
17:00EL1WALSALL
LEYTON ORIENT
1X
17:00EL2BURTON ALBION
NEWPORT COUNTY
1
17:00EL2CHELTENHAM
TRANMERE
1X
17:00EL2HARTLEPOOL
WIMBLEDON
2X
17:00EL2LUTON
ACCRINGTON
1
17:00EL2MANSFIELD
DAGENHAM & RED.
1X
17:00EL2MORECAMBE
CAMBRIDGE UNITED
1X
17:00EL2PLYMOUTH
BURY
1X
17:00EL2PORTSMOUTH
OXFORD UNITED
1
17:00EL2SHREWSBURY
NORTHAMPTON
1
17:00EL2SOUTHEND
CARLISLE
1
17:00EL2WYCOMBE
STEVENAGE
1X
17:00EL2YORK
EXETER
2X
17:00L1LILLE
LYON
2X
17:00D1KECSKEMETI TE
LOMBARD PAPA
1X
17:00D1NYIREGYHAZA
BUDAPEST HONVED
1
17:00D1PUSKAS ACADEMY
DEBRECENI
2X
17:00PRDUNDEE UTD
PARTICK
1
17:00PRMOTHERWELL
INVERNESS
2X
17:00PRROSS COUNTY
DUNDEE
2X
17:00PRST JOHNSTONE
KILMARNOCK
1X
17:00PRST MIRREN
HAMILTON
2
17:00D1MARIBOR
GORICA
1
17:00PDGRANADA
BARCELONA
2
17:00SDOSASUNA
LUGO
1X
17:00GSHALMSTAD
SYRIANSKA
1
17:00GSJONKOPINGS SODRA
ASSYRISKA
1X
17:00GSMYRESJO
GOTEBORG
2
17:00PRSHAKHTER DONETSK
VORSKLA POLTAVA
1
18:00D1RIJEKA
SLAVEN BELUPO
1
18:00D1CESKE BUDEJOVICE
BRNO
1X
18:00D1PRIBRAM
MLADA BOLESLAV
2X
18:00SLHOBRO
NORDSJAELLAND
2X
18:00PLGIL VICENTE
BOAVISTA
2X
18:00PLNACIONAL
VITORIA SETUBAL
1
18:00L1 IASI
GAZ METAN MEDIAS
2X
18:00D1 PARTIZAN
RADNICKI NIS
1
18:00GSHUDDINGE
HACKEN
2X
18:45SL ZURICH
AARAU
1
19:00JPLCHARLEROI
LOKEREN
1X
19:00D1GORNIK ZABRZE
SLASK WROCLAW
1X
19:00PLBENFICA
ESTORIL
1
19:00PDRAYO VALLECANO
LEVANTE
1X
19:00SDSABADELL
ALAVES
2X
19:00SDVALLADOLID
SPORTING GIJON
1X
19:00SLKONYASPOR
FENERBAHCE
2
19:15SDBARCELONA B
MALLORCA
1X
19:30BLRAPID VIENNA
STURM GRAZ
1
19:30BLRIED
ADMIRA WACKER
1X
19:30BLWIENER NEUSTADT
AUSTRIA VIENNA
2X
19:30BLEINTRACHT FRAN.
HAMBURGER
1X
19:30D1UJPEST
PECSI
1
19:30ERDVITESSE
ZWOLLE
1X
20:30L1DINAMO BUCURESTI
UNIVERSITATEA
1
20:45ERDAZ ALKMAAR
WILLEM II
1
20:45ERDTWENTE
NAC BREDA
1
21:00JPLLIERSE
GENK
2X
21:00JPLWESTERLO
OOSTENDE
2X
21:00JPLZULTE-WAREGEM
MECHELEN
1X
21:00L1BORDEAUX
REIMS
1
21:00L1LENS
RENNES
1X
21:00L1LORIENT
BASTIA
1X
21:00L1METZ
EVIAN
1X
21:00L1TOULOUSE
ST ETIENNE
2X
21:00PDALMERIA
LA CORUNA
1X
21:00SL BASEL
VADUZ
1
21:15D1SLAVIA PRAHA
TEPLICE
1X
21:45ACHIEVO
MILAN
2X
21:45ERD1CAMBUUR
HERACLES
1
22:00PDTIGRE
OLIMPO BB
1X
22:15PLRIO AVE
BRAGA
2X
23:00PDCRUCERO DEL NORTE
ROSARIO CENTRAL
2X
23:00PDMALAGA
GETAFE
1


Регистрирай се с промо код: 1017