Световно 2018 - бонус 100 лева! ! ! 100 лева бонус от Ефбет! Форма за регистрация - използвай промо код: 1017 ! ! !

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 28.04.2012


28 Април

14:30ECHBARNSLEY
BRIGHTON
1X
14:30ECHBIRMINGHAM
READING
1X
14:30ECHBURNLEY
BRISTOL CITY
1
14:30ECHCRYSTAL PALACE
CARDIFF
2X
14:30ECHDERBY
PETERBOROUGH
1
14:30ECHDONCASTER
IPSWICH
1X
14:30ECHLEEDS
LEICESTER
1X
14:30ECHMILLWALL
BLACKPOOL
1X
14:30ECH1NOTTM FOREST
PORTSMOUTH
1
14:30ECHSOUTHAMPTON
COVENTRY
1
14:30ECHWATFORD
MIDDLESBROUGH
2X
14:30ECHWEST HAM
HULL CITY
1
14:30D1WIDZEW LODZ
LECHIA GDANSK
1X
14:30D1DUNDEE UTD
HEARTS
1X
14:45D1ANZHI
LOKOMOTIV MOSCOW
1
14:45D1TAMPINES ROVERS
SINGAPORE
1
14:45D1TANJONG PAGAR
HOME UNITED
2X
15:00D1HAPOEL TEL AVIV
BNEI SAKHNIN
1
15:00D1TAURAS TAURAGE
ATLANTAS
1X
15:00D1SPORTUL STUD.
GAZ METAN MEDIAS
2X
15:00D1SYRIANSKA
HACKEN
2X
15:00POISTANBUL BB
SIVASSPOR
1X
15:00GSANTALYASPOR
GAZIANTEPSPOR
1X
15:30D1CHERNO MORE
LOKOMOTIV PLOVDIV
1X
16:00D1UJPEST
VASAS
1
16:00D2ASCOLI
LIVORNO
1X
16:00D2CITTADELLA
VARESE
2
16:00D2GROSSETO
PADOVA
1X
16:00D2GUBBIO
PESCARA
2
16:00D2MODENA
JUVE STABIA
1X
16:00D2REGGINA
ALBINOLEFFE
1
16:00D2SAMPDORIA
BARI
1
16:00D2TORINO
CROTONE
1
16:00D2VICENZA
NOCERINA
1X
16:00D1JURMALA
DAUGAVA
2X
16:00D1LIEPAJAS
GULBENE-2005
1
16:30D11899 HOFFENHEIM
NURNBERG
1
16:30D1BAYER LEVERKUSEN
HANNOVER 96
1X
16:30D1BAYERN MUNICH
STUTTGART
1
16:30D1MONCHENGLADBACH
AUGSBURG
1
16:30D1KAISERSLAUTERN
BORUSSIA DORTMUND
2X
16:30D1SCHALKE 04
HERTHA BERLIN
1
16:30D1HAMBURGER
MAINZ 05
1X
16:30D1FREIBURG
KOLN
1X
16:30D1WOLFSBURG
WERDER BREMEN
1X
16:45D1BELCHATOW
KORONA KIELCE
2X
17:00D1AUSTRIA VIENNA
WACKER INNSBRUCK
1
17:00D1MONTANA
LUDOGORETS
2
17:00D1SLAVIA
BEROE
1X
17:00POAEK LARNACA
APOLLON LIMASSOL
1X
17:00POA.E.L.
APOEL
2X
17:00POANORTHOSIS
OMONIA
1
17:00PREVERTON
FULHAM
1X
17:00PRSTOKE CITY
ARSENAL
2
17:00PRSUNDERLAND
BOLTON
2X
17:00PRSWANSEA
WOLVES
1
17:00PRWEST BROM
ASTON VILLA
2X
17:00PRWIGAN
NEWCASTLE
2
17:00EL1BRENTFORD
SHEFFIELD WED
2X
17:00EL1BURY
OLDHAM
1
17:00EL1CARLISLE
EXETER
1
17:00EL1COLCHESTER
TRANMERE
1X
17:00EL1HARTLEPOOL
LEYTON ORIENT
1
17:00EL1PRESTON
CHARLTON
2X
17:00EL1ROCHDALE
MK DONS
2
17:00EL1SCUNTHORPE
BOURNEMOUTH
1X
17:00EL1WALSALL
HUDDERSFIELD
2X
17:00EL1WYCOMBE
NOTTS COUNTY
2X
17:00EL1YEOVIL
CHESTERFIELD
1
17:00EL2ALDERSHOT TOWN
ROTHERHAM
1X
17:00EL2BARNET
WIMBLEDON
1X
17:00EL2BRISTOL ROVERS
ACCRINGTON ST
1X
17:00EL2CHELTENHAM
BRADFORD
1
17:00EL2CRAWLEY TOWN
HEREFORD
1
17:00EL2MACCLESFIELD
BURTON ALBION
2X
17:00EL2MORECAMBE
PLYMOUTH
1
17:00EL2NORTHAMPTON
GILLINGHAM
2X
17:00EL2OXFORD UNITED
SOUTHEND
1X
17:00EL2SHREWSBURY
DAGENHAM & RED.
1
17:00EL2SWINDON TOWN
PORT VALE
1
17:00EL2TORQUAY
CREWE
1X
17:00D1VILJANDI
SILLAMAE KALEV
2X
17:00D1KALJU NOMME
TAMMEKA TARTU
1
17:00D1PAIDE
LEVADIA TALLINN
2
17:00D1TALLINNA KALEV
KURESSAARE
1
17:00D1VENTSPILS
JELGAVA
1
17:00D1SKONTO RIGA
DAUGAVA RIGA
1
17:00D1LILLESTROM
STROMSGODSET
1X
17:00D1UNIVERSITATEA
PANDURI
1X
17:00D1RUBIN
KUBAN
1X
17:00D1DUNFERMLINE
ABERDEEN
2X
17:00D1KILMARNOCK
INVERNESS
1X
17:00D1MOTHERWELL
ST JOHNSTONE
1X
17:00D2VALLADOLID
CARTAGENA
1
17:00D1GOTEBORG
ATVIDABERGS
1
17:10FINAFAN LIDO
NEWTOWN
1X
17:20D1RISHON LEZION
HAPOEL BEER SHEVA
1X
17:20D1HAPOEL AKKO
HAPOEL HAIFA
1X
17:20D1HAPOEL PETAH TIKVA  
  
PETAH TIKVA
1X
17:30D1KARLOVAC
SIBENIK
1X
17:30D1SMEDEREVO
VOJVODINA
2
17:301D1JAVOR
SPARTAK ZLA. VODA
1X
17:30D1NOVI PAZAR
HAJDUK KULA
1X
17:45D1CESKE BUDEJOVICE
SLOVAN LIBEREC
2
18:00D1OSIJEK
LOKOMOTIVA ZAGREB
1X
18:00D1BANIK OSTRAVA
VIKTORIA ZIZKOV
1
18:00D1NORDSJAELLAND
AARHUS
1
18:00D1SPARTAKS
METTA/LU
1
18:00D1CSKA MOSCOW
SPARTAK MOSCOW
1X
18:30D1DIOSGYORI
DEBRECENI
2
18:30D1DUKLA B. BYSTRICA
ZILINA
2
18:30D1NITRA
TATRAN PRESOV
1X
18:30D1VION ZL. MORAVCE
SENICA
1X
18:30D1RUZOMBEROK
SLOVAN BRATISLAVA
2X
18:30D1SPARTAK TRNAVA
TRENCIN
1
18:30SFMETALURG DONETSK
KARPATY LVIV
1X
18:45D1GRASSHOPPER-CLUB
LUZERN
2
18:45D1SERVETTE
YOUNG BOYS
2X
19:00D1BATE BORISOV
SHAKHTER SOLIGORSK
  
1
19:00D1GENT
CLUB BRUGGE
1X
19:00D1KAPOSVAR
PECSI
2
19:00D1LOMBARD PAPA
ZALAEGERSZEGI
1X
19:00D1SIOFOK
SZOMBATHELYI
1X
19:00FINFRAM REYKJAVIK
REYKJAVIK
2X
19:00D1CAGLIARI
CHIEVO
1X
19:00D1PALERMO
CATANIA
1X
19:00D1FREDRIKSTAD
SANDNES
1
19:00D1STABAEK
ODD GRENLAND
2X
19:00D1TROMSO
HONEFOSS
1
19:00D1VIKING
HAUGESUND
1X
19:00D1RUCH CHORZOW
LODZ
1
19:00D1VASLUI
ASTRA PLOIESTI
1
19:00D1CRVENA ZVEZDA
JAGODINA
1
19:00D1RUDAR VELENJE
OLIMPIJA LJUBLJANA
2X
19:00D1ESPANYOL
SPORTING GIJON
1
19:00D1GETAFE
MALLORCA
1
19:00D1LEVANTE
GRANADA
1
19:00D1REAL SOCIEDAD
RACING SANTANDER
1
19:00D2ALMERIA
DEP. LA CORUNA
2X
19:00D2GIMNASTIC
ALCOYANO
2X
19:00D2GIRONA
ALCORCON
2
19:00D2LAS PALMAS
HUESCA
1X
19:00D2MURCIA
SABADELL
1X
19:00D2NUMANCIA
VILLARREAL B
1
19:00POTRABZONSPOR
GALATASARAY
2X
19:15D1ZENIT
DINAMO MOSCOW
1
19:20EL1SHEFFIELD UTD
STEVENAGE
1
19:30D1MATTERSBURG
RED BULL SALZBURG
2X
19:30D1WIENER NEUSTADT
ADMIRA
2X
19:30D1STURM GRAZ
SUPERFUND
1
19:30PRNORWICH
LIVERPOOL
2X
19:30D1BNEI YEHUDA
MACCABI HAIFA
2X
19:30D1KIRYAT SHMONA
ASHDOD
1
19:45D1HERACLES
HEERENVEEN
2X
20:00D1SAN MARTIN S.J.
GODOY CRUZ
1X
20:00D1SLAVEN BELUPO
ZADAR
1
20:00D1SPLIT
ZAGREB
1X
20:00D1SLOVACKO
TEPLICE
2X
20:00D1GIL VICENTE
GUIMARAES
2
20:30FINATROMITOS
OLYMPIAKOS
2
20:45D1UTRECHT
NAC BREDA
1
20:45D1VITESSE
EXCELSIOR
1
21:00D1MECHELEN
LIERSE
1X
21:00D1LOKEREN
BEERSCHOT
1X
21:00D1MONS
ZULTE-WAREGEM
2X
21:00D1OH LEUVEN
CERCLE BRUGGE
2
21:00D1DINAMO ZAGREB
ISTRA 1961
1
21:00D1SOGNDAL
MOLDE
2X
21:00D2CELTA VIGO
BARCELONA B
1
21:30D1STANDARD LIEGE
KORTRIJK
1
21:30D1CEAHLAUL
CFR 1907 CLUJ
2X
21:45FINLYON
QUEVILLY
1
21:45D1VVV VENLO
ADO DEN HAAG
1X
21:45D1ROMA
NAPOLI
1X
22:10D1NEWELLS OLD BOYS
ALL BOYS
1
22:15D1MARITIMO
PORTO
2
23:00D1VILLARREAL
OSASUNA
1X

 



Регистрирай се с промо код: 1017