ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 28.04.2018


05:30

  Ванкувър Уайткепс – Реал Солт Лейк

1

07:00

  В-Варен Нагазаки – Санфрече Хирошима

2

08:00

  Тегу – Чеджу Юнайтед

Х2

Безплатна игра с Футболни Прогнози
Награден Фонд 500 лв. виж тук

08:00

  Вегалта Сендай – Консадол Сапоро

X

08:00

  Шимизу Ес-Пулс – Кашива Рейсол

г/г

Заложи на увеличени коефициенти от Betfair!!!

Коеф. 28.00 за  Реал Мадрид да победи Леганес

08:00

  Йокохама ФК – Токушима Вортис

1X

08:00

  Каматамаре Сануки – Ависпа Фукуока

2

08:00

  Мито Холихок – Киото Санга

1X

08:00

  Монтедио Ямагата – Точиги СК

1X

08:00

  Оита Тринита – Мачида Зелвия

1 DNB

09:00

  Джубило Ивата – Серезо Осака

г/г

09:00

  Токио – Нагоя Грампус

1

09:00

  Гифу – Звейген Канадзава

X2

09:00

  Ренофа Ямагучи – Албирекс Ниигата

1

10:00

  Сеул – Сангжу Сангму

2

10:00

  Улсан Хюндай – Чуннам Драгонс

1

10:00

  Висел Кобе – Кавазаки Фронтейл

X2

10:00

  Урава Ред Даймъндс – Шонан Белмар

над 2.5

10:00

Омия Ардижа – Токио Верди

X2

10:30

Пекин Ренхе – Тиендзин Теда

X2

11:00

Луч-Енергия Владивосток – Кубан Краснодар

X2

11:00

Ехиме ФК – Мацумото Ямага

X2

11:30

Сривиджая Палембанг – ПСМ Макасар

X2

12:00

Вентфорет Кофу – Джеф Юнайтед Чиба

1X

12:50

Сидни – Мелбърн Виктори

1

13:00

Куресааре – Талина Калев

2

13:00

Пайде Линнамеесконд – Флора Талин

2

13:00

РФШ Рига – Спартакс Юрмала

1

13:00

Йокохама Ф-Маринос – Кашима Антлърс

X2

13:00

Фагиано Окаяма – Роасо Кумамото

1 DNB

13:15

Насионал Мадейра – Лейшоес

1

13:30

Кайзериспор – Аланияспор

1

13:30

Сивасспор – Генчлербирлиги

1

13:45

Суфанабури – Еър Форс Сентрал

1

14:00

Дармщат 98 – Унион Берлин

X2

14:00

Динамо Дрезден – Фортуна Дюселдорф

X2

14:00

Санкт Паули – Гройтер Фюрт

X2

14:00

Еспаньол – Лас Палмас

1

14:00

Динамо Санкт Петербург – ФК Тамбов

14:00

Том Томск – Зенит Санкт Петербург 2

г/г

14:00

ФК Тюмен – ФК Оренбург

2

14:00

Нейви – Након Ратчасима

X2

14:00

Зирка Кропивницкий – Олимпик Донецк

X2

14:00

Карпати Лвов – Александрия

1

14:30

Ливърпул – Сток Сити

1

14:30

Бароу – Честър

над 2.5

14:30

Боръм Ууд – Гайзли

1

14:30

Гейтсхед – Лейтън Ориент

под 2.5

14:30

Макълсфийлд Таун – Дагенъм и Редбридж

над 2.5

14:30

Мейдстоун Юнайтед – Халифакс Таун

X2

14:30

Мейдънхед Юнайтед – Бромли

14:30

Рексъм – Файлд

14:30

Солихъл Муурс – Ийстли

над 2.5

14:30

Сътън Юнайтед – Алдършот Таун

1 DNB

14:30

Торки Юнайтед – Ебсфлийт Юнайтед

X2

14:30

Транмиър Роувърс – Хартлипул

1

14:30

Уокинг – Доувър Атлетик

X2

14:30

Барито Путера – Бхаянгкара ФК

г/г

14:30

Персия Джакарта – Персиб Бандунг

1

14:30

ФК Химки – Енисей Красноярск

2

14:30

Хамилтън – Рос Каунти

X

14:35

Гуанджоу Евъргранде – Дзянсу Сънинг

1

14:35

Тиендзин Цюендзиен – Хъбей Чайна Форчън

1X

15:00

Кешля – Нефтчи Баку

X2

15:00

Шахтьор Солигорск – Торпедо Минск

X2

15:00

Веен Висбаден – Цвикау

1

15:00

Карлсруе – Падерборн

1 DNB

15:00

Оснабрюк – Карл Цайс Йена

1

15:00

Фортуна Кьолн – Ханза Рощок

X2

15:00

Халешер – Магдебург

2

15:00

Шпортфройнде Лоте – Вюрцбургер Кикерс

2

15:00

Метта ЛУ Рига – Валмиера

1

15:00

Порт Банкок – Чианграй Юнайтед

1 DNB

15:00

Ландскрона БоИС – Вернаму

г/г

15:30

Адана Демирспор – Алтънорду

2

15:30

Газиантеп ФК – Балъкесирспор

1

15:30

Гиресунспор – Самсунспор

1X

15:30

Денизлиспор – Газиантепспор

1

15:30

Ерзурум ББ – Елязъгспор

1

15:30

Ескишехирспор – Болуспор

2

15:30

Истанбулспор – Аданаспор

1

15:30

Манисаспор – Анкарагуджу

2

15:30

Юмраниеспор – Ризеспор

X2

15:45

ДАК Дунайска Стреда – Тренчин

1X

16:00

ФКИ Левадия Талин – Таммека Тарту

1

16:00

Асколи – Перуджа

X2

16:00

Емполи – Новара

1

16:00

Карпи – Авелино

1

16:00

Про Верчели – Парма

2

16:00

Салернитана – Бреша

X2

16:00

Специя – Кремонезе

1X

16:00

Тернана – Пескара

X2

16:00

Чезена – Фрозиноне

X2

16:00

Читадела – Фоджа

1X

16:00

Миедж Легница – Рух Хожов

1

16:00

Авангард Курск – Сибир Новосибирск

X2

16:00

Анкаран Хрватини – Рудар Веление

2

16:00

Банкок Глас – Чайнат Хорнбил

над 2.5

16:00

Анталияспор – Трабзонспор

X2

16:00

Клермонт Фут – Ним

X2

16:00

Ред Стар Париж – Кретей-Луситанос

1

16:00

Баник Острава – Спарта Прага

X2

16:30

Байерн Мюнхен – Айнтрахт Франкфурт

1

16:30

Волфсбург – Хамбургер

1X

16:30

Фрайбург – Кьолн

1

16:30

Херта Берлин – Аугсбург

1X

16:30

Шалке 04 – Борусия М’Гладбах

1

16:30

Вендсисел – Брабранд

1

16:30

Виборг – Вейле

1 DNB

16:30

Кьоге – Скиве

1

16:30

Нюкьобинг – Фремад Амагер

1X

16:30

Роскилде – Тистед

1 DNB

16:30

Конгсвингер – Олесунд

2

16:30

Заглембие Сосновец – Стал Мелец

г/г

16:30

Висла Плоцк – Заглембие Любин

1

17:00

Аустрия Виена – Матерсбург

г/г

17:00

Габала – Капаз Ганджа

1

17:00

Бърнли – Брайтън

1

17:00

Кристъл Палас – Лестър

X2

17:00

Нюкасъл – Уест Бромич

1

17:00

Саутхямптън – Борнемут

X2

17:00

Хъдърсфийлд – Евертън

X2

17:00

Астън Вила – Дарби Каунти

г/г

17:00

Барнзли – Брентфорд

2

17:00

Бъртън Албион – Болтън

17:00

Куинс Парк Рейнджърс – Бирмингам

1

17:00

Норич – Лийдс

г/г

17:00

Нотингам Форест – Бристъл Сити

X2

17:00

Рединг – Ипсуич

X2

17:00

Уулвърхямптън – Шефилд Уензди

1

17:00

Хъл Сити – Кардиф

X2

17:00

Шефилд Юнайтед – Престън

г/г

17:00

Блекпул – Шросбъри Таун

X2

17:00

Брадфорд Сити – Саутенд

1X

17:00

Бристол Роувърс – Джилингам

12

17:00

Бъри – Портсмут

2

17:00

Милтън – Скънторп

X2

17:00

Оксфорд Юнайтед – Рочдейл

1X

17:00

Олдъм – Донкастър

г/г

17:00

Питърбъро – Флийтууд Таун

над 2.5

17:00

Плимут – Родъръм Юнайтед

1 DNB

17:00

Уигън – Уимбълдън

1

17:00

Уолсол – Нортхямптън Таун

г/г

17:00

Чарлтън – Блекбърн

X2

17:00

Акрингтън Стенли – Линкълн Сити

1X

17:00

Гримсби Таун – Нотс Каунти

2

17:00

Йоувил – Мансфийлд Таун

X2

17:00

Колчестър – Суиндън

г/г

17:00

Кроули Таун – Крю Александра

г/г

17:00

Лутън Таун – Форест Грийн Роувърс

1

17:00

Моркамб – Барнет

1X

17:00

Нюпорт Каунти – Кембридж Юнайтед

X

17:00

Порт Вейл – Карлайл

X2

17:00

Стивънидж Бороу – Екзитър

2

17:00

Челтнъм Таун – Ковънтри

X2

17:00

Честърфийлд – Уикъмб

2

17:00

БАТЕ Борисов – ФК Слуцк

1

17:00

Брейдаблик Коупавогюр – Вестманаейяр

1

17:00

Гриндавик – ФХ Хафнарфьордур

2

17:00

Докса Катокопия – Ермис Арадипоу

1 DNB

17:00

Хата Клуб Дубай – Аджман

2

17:00

Криля Советов – Факел Воронеж

1

17:00

Балимина Юнайтед – Крусейдърс

2

17:00

Гленавон – Коулрейн

г/г

17:00

Линфийлд – Клифтънвил

1

17:00

Ардс ФК – Дънганън Суифтс

17:00

Гленторан – Балинамалард Юнайтед

1

17:00

Уорънпойнт Таун – Карик Рейнджърс

г/г

17:00

Стал Каменское – Черноморец Одеса

X

17:00

ТПС Турку – РоПС Рованиеми

2

17:00

Хонка – Интер Турку

X2

17:00

Екеняс ИФ – КТП Котка

1X

17:00

Каяани – АС Оулу

X2

17:00

Клуби-04 Хелзинки – Яро

X2

17:00

Хака – ХИФК Хелзинки

17:00

ИФК Гьотеборг – Хакен

1 DNB

17:00

Йостерс – Йоргрите

X2

17:00

Брихин Сити – Куин ъф Саут

2

17:00

Грийнок Мортън – Инвърнес КТ

1

17:00

Дънди Юнайтед – Ливингстън

1 DNB

17:00

Дънфърмлин – Дъмбартън

1

17:00

Фолкърк – Сейнт Мирън

X2

17:00

Еър Юнайтед – Албион Роувърс

1

17:00

Еърдри – Форфар Атлетик

1X

17:00

Ийст Файф – Странрар

12

17:00

Куинс парк ФК – Арброут

2

17:00

Рейт Роувърс – Алоа Атлетик

1

17:00

Каудънбийт – Анан Атлетик

2

17:00

Клайд – Берик Рейнджърс

1

17:00

Монтроуз – Елгин Сити

1

17:00

Питърхед – Единбург Сити

1

17:00

Стърлинг Албиън – Стенхаусмюър

12

17:00

Хибърниън – Килмарнък

1

17:00

Мъдъруел – Дънди ФК

1X

17:00

Сейнт Джонстън – Партик Тисъл

1X

17:15

Реал Сосиедад – Атлетик Билбао

1

17:30

Витоша Бистрица – Черно море

2

17:30

Септември София – Дунав Русе

2

17:30

Арецо – Пиза

X2

17:30

Джиана Ерминио – Гаворано

1

17:30

Кунео – Монца 1912

X2

17:30

Ливорно – Карарезе

1

17:30

Олбия – Витербезе

X2

17:30

Пистоезе – Алесандрия

X2

17:30

Понтедера – Прато

над 2.5

17:30

Про Пиаченца – Арцакена

1 DNB

17:30

Сиена – Пиаченца

1

17:30

Волгар Астрахан – Балтика Калининград

X2

17:30

Шинник Ярославл – Спартак Москва 2

1

17:50

Марибор – Триглав

1

18:00

Погон Шедълце – ГКС Тихи

X2

18:00

Витория Сетубал – Фейрензе

1

18:00

Поли Тимишоара – Конкордия Кяжна

1X

18:00

Олимпиец Нижни Новгород – Ротор Волгоград

X2

18:00

Жилина – Ружомберок

1

18:00

Железарна Подбрезова – Нитра

1 DNB

18:00

Земплин Михаловце – Сеница

1

18:00

Злате Моравце – Татран Прешов

1

18:00

Дебрецен – Вашаш Будапеща

1

18:00

Мезьокьовешд – Хонвед Будапеща

X2

18:00

Пакш – Видеотон Фехервар

X2

18:00

Пушкаш Академи – Балмазуйварош

1

18:00

Уйпещ – Диошдьор

1X

18:00

ЮЯК Ювяскюля – КПВ Кокола

X2

18:00

Лион – Нант

1

18:00

Динамо Загреб – Риека

1 DNB

18:00

Курико Унидо – Коло-Коло Сантяго

2

19:00

Неман – Динамо Минск

2

19:00

Роял Ексел Мускрон – Зулте Варегем

2

19:00

Фьолнир Рейкявик – КА Акурейри

12

19:00

Рома – Киево

1

19:00

Анортозис – АЕЛ Лимасол

1

19:00

Ранхайм – Волеренга Осло

1

19:00

Погон Шчечин – Сандеця Нови Сонч

1

19:00

Касъмпаша – Фенербахче

2

19:15

Велес Сарсфийлд – Банфийлд

X2

19:15

Дефенса и Хустисия – Росарио Сентрал

1

19:30

Адмира Вакер Мьодлинг – Волфсбергер

1

19:30

Алтах – ЛАСК Линц

2

19:30

Суонзи – Челси

2

19:30

Мидълзбро – Милоул

1 DNB

19:30

Байер Леверкузен – Щутгарт

1

19:30

Реал Мадрид – Леганес

1

19:30

Ал Шарджа – Диба Ал Фуджейра

1

19:30

Арсенал Тула – Анжи Махачкала

1X

19:45

Целие – Домжале

2

20:00

Славия – Пирин Благоевград

1

20:00

Гурник Ленчна – Олимпия Груджьондз

1 DNB

20:00

Атланта Юнайтед – Монреал Импакт

1

20:00

Осиек – Локомотив Загреб

1

20:00

Йънг Бойс – Люцерн

1

20:00

Лозана Спорт – Грасхопърс

под 2.5

20:00

Аарау – Сервет

X2

20:00

Вил – Шафхаузен

2

20:15

Бенфика – Тондела

1

20:30

Бней Йехуда – Апоел Беер Шева

2

20:30

Ференцварош – Халадаш Сомбатхей

1

20:45

Лъч Минск – Днепър Могилев

2

20:45

Университатя Крайова – Виторул Констанца

1X

20:45

Алмере Сити – Волендам

1X

20:45

Го Ахед Игълс – Ден Бош

X2

20:45

Дордрехт – НЕК Ниймеген

2

20:45

Еммен – Йънг Утрехт

1

20:45

Йънг АЗ Алкмаар – Де Граафшап

2

20:45

Йънг Аякс – МВВ Маастрихт

1

20:45

Телстар – Камбур

1X

20:45

ФК Ос – ФК Айндховен

1X

20:45

Фортуна Ситард – Йънг ПСВ

над 2.5

20:45

Хелмонд Спорт – Ваалвийк

1X

21:00

Кортрийк – Лиерс

1

21:00

Оуд Хеверле Льовен – Ваасланд-Беверен

1X

21:00

Ойпен – Локерен

г/г

21:00

Кабинтили – Атлон Таун

1

21:00

Викингур Рейкявик – Филкир Рейкявик

21:00

Бордо – Дижон

над 2.5

21:00

Лил – Метц

1X

21:00

Монако – Амиен

1

21:00

Страсбург – Ница

X2

21:00

Троа – Каен

1 DNB

21:00

Уачипато Талкауано – Депортес Икике

1X

21:15

Виктория Пилзен – Карвина

1

21:30

Нюелс Олд Бойс Росарио – Индепендиенте

X2

21:30

Сент Трюиден – Остенде

1

21:30

Лонгфорд Таун – Фин Харпс

1

21:30

Лех Познан – Гурник Забже

1

21:30

Слован Братислава – Спартак Търнава

1

21:30

Монтевидео Уондърърс – Серо Монтевидео

X2

21:30

Феникс Монтевидео – Данубио Монтевидео

X2

21:45

Виляреал – Селта Виго

1

21:45

Интер – Ювентус

X2

22:00

Ботафого RJ – Гремио RS

под 2.5

22:00

Бояка Чико – Енвигадо

1 DNB

22:00

Торонто – Чикаго Файър

1

22:30

Вила Нова GO – Сампайо Кореа MA

1

22:30

Жувентуд RS – Авай SC

1X

22:30

Пайсанду PA – Бразил де Пелотас RS

1

22:30

Портимонензе – Спортинг Лисабон

2

22:30

Филаделфия Юнион – Ди Си Юнайтед

1

23:30

Евертън Виня дел Мар – Унион Еспаньола

2

23:45

Ланус – Архентинос Хуниорс

X2

 



Регистрирай се с промо код: 1017