WinBet регистрация

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 28.10.2017


09:35

Уелингтън Финикс – Бризбейн Роар

г/г

11:15

Пардубице – Варнсдорф

1

11:15

Тринец – Виктория Жижков

1

Регистрирай се в Ефбет от тук: Форма за Регистрация!
ВАЖНО
: Когато се регистрирате в Ефбет в полето промоционален код въведете КОД: 9312. Така Ефбет периодично ще Ви дава безплатни залози и промоции.

11:50

Аделаида Юнайтед – Мелбърн Сити

X2

13:00

Балъкесирспор – Аданаспор

1 DNB

13:15

Жил Висенте – Бенфика Б

г/г

14:00

ФК Слуцк – Крумкачи Минск

1

14:00

Гройтер Фюрт – Зандхаузен

2 DNB

14:00

Дармщат 98 – Холщайн Кил

2

14:00

Ян Регенсбург – Кайзерслаутерн

1 DNB

14:00

Алавес – Валенсия

2

14:00

Рига ФК – Йелгава

1

14:00

Ригас – Вентспилс

1

14:00

Спартакс Юрмала – ФК Лиепая

г/г

14:00

Гурник Ленчна – Пуща Неполомице

X2

14:00

Генчлербирлиги – Йени Малатияспор

1X

14:00

ИФК Мариехамн – Илвес Тампере

X2

14:00

Кеми Кингс – КуПС Куопио

2

14:00

Сейняйоен ЯК – Интер Турку

1X

14:00

ФК Лахти – ХИФК Хелзинки

1 DNB

14:00

ХИК Хелзинки – РоПС Рованиеми

1

14:00

ЮЯК Ювяскюля – ВПС Вааса

2

14:30

Манчестър Юнайтед – Тотнъм

1X

14:30

Шефилд Уензди – Барнзли

г/г

14:30

Радник Биелина – Слобода Тузла

1X

14:30

Тампайнс Роувърс – Йънг Лайънс

1

14:30

Хартс – Рейнджърс

2

15:00

Аален – Вердер Бремен II

1X

15:00

Карл Цайс Йена – Падерборн

2

15:00

Оснабрюк – Цвикау

X2

15:00

Фортуна Кьолн – Вюрцбургер Кикерс

1

15:00

Халешер – Мепен

X2

15:00

Лариса – Левадиакос

X2

15:00

ФК Химки – Кубан Краснодар

X2

15:00

Йостерсунд – Елфсборг

г/г

15:00

Далкурд – ГАИС Гьотеборг

1

15:30

Паганезе – Монополи 1966

2

15:30

Сикула Леонцио – Акрагас

г/г

15:30

Сиракуза – Виртус Франкавила

1X

15:30

МАС Таборско – Чешке Будьовице

X2

15:45

Петроджет Суец – Ал Насър Кайро

1X

15:55

Аджман – Емирейтс Клуб

1

16:00

Нортхямптън Таун – Блекпул

2

16:00

Гомел – Городея

под 2.5

16:00

Бари – Асколи

1

16:00

Венеция – Фрозиноне

X

16:00

Кремонезе – Перуджа

1X

16:00

Палермо – Виртус Ентела

г/г

16:00

Пескара – Бреша

над 2.5

16:00

Салернитана – Емполи

X2

16:00

Специя – Читадела

1X

16:00

Чезена – Новара

X2

16:00

Жилина – Злате Моравце

1

16:00

Валансиен – Ним

X2

16:00

Клермонт Фут – Аячо

X2

16:00

Лориен – Тур

1

16:00

Реймс – Нанси

1

16:00

Дюнкерк – Родес

X2

16:00

Динамо Загреб – Риека

1

16:30

Байер Леверкузен – Кьолн

1

16:30

Хановер 96 – Борусия Дортмунд

г/г

16:30

Херта Берлин – Хамбургер

1

16:30

Хофенхайм – Борусия М’Гладбах

1X

16:30

Шалке 04 – Волфсбург

1

16:30

Пяст Гливице – Висла Плоцк

X2

16:30

Истанбул Башакшехир – Акхисар Беледиеспор

1

16:30

Дъ Ню Сейнтс – Кардиф Метрополитън

1

16:30

Ландидно – Нютаун

1

16:30

Престатин Таун – Абъристуит Таун

1

16:30

Балмазуйварош – Хонвед Будапеща

2

16:30

Дебрецен – Пакш

1X

16:30

Мезьокьовешд – Ференцварош

2

16:30

Уйпещ – Видеотон Фехервар

2

16:30

Халадаш Сомбатхей – Диошдьор

2

17:00

Рапид Виена – Адмира Вакер Мьодлинг

г/г

17:00

Арсенал – Суонзи

1

17:00

Кристъл Палас – Уест Хям

2

17:00

Ливърпул – Хъдърсфийлд

над 2.5

17:00

Уест Бромич – Манчестър Сити

2

17:00

Уотфорд – Сток Сити

1

17:00

Бъртън Албион – Ипсуич

2

17:00

Кардиф – Милоул

1

17:00

Куинс Парк Рейнджърс – Уулвърхямптън

2

17:00

Норич – Дарби Каунти

1X

17:00

Престън – Брентфорд

1X

17:00

Рединг – Мидълзбро

2

17:00

Съндърланд – Бристъл Сити

X2

17:00

Фулъм – Болтън

1

17:00

Бристол Роувърс – Милтън

1

17:00

Бъри – Донкастър

X2

17:00

Олдъм – Скънторп

X2

17:00

Питърбъро – Шросбъри Таун

X2

17:00

Плимут – Рочдейл

2

17:00

Портсмут – Брадфорд Сити

X2

17:00

Родъръм Юнайтед – Джилингам

1

17:00

Уигън – Блекбърн

1

17:00

Уолсол – Саутенд

1X

17:00

Флийтууд Таун – Оксфорд Юнайтед

X2

17:00

Чарлтън – Уимбълдън

1

17:00

Акрингтън Стенли – Барнет

1

17:00

Гримсби Таун – Кембридж Юнайтед

12

17:00

Йоувил – Стивънидж Бороу

X2

17:00

Колчестър – Крю Александра

1

17:00

Линкълн Сити – Кроули Таун

1

17:00

Лутън Таун – Ковънтри

1

17:00

Мансфийлд Таун – Екзитър

X2

17:00

Нотс Каунти – Нюпорт Каунти

1

17:00

Порт Вейл – Суиндън

2

17:00

Уикъмб – Челтнъм Таун

1

17:00

Форест Грийн Роувърс – Моркамб

г/г

17:00

Честърфийлд – Карлайл

2

17:00

Бароу – Алдършот Таун

X2

17:00

Боръм Ууд – Бромли

г/г

17:00

Гейтсхед – Доувър Атлетик

X2

17:00

Макълсфийлд Таун – Ийстли

1X

17:00

Мейдстоун Юнайтед – Честър

г/г

17:00

Мейдънхед Юнайтед – Дагенъм и Редбридж

X2

17:00

Рексъм – Лейтън Ориент

1

17:00

Солихъл Муурс – Файлд

X2

17:00

Сътън Юнайтед – Ебсфлийт Юнайтед

г/г

17:00

Торки Юнайтед – Хартлипул

X2

17:00

Транмиър Роувърс – Халифакс Таун

X2

17:00

Уокинг – Гайзли

1

17:00

Ислоч Минск – Динамо Минск

2

17:00

Хелзингор – Силкеборг

2

17:00

Стомил Олщин – Вигри Сувалки

под 2.5

17:00

Балимина Юнайтед – Уорънпойнт Таун

1

17:00

Дънганън Суифтс – Клифтънвил

2

17:00

Карик Рейнджърс – Гленавон

2

17:00

Коулрейн – Гленторан

1

17:00

Линфийлд – Ардс ФК

над 2.5

17:00

Шахтьор Донецк – Стал Каменское

1

17:00

Халмстад – АФК Ескилстюна

1

17:00

Варберг БоИС – Атвидаберг

1

17:00

Абърдийн – Рос Каунти

1

17:00

Дънди ФК – Хамилтън

X2

17:00

Мъдъруел – Хибърниън

1X

17:00

Партик Тисъл – Сейнт Джонстън

X2

17:00

Селтик – Килмарнък

1

17:00

Дъмбартън – Дънди Юнайтед

X2

17:00

Инвърнес КТ – Дънфърмлин

X2

17:00

Куин ъф Саут – Фолкърк

1

17:00

Ливингстън – Брихин Сити

1

17:00

Сейнт Мирън – Грийнок Мортън

1

17:00

Еър Юнайтед – Странрар

г/г

17:00

Еърдри – Албион Роувърс

2

17:00

Ийст Файф – Арброут

под 2.5

17:00

Куинс парк ФК – Алоа Атлетик

X2

17:00

Форфар Атлетик – Рейт Роувърс

2

17:00

Берик Рейнджърс – Каудънбийт

1

17:00

Клайд – Елгин Сити

X2

17:00

Монтроуз – Единбург Сити

1

17:00

Питърхед – Анан Атлетик

1

17:00

Стърлинг Албиън – Стенхаусмюър

1

17:15

Пас Янина – Керкира Корфу

1

17:30

Железничар Сараево – Младост Добой Какан

1

17:30

ЦСКА София – Славия

1

17:30

Бишелие 1913 – Трапани

X2

18:00

БАТЕ Борисов – Нафтан

1

18:00

Вестерло – Лиерс

г/г

18:00

Погон Шедълце – Миедж Легница

X2

18:00

Маритимо – Тондела

1

18:00

Витория Гимараеш Б – Фамаликао

X2

18:00

Реал СК Кейлуж – Спортинг Брага Б

1X

18:00

Волунтари – Ювентус Букурещ

1

18:00

Земплин Михаловце – Железарна Подбрезова

1

18:00

Нитра – Татран Прешов

1

18:00

Слован Братислава – Сеница

1

18:00

Бордо – Монако

X2

18:00

Бохемианс 1905 Прага – Фастав Злин

1

18:00

Збройовка Бърно – Дукла Прага

X2

18:00

Сигма Оломоуц – Теплице

г/г

18:00

Слован Либерец – Баумит Яблонец

1X

18:00

Депортес Темуко – Коло-Коло Сантяго

X2

18:45

Ал Аин – Ал Шарджа

1

18:45

ГКС Тихи – ГКС Катовице

г/г

18:45

Пушкаш Академи – Вашаш Будапеща

2

19:00

Ойпен – Андерлехт

X2

19:00

Вади Дегла – Замалек Кайро

2

19:00

Милан – Ювентус

X2

19:00

Хаугесунд – Бран Берген

X2

19:00

Краковия Краков – ЛКС Нечеча

1X

19:00

Битовия Битов – Стал Мелец

г/г

19:00

Олимпия Груджьондз – Раков Ченстохова

2

19:00

Академика Коимбра – Ароука

X2

19:00

ФК Ростов – Спартак Москва

X2

19:00

Ружомберок – ДАК Дунайска Стреда

г/г

19:00

Опава – Олимпия Прага

1X

19:15

Кармартън Таун – Бала Таун

2

19:30

ЛАСК Линц – Аустрия Виена

г/г

19:30

Матерсбург – Санкт Полтен

1

19:30

Ред Бул Залцбург – Алтах

1

19:30

Борнемут – Челси

2

19:30

Хъл Сити – Нотингам Форест

г/г

19:30

Байерн Мюнхен – РБ Лайпциг

1

19:30

Панатинайкос – Олимпиакос

под 2.5

19:30

Атлетико Мадрид – Виляреал

1

19:30

Катанзаро – Фиделис Андрия

1

19:30

Юве Стабия – Ренде 1968

X2

19:30

Аланияспор – Бешикташ

2

19:30

Алтънорду – Ескишехирспор

1

19:30

Рода – Фейенорд

2

19:30

Хераклес – ВВВ Венло

X2

20:00

Осиек – Локомотив Загреб

над 2.5

20:00

Лозана Спорт – Тун

1X

20:00

Цюрих – Базел

X2

20:00

Раперсвил-Йона – Киасо

1 DNB

20:00

Шафхаузен – Аарау

1

20:05

Унион Санта Фе – Годой Крус

1

20:05

Хуракан Буенос Айрес – Ланус

г/г

20:15

Белененсеш – Морейрензе

1

20:45

Клуж – Газ Метан Медиаш

1

21:00

Зулте Варегем – Мехелен

1

21:00

Локерен – Остенде

1X

21:00

Гингам – Амиен

1

21:00

Дижон – Нант

2

21:00

Каен – Троа

1

21:00

Монпелие – Рен

1X

21:00

Страсбург – Анже

X

21:00

Ред Стар Париж – Конкарно

г/г

21:20

Домжале – Марибор

X2

21:30

Кортрийк – Генк

X2

21:30

Оуд Хеверле Льовен – Унион Сент Жилоаз

1

21:30

Боа MG – Америка MG

X2

21:30

Триестина – Сантарканджело

1

21:30

Расинг Фонди – Казертана

под 2.5

21:30

Реджина – Катания

2

21:30

Сандеця Нови Сонч – Гурник Забже

X2

21:30

Палестино Сантяго – Уачипато Талкауано

X2

21:45

Атлетик Билбао – Барселона

2

21:45

Рома – Болоня

1

21:45

Вилем II – Аякс

2

21:45

Цволе – АДО Ден Хааг

1

22:00

Сао Пауло SP – Сантос SP

X2

22:00

Депортиво Пасто – Атлетико Уила

над 2.5

22:15

Сан Мартин Сан Хуан – Естудиантес Ла Плата

X

22:30

АВС RN – Лондрина PR

2

22:30

Интернасионал RS – Сеара CE

1

22:30

Санта Круз PE – Лувердензе MT

г/г

22:30

Боавища – Порто

2

23:00

Вия Далмине – Лос Андес

1X

23:30

Севиля – Леганес

1

 



Регистрирай се с промо код: 1017