ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 29.04.2018


10:00

  Инчхън Юнайтед – Кьонсан

2

10:00

  Кануън – Поханг Стийлърс

12

10:00

  Гамба Осака – Саган Тошу

1X

Безплатна игра с Футболни Прогнози
Награден Фонд 500 лв. виж тук

10:30

  Чанчун Ятай – Шанхай ШИПГ

2

11:15

  Виктория Жижков – Усти над Лабем

1

Заложи на увеличени коефициенти от Betfair!!!

Коеф. 30.00 за  Барселона да победи Депортиво

11:30

  Митра Кукар – Персебая Сурабая

2

12:30

  Спортинг Хихон Б – Реал Сосиедад Б

1

12:30

  Балестиер Халса – Уориърс ФК

под 2.5

13:00

  Хетафе – Жирона

1 DNB

13:00

  Витория-Гастейс – Каудал Депортиво

1

13:00

  Атлетико Балеарес – Алкояно

X2

13:00

  Бадалона – Форментера

1

13:00

  Депортиво Арагон – Виляреал Б

X2

13:00

  Онтиниент – Еркулес

1X

13:00

  Пеня Депортива – Корнеля

X2

13:00

  Пералада-Жирона Б – Ебро

X2

13:00

  Сабадел – Майорка

X2

13:00

  Марбеля – Мелия

1

13:15

  Оливейрензе – Санта Клара

X2

13:30

  Кротоне – Сасуоло

X2

13:30

  Йени Малатияспор – Акхисар Беледиеспор

1X

14:00

  Персела Ламонган – ПСМС Медан

1

14:00

  Акжайк – Шахтьор Караганди

1X

14:00

  Актобе – Кизилжар Петропавл

1

14:00

  Астана – Тобол Костанай

1

14:00

  Атирау – Жетису Талдикорган

X2

14:00

  Иртиш Павлодар – Кайрат Алмати

X2

14:00

  Кайсар Къзълорда – Ордабаси Шимкент

2

14:00

  Амкар Перм – Спартак Москва

X2

14:00

  Убон УМТ Юнайтед – Банкок Юнайтед

2

14:00

  Чонбури – ПТ Прачуап

X2

14:00

  Заря Луганск – Верес Ровно

1

14:00

  Селтик – Рейнджърс

1

14:15

  Раков Ченстохова – Стомил Олщин

1

14:30

  Дуисбург – Ян Регенсбург

X2

14:30

  Инголщат – Холщайн Кил

X2

14:30

  Хайденхайм – Зандхаузен

X2

14:35

  Пекин Гуоан – Гуейджоу Хенфен

1

14:35

  Чунцин Лифан – Гуанджоу РФ

1

14:35

  Шандун Лунен – Хенан Джануе

1

14:35

  Шанхай Грийнланд – Далиан Ифан

1

14:45

  Фредериция – Есберг

X2

15:00

  Зоненхоф Гроссашпах – Мепен

X2

15:00

  Кемницер – Пройсен Мюнстер

2

15:00

  Рот-Вайс Ерфурт – Вердер Бремен II

X2

15:00

  Лингби – Рандерс

г/г

15:00

  Сьондерийске – Одензе

15:00

  Тулевик Вилянди – Вапрус Пярну

1

15:00

  Вентспилс – Рига ФК

1X

15:00

Муангтонг Юнайтед – Ратчабури

над 2.5

15:00

Полис Теро – Патая Юнайтед

1 DNB

15:00

Сукотай – Бурирам Юнайтед

X2

15:30

Беершот Вилрийк – Роял Антверпен

X2

15:30

Алма Ювентус Фано – Терамо

1X

15:30

Виченца – Басано Виртус

X2

15:30

Местре – Сантарканджело

1 DNB

15:30

Равена – Судтирол

X2

15:30

Реджиана – Падуа

под 2.5

15:30

Ренате – Фермана

1 DNB

15:30

Самбенедетезе – Албинолефе

1

15:30

ФералпиСало – Триестина

1X

15:30

АДО Ден Хааг – ПСВ Айндховен

2

15:30

Аякс – АЗ Алкмаар

над 2.5

15:30

ВВВ Венло – Рода

1X

15:30

Витес – Твенте

1

15:30

Грьонинген – Екселсиор

X2

15:30

НАК Бреда – Хееренвеен

2

15:30

Фейенорд – Спарта Ротердам

1

15:30

Хераклес – Утрехт

2

15:30

Цволе – Вилем II

1

16:00

Аталанта – Дженоа

1

16:00

Беневенто – Удинезе

2

16:00

Болоня – Милан

X2

16:00

Верона – СПАЛ

16:00

Сампдория – Каляри

1

16:00

Уленсакер Киса – Викинг Ставангер

под 2.5

16:00

Османлиспор – Истанбул Башакшехир

2

16:00

Рен – Тулуза

1

16:00

Славия Прага – Словачко

1

16:00

Сундсвал – Елфсборг

X

16:00

Юргорден – Хамарби

1X

16:00

Браге – Хелзинборг

16:15

Уест Хям – Манчестър Сити

2

16:30

Майнц 05 – РБ Лайпциг

X2

16:30

Краковия Краков – ЛКС Нечеча

1 DNB

16:30

Зенит Санкт Петербург – ЦСКА Москва

г/г

17:00

Химнасия Ла Плата – Бока Хуниорс

2

17:00

Вестерло – Тубиз

1 DNB

17:00

Рьозеларе – Унион Сент Жилоаз

1X

17:00

Мидтиланд – Олборг

1

17:00

АЕК Ларнака – Омония Никозия

1

17:00

ВПС Вааса – ХИК Хелзинки

2

17:00

Илвес Тампере – Сейняйоен ЯК

1

17:00

КуПС Куопио – ФК Лахти

1

17:00

Базел – Тун

1

17:00

Лугано – Санкт Гален

2

17:00

Цюрих – Сион

1

17:00

Раперсвил-Йона – Волен

1

17:15

Алавес – Атлетико Мадрид

2

17:30

Щурм Грац – Рапид Виена

1X

17:30

ФК Смолевичи – ФК Витебск

X2

17:30

Газ Метан Медиаш – Ботошани

1X

17:45

Берое – Левски София

X

17:50

Олимпия Любляна – Горица

1

18:00

Сумгаит – Сабаил Баку

1

18:00

ФК Сараево – Радник Биелина

1

18:00

Герника Клуб – Аренас Клуб де Гечо

1

18:00

Расинг Сантандер – УД Логронес

1X

18:00

Олот – Валенсия Местая

X2

18:00

Неа Саламина – Олимпиакос Никозия

1

18:00

ИР Танжер – Видад Казабланка

под 2.5

18:00

Расинг АК Казабланка – РСБ Беркан

2

18:00

Пуща Неполомице – Подбескидзе

X2

18:00

Боавища – Пасош Ферейра

1

18:00

Рио Аве – Шавеш

над 2.5

18:00

Академико Визеу – Жил Висенте

1

18:00

Ароука – Пенафиел

1 DNB

18:00

Бенфика Б – Витория Гимараеш Б

1 DNB

18:00

Варзин – Спортинг Лисабон Б

г/г

18:00

Порто Б – Спортинг Брага Б

1

18:00

Реал СК Кейлуж – Кова Да Пиедаде

18:00

Спортинг Ковиля – Академика Коимбра

2

18:00

Фамаликао – Униао Мадейра

1

18:00

Кеми Кингс – ИФК Мариехамн

X2

18:00

Анже – Олимпик Марсилия

2

18:00

Рудеш Загреб – Цибалия

1X

18:00

Теплице – Сигма Оломоуц

X2

18:00

Фастав Злин – Бохемианс 1905 Прага

1 DNB

18:00

Варнсдорф – Опава

2

18:00

Прибрам – Витковице

1

18:00

Храдец Кралове – Фридек-Мистек

1

18:00

Палестино Сантяго – О’Хигинс Ранкагуа

1 DNB

18:20

Ал Аин – Ал Дафра

1

18:20

Ал Вахда Абу Даби – Ал Джазира Абу Даби

1

18:20

Емирейтс Клуб – Ал Насър Дубай

2

18:20

Шабаб Ал-Ахли Дубай – Ал Васл Дубай

X2

18:30

Манчестър Юнайтед – Арсенал

1

18:30

Елче – Лейда Еспортиу

1

18:30

Акрагас – Расинг Фонди

2

18:30

Бишелие 1913 – Казертана

X2

18:30

Виртус Франкавила – Козенца

X2

18:30

Лече – Паганезе

1

18:30

Матера – Катания

2

18:30

Ренде 1968 – Фиделис Андрия

1

18:30

Сикула Леонцио – Реджина

над 2.5

18:30

Юве Стабия – Сиракуза

1X

18:30

Калмар – Малмьо

2

18:30

Норкьопинг – Трелеборг

1

18:30

Фрей Тебю – Варберг БоИС

1X

19:00

Андерлехт – Шарлероа

1

19:00

Вердер Бремен – Борусия Дортмунд

X2

19:00

Астерас Триполис – Аполон Смирни

1

19:00

Керкира Корфу – АЕК Атина

2

19:00

Ксанти – Лариса

над 2.5

19:00

Ламия – Пас Янина

X2

19:00

Левадиакос – Атромитос

X2

19:00

Олимпиакос – Панайтоликос

1

19:00

Панатинайкос – ПАОК

2

19:00

Платаниас – Паниониос Атина

2

19:00

Брьондби – Нордселанд

1

19:00

Баракалдо – Бургос

1

19:00

Бадахос – Естремадура

X2

19:00

Картахена – Лорка Депортива

1

19:00

Мерида АД – Вияновенсе

X2

19:00

Реал Мурсия – Бетис Б

1

19:00

Сан Фернандо – Ел Ехидо 2012

г/г

19:00

Фиорентина – Наполи

X2

19:00

Апоел Никозия – Аполон Лимасол

г/г

19:00

Молде – Од БК

1

19:00

Сандефьорд – Бран Берген

X2

19:00

Сарпсборг 08 – Бодо Глимт

1

19:00

Старт Кристиансанд – Хаугесунд

2

19:00

Тромсьо – Кристиансунд

1

19:00

Левангер – ХамКам

г/г

19:00

Мьондален – Тромсдален

1X

19:00

Нутоден – Согндал

X2

19:00

Осане – Флурьо

1X

19:00

Санднес – Йерв Гримстад

1

19:00

Стрьомен – Нест-Сотра

1

19:00

ГКС Катовице – Битовия Битов

1

19:00

Ягиелония Бялисток – Висла Краков

1

19:00

ФК Ростов – ФК Тосно

1

19:00

Галатасарай – Бешикташ

г/г

19:15

Патронато Парана – Сан Лоренцо де Алмагро

2

19:30

Городея – Торпедо Жодино

2

19:30

Валенсия – Ейбар

1

19:30

Ворскла Полтава – Динамо Киев

2

19:30

Баумит Яблонец – Слован Либерец

г/г

20:00

Санкт Полтен – Ред Бул Залцбург

2

20:00

ХУСА Агадир – Рапиде Оуед Зем

1

20:00

Пумас УНАМ Мексико – Керетаро

1

20:00

Хойничанка Хойнице – Вигри Сувалки

1 DNB

20:00

Маритимо – Порто

2

20:00

Кръшко – Алуминий Кидричево

1

20:00

Славен – Хайдук Сплит

2

20:15

Ботев Пловдив – ЦСКА София

2

20:30

ЛДУ Кито – Барселона Гуаякил

1 DNB

20:45

ФК ФКСБ – Клуж

1X

21:00

Апоел Хайфа – Макаби Тел Авив

2

21:00

Стрьомгодсет – Розенборг

X2

21:00

Депортес Темуко – Унион Ла Калера

2

21:15

Универсидад Сан Мартин – Алианса Лима

21:30

Белграно Кордоба – Колон Санта Фе

X2

21:30

КАА Гент – Стандарт Лиеж

1 DNB

21:30

Прогресо Монтевидео – Пенярол Монтевидео

2

21:30

Рампла Хуниорс – Торке Монтевидео

X2

21:30

Ривър Плейт Монтевидео – Ливърпул Монтевидео

X2

21:45

Депортиво Ла Коруня – Барселона

2

21:45

Торино – Лацио

X2

22:00

Атлетико MG – Коринтианс SP

1X

22:00

Баия BA – Атлетико PR

1 DNB

22:00

Палмейрас SP – Чапекоензе SC

1

22:00

Парана Клуб PR – Спорт Ресифе PE

г/г

22:00

Сеара CE – Фламенго RJ

X2

22:00

Флуминензе RJ – Сао Пауло SP

1X

22:00

Депортиво Ла Гуайра – Арагуа Маракай

над 2.5

22:00

Леонес – Патриотас Бояка

2

22:00

ФАР Рабат – Шабаб Атлас Хенифра

над 2.5

22:00

Бинасионал – Реал Гарсиласо

1X

22:00

Спорт Росарио – Комерсиантес Унидос

1

22:00

Спорт Уанкайо – Мелгар Арекипа

1 DNB

22:00

Унион Комерсио – Академия Кантолао

г/г

22:00

Пари Сен Жермен – Гингам

1

22:15

Белененсеш – Спортинг Брага

2

23:00

Атлетико Венецуела – Португеза Акаригуа

г/г

23:00

Сулия – Естудиантес де Мерида

X2

23:00

Колорадо Рапидс – Орландо Сити

1 DNB

23:30

Универсидад де Кахамарка – Аякучо

1

23:30

Университарио де Депортес – Спортинг Кристал

23:30

Универсидад де Чили – Универсидад де Консепсион

г/г

23:50

Олимпия Асунсион – Спортиво Лукеньо

1

 



Регистрирай се с промо код: 1017