Световно 2018 - бонус 100 лева 100 лева бонус от Ефбет! Форма за регистрация - използвай промо код: 9757!

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 29.10.2016


11:15

Чехия - Национална Лига

Пардубице – Чешке Будьовице

2 ДНБ

11:50

Австралия - А-Лига

Уестърн Сидни Уондърърс – Сентръл Коуст Маринърс

Над 2.5

13:00

Естония - Мейстрилига

Пярну Линнамеесконд – Нарва Транс

2

13:00

Естония - Мейстрилига

Раквере Тарвас – Левадия Талин

2 ДНБ

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Селта Виго Б – Туделано

1X

13:00

Турция - ТФФ Първа Лига

Болуспор – Газиантеп ББ

1

13:15

Португалия - Сегунда Лига

Олянензе – Спортинг Лисабон Б

2

13:30

Турция - Супер Лига

Газиантепспор – Османлиспор

Под 2.5

14:00

Азербайджан - Висша Лига

Габала – Нефтчи Баку

1

14:00

Беларус - Премиер Лига

Нафтан – Динамо Брест

Гол/Гол

14:00

Германия - Втора Бундеслига

Гройтер Фюрт – Кайзерслаутерн

1

14:00

Германия - Втора Бундеслига

Унион Берлин – Фортуна Дюселдорф

1

14:00

Испания - Примера Дивисион

Спортинг Хихон – Севиля

2

14:00

Латвия - Вирслига

БФЦ Даугавпилс – Йелгава

2

14:00

Латвия - Вирслига

Метта ЛУ Рига – Вентспилс

2 ДНБ

14:00

Латвия - Вирслига

Ригас – Спартакс Юрмала

2

14:00

Латвия - Вирслига

ФК Лиепая – Рига ФК

1

14:00

Румъния - Лига I

Университатя Крайова – Пандури

1

14:00

Украйна - Премиер Лига

Олимпик Донецк – Волин Луцк

1

14:00

Шотландия - Премиършип

Абърдийн – Селтик

2

14:15

Англия - Национална Лига

Бароу – Ийстли

1X

14:30

Англия - Премиършип

Съндърланд – Арсенал

2

15:00

Англия - Първа Лига

Оксфорд Юнайтед – Милоул

Над 2.5

15:00

Беларус - Премиер Лига

Гранит Микашевичи – ФК Витебск

X2

15:00

Германия - Трета Лига

Зоненхоф Гроссашпах – Дуисбург

2

15:00

Германия - Трета Лига

Кемницер – Вердер Бремен II

1

15:00

Германия - Трета Лига

Пройсен Мюнстер – Холщайн Кил

2

15:00

Германия - Трета Лига

Рот-Вайс Ерфурт – Веен Висбаден

X2

15:00

Германия - Трета Лига

ФСВ Франкфурт – Падерборн

1

15:00

Германия - Трета Лига

Халешер – Оснабрюк

Под 2.5

15:00

Германия - Трета Лига

Ханза Рощок – Майнц 05 II

1

15:00

Германия - Трета Лига

Шпортфройнде Лоте – Фортуна Кьолн

1

15:00

Германия - Трета Лига

Ян Регенсбург – Магдебург

1

15:00

Гърция - Супер Лига

Лариса – Паниониос Атина

X2

15:00

Сингапур - Купа на Сингапур

Албирекс Ниигата СИНГ – Тампайнс Роувърс

Гол/Гол

15:00

Швеция - Суперетан Лига

Дегерфорш – Сирианска Сьодертале

1X

15:30

Беларус - Премиер Лига

Динамо Минск – Белшина Бобруйск

1

15:30

Италия - Лега Про - Група В

Самбенедетезе – ФералпиСало

Под 2.5

15:30

Русия - Премиер Лига

Амкар Перм – ФК Ростов

12

15:30

Чехия - Национална Лига

Графин Влашим – Виктория Жижков

1X

15:30

Чехия - Национална Лига

Простейов – МАС Таборско

X2

15:30

Чехия - Национална Лига

Фридек-Мистек – Сигма Оломоуц

2

16:00

Азербайджан - Висша Лига

АЗАЛ ПФК Баку – Карабах Агдам

2

16:00

Естония - Мейстрилига

Флора Талин – Силамае Калев

1

16:00

Италия - Серия Б

Бари – Про Верчели

1

16:00

Италия - Серия Б

Беневенто – Специя

1X

16:00

Италия - Серия Б

Виртус Ентела – Бреша

1X

16:00

Италия - Серия Б

Карпи – Асколи

1X

16:00

Италия - Серия Б

Салернитана – Пиза

1X

16:00

Италия - Серия Б

Тернана – Новара

X

16:00

Италия - Серия Б

Фрозиноне – Чезена

1

16:00

Италия - Серия Б

Читадела – Латина

1

16:00

Словения - Първа Лига

Целие – Кръшко

1

16:00

Турция - Супер Лига

Бурсаспор – Коняспор

1X

16:00

Франция - Лига 2

Клермонт Фут – Амиен

X2

16:00

Франция - Лига 2

Оксер – Шамоа Ниор

X2

16:00

Франция - Лига 2

Сошо – Страсбург

1X

16:00

Франция - Лига Национал

Дюнкерк – Шамбли

Гол/Гол

16:00

Хърватска - Първа Лига

Интер Запрешич – Динамо Загреб

2

16:00

Чехия - Първа Лига

Спарта Прага – Прибрам

1

16:00

Швеция - Първа Дивизия - Юг

Квидинг – Ландскрона БоИС

2

16:30

Германия - Бундеслига

Аугсбург – Байерн Мюнхен

2

16:30

Германия - Бундеслига

Вердер Бремен – Фрайбург

Под 2.5

16:30

Германия - Бундеслига

Волфсбург – Байер Леверкузен

Гол/Гол

16:30

Германия - Бундеслига

Дармщат 98 – РБ Лайпциг

2

16:30

Германия - Бундеслига

Майнц 05 – Инголщат

1X

16:30

Индия - Супер Лига

Ченайин – Керала Бластърс

12

16:30

Полша - Екстракласа

Гурник Ленчна – Шльонск Вроцлав

X2

16:30

Уелс - Висша Лига

Кармартън Таун – Бала Таун

X2

16:30

Уелс - Висша Лига

Нютаун – Ландидно

X2

16:30

Унгария - НП I

Хонвед Будапеща – Халадаш Сомбатхей

Гол/Гол

16:30

Южна Африка - Висша Лига

Орландо Пайрътс – Кайзер Чийфс

X2

17:00

Австрия - Бундеслига

Адмира Вакер Мьодлинг – Рапид Виена

X2

17:00

Англия - Премиършип

Манчестър Юнайтед – Бърнли

1

17:00

Англия - Премиършип

Мидълзбро – Борнемут

X2

17:00

Англия - Премиършип

Тотнъм – Лестър

1

17:00

Англия - Премиършип

Уест Бромич – Манчестър Сити

2

17:00

Англия - Премиършип

Уотфорд – Хъл Сити

1

17:00

Англия - Чемпиъншип

Барнзли – Бристъл Сити

2

17:00

Англия - Чемпиъншип

Брайтън – Норич

1X

17:00

Англия - Чемпиъншип

Дарби Каунти – Шефилд Уензди

2 ДНБ

17:00

Англия - Чемпиъншип

Ипсуич – Родъръм Юнайтед

1

17:00

Англия - Чемпиъншип

Кардиф – Уигън

1

17:00

Англия - Чемпиъншип

Лийдс – Бъртън Албион

1

17:00

Англия - Чемпиъншип

Престън – Нюкасъл

2

17:00

Англия - Чемпиъншип

Рединг – Нотингам Форест

1

17:00

Англия - Чемпиъншип

Фулъм – Хъдърсфийлд

X2

17:00

Англия - Първа Лига

Болтън – Порт Вейл

1X

17:00

Англия - Първа Лига

Бристол Роувърс – Питърбъро

1X

17:00

Англия - Първа Лига

Нортхямптън Таун – Бъри

Над 2.5

17:00

Англия - Първа Лига

Рочдейл – Олдъм

1

17:00

Англия - Първа Лига

Саутенд – Шросбъри Таун

1

17:00

Англия - Първа Лига

Скънторп – Суиндън

1

17:00

Англия - Първа Лига

Уимбълдън – Брадфорд Сити

X2

17:00

Англия - Първа Лига

Уолсол – Ковънтри

1

17:00

Англия - Първа Лига

Флийтууд Таун – Джилингам

1

17:00

Англия - Първа Лига

Чарлтън – Честърфийлд

1X

17:00

Англия - Първа Лига

Шефилд Юнайтед – Милтън

1

17:00

Англия - Втора Лига

Акрингтън Стенли – Нюпорт Каунти

1

17:00

Англия - Втора Лига

Барнет – Хартлипул

1X

17:00

Англия - Втора Лига

Донкастър – Уикъмб

1

17:00

Англия - Втора Лига

Йоувил – Гримсби Таун

Гол/Гол

17:00

Англия - Втора Лига

Карлайл – Кроули Таун

1X

17:00

Англия - Втора Лига

Кембридж Юнайтед – Портсмут

X2

17:00

Англия - Втора Лига

Лейтън Ориент – Крю Александра

X2

17:00

Англия - Втора Лига

Мансфийлд Таун – Стивънидж Бороу

1X

17:00

Англия - Втора Лига

Моркамб – Екзитър

1

17:00

Англия - Втора Лига

Нотс Каунти – Лутън Таун

1X

17:00

Англия - Втора Лига

Плимут – Колчестър

1

17:00

Англия - Втора Лига

Челтнъм Таун – Блекпул

X2

17:00

Англия - Национална Лига

Алдършот Таун – Гайзли

1

17:00

Англия - Национална Лига

Боръм Ууд – Уокинг

1

17:00

Англия - Национална Лига

Брейнтри Таун – Солихъл Муурс

X2

17:00

Англия - Национална Лига

Гейтсхед – Рексъм

1X

17:00

Англия - Национална Лига

Доувър Атлетик – Транмиър Роувърс

Над 2.5

17:00

Англия - Национална Лига

Йорк Сити – Сътън Юнайтед

X2

17:00

Англия - Национална Лига

Мейдстоун Юнайтед – Макълсфийлд Таун

X2

17:00

Англия - Национална Лига

Норт Фериби Юнайтед – Бромли

2

17:00

Англия - Национална Лига

Торки Юнайтед – Саутпорт

1

17:00

Англия - Национална Лига

Форест Грийн Роувърс – Дагенъм и Редбридж

Над 2.5

17:00

Англия - Национална Лига

Честър – Линкълн Сити

X2

17:00

Аржентина - Примера Б Насионал

Лос Андес – Сантамарина

2

17:00

Беларус - Премиер Лига

Шахтьор Солигорск – Неман

1

17:00

Дания - Суперлига

Лингби – Рандерс

1X

17:00

Испания - Сегунда Дивисион

Хуеска – Реус Депортиу

Под 2.5

17:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Реал Сосиедад Б – Самудио

1

17:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Хумиля – Ла Рода

1

17:00

Мароко - Първа Дивизия

Видад Казабланка – Дифа Ел Хадида

1

17:00

Мароко - Първа Дивизия

Олимпик Сафи – ИР Танжер

2

17:00

Полша - Първа Лига

Погон Шедълце – Висла Пулави

1

17:00

Полша - Първа Лига

Сандеця Нови Сач – Подбескидзе

1X

17:00

Северна Ирландия - Премиършип

Балимина Юнайтед – Балинамалард Юнайтед

1

17:00

Северна Ирландия - Премиършип

Карик Рейнджърс – Гленторан

2

17:00

Северна Ирландия - Премиършип

Клифтънвил – Гленавон

1X

17:00

Северна Ирландия - Премиършип

Линфийлд – Крусейдърс

Гол/Гол

17:00

Северна Ирландия - Премиършип

Портадаун – Ардс ФК

2

17:00

Украйна - Премиер Лига

Шахтьор Донецк – Черноморец Одеса

1

17:00

Финландия - Плейофи

Интер Турку – ТПС Турку

1X

17:00

Швеция - Суперетан Лига

АФК Юнайтед – Атвидаберг

1

17:00

Швеция - Суперетан Лига

Варберг БоИС – Люнгшиле

1

17:00

Шотландия - Премиършип

Инвърнес КТ – Хартс

X2

17:00

Шотландия - Премиършип

Мъдъруел – Рос Каунти

1X

17:00

Шотландия - Премиършип

Рейнджърс – Килмарнък

1X

17:00

Шотландия - Премиършип

Сейнт Джонстън – Партик Тисъл

1

17:00

Шотландия - Премиършип

Хамилтън – Дънди ФК

1X

17:00

Шотландия - Чемпиъншип

Грийнок Мортън – Аяр Юнайтед

Гол/Гол

17:00

Шотландия - Чемпиъншип

Дъмбартън – Дънфърмлин

12

17:00

Шотландия - Чемпиъншип

Дънди Юнайтед – Фолкърк

1X

17:00

Шотландия - Чемпиъншип

Хибърниън – Сейнт Мирън

1

17:00

Шотландия - Първа Лига

Алоа Атлетик – Албион Роувърс

1

17:00

Шотландия - Първа Лига

Брихин Сити – Ливингстън

12

17:00

Шотландия - Първа Лига

Ийст Файф – Еърдри

Гол/Гол

17:00

Шотландия - Първа Лига

Куинс парк ФК – Стенхаусмюър

1

17:00

Шотландия - Първа Лига

Питърхед – Странрар

2

17:00

Шотландия - Втора Лига

Берик Рейнджърс – Арброут

1X

17:00

Шотландия - Втора Лига

Елгин Сити – Каудънбийт

1

17:00

Шотландия - Втора Лига

Клайд – Стърлинг Албиън

1

17:00

Шотландия - Втора Лига

Форфар Атлетик – Единбург Сити

1

17:15

Гърция - Супер Лига

Ксанти – Керкира Корфу

1

17:15

Испания - Примера Дивисион

Алавес – Реал Мадрид

2

17:20

Катар - Старс Лига

Ал-Гарафа Доха – Ал-Сад Доха

2

17:30

България - Първа ПФЛ

ЦСКА София – Локомотив Пловдив

1

17:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Мутилвера – Сомосас

1X

17:30

Италия - Лега Про - Група В

Венеция – Басано Виртус

12

17:30

Италия - Лега Про - Група В

Мантова – Реджиана

2

17:30

Италия - Лега Про - Група В

Мачератезе 1922 – Лумецане

1X

17:30

Италия - Лега Про - Група В

Порденоне – Анкона

1X

17:30

Италия - Лега Про - Група В

Форли – Сантарканджело

2

18:00

Алжир - Национален Шампионат

НА Хюсеин Дей – ЕС Сетиф

12

18:00

Алжир - Национален Шампионат

УСМ Бел-Абес – ДРБ Тадженант

X2

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Исара – Арандина

1X

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Расинг Ферол – Валядолид Б

X2

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Лейоа – Фуенлабрада

1

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Валенсия Местая – Гава

1X

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Леванте Б – Сабадел

X2

18:00

Кипър - Първа Дивизия

Етникос Ахна – Кармиотиса Пано Полемидион

2

18:00

Кипър - Първа Дивизия

Омония Никозия – Арис Лимасол

1

18:00

Полша - Първа Лига

ГКС Тихи – Миедж Легница

X2

18:00

Полша - Първа Лига

Ключборк – ГКС Катовице

X2

18:00

Полша - Първа Лига

Олимпия Груджьондз – Стомил Олщин

1

18:00

Португалия - Примейра Лига

Тондела – Морейрензе

1

18:00

Португалия - Сегунда Лига

Фреамунде – Спортинг Брага Б

2 ДНБ

18:00

Русия - Премиер Лига

Спартак Москва – ЦСКА Москва

1

18:00

Словакия - Суперлига

Земплин Михаловце – Сеница

1X

18:00

Словакия - Суперлига

Спартак Миява – ДАК Дунайска Стреда

1

18:00

Словакия - Суперлига

Спартак Търнава – Ружомберок

1X

18:00

Словакия - Суперлига

Тренчин – Злате Моравце

1

18:00

Франция - Лига 1

Тулуза – Лион

1

18:00

Хърватска - Първа Лига

Славен – Истра 1961

Гол/Гол

18:00

Чехия - Първа Лига

Збройовка Бърно – Височина Ихлава

1X

18:00

Чехия - Първа Лига

Словачко – Теплице

X2

18:00

Чили - Примера Дивисион

Депортес Икике – Сантяго Уондърърс

1X

18:10

Саудитска Арабия - Професионална Лига

Ал Шабаб Рияд – Ал Фатех

1X

18:30

Унгария - НП I

Диошдьор – Ференцварош

X2

18:45

Полша - Първа Лига

Битовия Битов – Хойничанка Хойнице

2 ДНБ

18:45

Унгария - НП I

Вашаш Будапеща – Видеотон Фехервар

1

18:45

Швейцария - Суперлига

Сион – Лугано

1

18:45

Швейцария - Чалъндж Лига

Киасо – Волен

1

19:00

Алжир - Национален Шампионат

ЖС Кабилие – МК Оран

X2

19:00

Белгия - Първа Дивизия А

Зулте Варегем – Клуб Брюж

1

19:00

Естония - Мейстрилига

Таммека Тарту – Номе Калю

2

19:00

Испания - Сегунда Дивисион

Сарагоса – Алмерия

1

19:00

Испания - Сегунда Дивисион

Тенерифе – Райо Валекано

X2

19:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Гихуело – Корухо

X2

19:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Паленсия – Понферадина

2

19:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Герника Клуб – Райо Махадаонда

X2

19:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Еспаньол Б – Еркулес

2

19:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Л’Оспиталет – Алкояно

X2

19:00

Италия - Серия А

Болоня – Фиорентина

X2

19:00

Полша - Екстракласа

Погон Шчечин – Рух Хожов

1X

19:00

Полша - Първа Лига

Гурник Забже – Знич Прушков

1

19:00

Турция - Супер Лига

Аданаспор – Галатасарай

2

19:00

Турция - ТФФ Първа Лига

Елязъгспор – Йени Малатияспор

2

19:00

Унгария - НП I

Дюрмот – Дебрецен

2

19:00

Унгария - НП I

Мезьокьовешд – МТК Будапеща

1X

19:00

Унгария - НП I

Пакш – Уйпещ

X2

19:00

Чехия - Национална Лига

Опава – Тринец

1

19:15

Уелс - Висша Лига

Абъристуит Таун – Еърбъс ЮК

Над 2.5

19:15

Шотландия - Чемпиъншип

Рейт Роувърс – Куин ъф Саут

Гол/Гол

19:30

Австрия - Бундеслига

Волфсбергер – Матерсбург

1

19:30

Австрия - Бундеслига

Ред Бул Залцбург – Рийд

1

19:30

Австрия - Бундеслига

Санкт Полтен – Алтах

2

19:30

Англия - Премиършип

Кристъл Палас – Ливърпул

2

19:30

Англия - Чемпиъншип

Блекбърн – Уулвърхямптън

2

19:30

Германия - Бундеслига

Борусия Дортмунд – Шалке 04

1

19:30

Гърция - Супер Лига

Атромитос – Олимпиакос

2

19:30

Испания - Примера Дивисион

Атлетико Мадрид – Малага

1

19:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Лагостера – Барселона Б

12

19:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Прат – Виляреал Б

1

19:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Естремадура – Лорка

2

19:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Марбеля – Сан Фернандо

1

19:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Рекреативо – Атлетико Манча Реал

X2

19:30

Италия - Лега Про - Група В

Алма Ювентус Фано – Парма

2

19:30

Италия - Лега Про - Група В

Падуа – Модена

1

19:30

Катар - Старс Лига

Ал-Харитият – Ал-Райян

X2

19:30

Катар - Старс Лига

Муайдар Доха – Ал-Уакра

Гол/Гол

19:30

Украйна - Премиер Лига

Динамо Киев – Карпати Лвов

1

19:30

Холандия - Ередивизи

Вилем II – Грьонинген

X2

20:00

Аржентина - Примера Дивисион

Велес Сарсфийлд – Талерес Кордоба

2

20:00

България - Първа ПФЛ

Берое – Монтана

1

20:00

Еквадор - Серия А

Аукас Кито – Фуерса Амария

Гол/Гол

20:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Вияновенсе – Мерида АД

1

20:00

Кипър - Първа Дивизия

АЕК Ларнака – Апоел Никозия

1

20:00

Мароко - Първа Дивизия

Могреб Тетуан – ФАР Рабат

1

20:15

Португалия - Примейра Лига

Витория Сетубал – Порто

2

20:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Реал Мадрид Кастиля – Атлетик Билбао Б

12

20:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Реал Унион – Сокуелямос

1

20:30

Перу - Примера Дивисион - Втора Фаза

Алианса Атлетико – Аякучо

1

20:30

Румъния - Лига I

Динамо Букурещ – Астра Гюргево

1

20:45

Холандия - Ередивизи

Витес – ПСВ Айндховен

2

20:45

Холандия - Ередивизи

Хераклес – Спарта Ротердам

2

21:00

Белгия - Първа Дивизия А

Генк – Вестерло

1

21:00

Белгия - Първа Дивизия А

Ойпен – Локерен

1X

21:00

Белгия - Първа Дивизия Б

Унион Сент Жилоаз – Оуд Хеверле Льовен

Над 2.5

21:00

Испания - Сегунда Дивисион

Кордоба – Валядолид

1X

21:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Албасете – УД Логронес

1

21:00

Франция - Лига 1

Бастия – Дижон

1X

21:00

Франция - Лига 1

Гингам – Анже

1

21:00

Франция - Лига 1

Лориен – Монпелие

1X

21:00

Франция - Лига 1

Нанси – Каен

Гол/Гол

21:00

Франция - Лига 1

Сент Етиен – Монако

X2

21:00

Франция - Лига Национал

Безие – Шатору

X2

21:00

Франция - Лига Национал

Париж ФК – По

1X

21:00

Швейцария - Суперлига

Грасхопърс – Базел

2

21:15

Словения - Първа Лига

Олимпия Любляна – Домжале

1

21:15

Чехия - Първа Лига

Млада Болеслав – Фастав Злин

1X

21:15

Южна Африка - Висша Лига

Аякс Кейптаун – СуперСпорт Юнайтед

2

21:15

Южна Африка - Висша Лига

Блумфонтейн Селтик – Бидвест Уитс

2

21:30

Белгия - Първа Дивизия А

Сент Трюиден – Шарлероа

2 ДНБ

21:30

Бразилия - Серия А

Атлетико MG – Фламенго RJ

12

21:30

Бразилия - Серия А

Атлетико PR – Крузейро MG

1

21:30

Бразилия - Серия А

Коринтианс SP – Чапекоензе SC

1

21:30

Италия - Лега Про - Група В

Губио – Терамо

1

21:30

Полша - Екстракласа

Лех Познан – Висла Плоцк

1X

21:30

Чили - Примера Дивисион

Кобресал Ел Салвадор – Унион Еспаньола

X2

21:45

Испания - Примера Дивисион

Барселона – Гранада

1

21:45

Италия - Серия А

Ювентус – Наполи

1

21:45

Холандия - Ередивизи

Аякс – Екселсиор

1

22:00

Аржентина - Примера Дивисион

Белграно Кордоба – Килмес Буенос Айрес

X2

22:00

Аржентина - Примера Дивисион

Бока Хуниорс – Темперлей

1

22:00

Аржентина - Примера Б Насионал

Химнасия Хухуй – Индепендиенте Ривадавия

X2

22:00

Боливия - Професионална Лига

Спорт Бойс Уорнес – Хорхе Вилстерман

X2

22:00

Бразилия - Серия Б

Баия BA – Сеара CE

1X

22:00

Бразилия - Серия Б

Пайсанду PA – Сампайо Кореа MA

Над 2.5

22:00

Бразилия - Серия Б

Тупи MG – Вила Нова GO

X2

22:00

Колумбия - Примера А

Рионегро – Алианса Петролера

1X

22:30

Аржентина - Примера Б Насионал

Дъглас Хейг – Атлетико Парана

2 ДНБ

22:30

Аржентина - Примера Б Насионал

Хувентуд Унида Гуалегуайчу – Фландрия

1X

22:30

Португалия - Примейра Лига

Боавища – Ещорил Прая

1

23:00

Аржентина - Примера Дивисион

Атлетико Рафаела – Колон Санта Фе

1X

23:00

Аржентина - Примера Дивисион

Естудиантес Ла Плата – Расинг Клуб

1X

23:00

Аржентина - Примера Дивисион

Индепендиенте – Химнасия Ла Плата

Над 2.5

23:00

Аржентина - Примера Б Насионал

Архентинос Хуниорс – Сентрал Кордоба

1

23:00

Аржентина - Примера Б Насионал

Крусеро дел Норте – Гилермо Браун

1X

23:00

Аржентина - Примера Б Насионал

Нуева Чикаго – Бока Унидос

1

23:00

Аржентина - Примера Б Насионал

Сан Мартин Тукуман – Ол Бойс Буенос Айрес

2 ДНБ

23:00

Перу - Примера Дивисион - Втора Фаза

Депортиво Мунисипал – Мелгар Арекипа

1

23:30

Бразилия - Серия А

Ботафого RJ – Коритиба PR

1

23:30

Бразилия - Серия А

Интернасионал RS – Санта Круз PE

1



Регистрирай се с промо код: 1017