WinBet регистрация

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 30.08.2014


 

12:00D1G-OSAKA
NIIGATA
1X
12:00D1URAWA
OMIYA
1
12:30D1TOKUSHIMA
HIROSHIMA
2X
13:00D1C-OSAKA
KOBE
2X
13:00D1KASHIMA
FC-TOKYO
1X
13:00D1KASHIWA
KOFU
1
13:00D1NAGOYA
KAWASAKI
2X
13:00D1SENDAI
YOKOHAMA
2X
13:00D1TOSU
SHIMIZU
1
13:00D1MORDOVIA SARANSK
TORPEDO MOSCOW
1X
14:00D2ERZGEBIRGE AUE
FORTUNA DUSSELDORF
  1X
14:00D2KARLSRUHER
HEIDENHEIM
1
14:15ECHSHEFFIELD WED
NOTTM FOREST
1X
14:45PRBURNLEY
MANCHESTER UTD
2
15:00D2TOURS
ANGERS
1X
16:00D1AMKAR
SPARTAK MOSCOW
2
16:30D1BAYER LEVERKUSEN
HERTHA BERLIN
1X
16:30D1HAMBURGER
PADERBORN
1
16:30D1STUTTGART
KOLN
1X
16:30D1WOLFSBURG
EINTRACHT FRAN.
1X
16:30D1WERDER BREMEN
1899 HOFFENHEIM
1
16:30D1SARPSBORG
ODD BALLKLUBB
2X
16:30D1GORNIK LECZNA
POGON SZCZECIN
1X
17:00PRMANCHESTER CITY
STOKE CITY
1
17:00PRNEWCASTLE
CRYSTAL PALACE
1
17:00PRQPR
SUNDERLAND
1X
17:00PRSWANSEA
WEST BROM
1X
17:00PRWEST HAM
SOUTHAMPTON
1X
17:00ECHBRIGHTON
CHARLTON
1X
17:00ECHDERBY
IPSWICH
1
17:00ECHFULHAM
CARDIFF
1X
17:00ECHLEEDS
BOLTON
1X
17:00ECHMIDDLESBROUGH
READING
1
17:00ECHMILLWALL
BLACKPOOL
1X
17:00 
ECHNORWICH
BOURNEMOUTH
1
17:00ECHROTHERHAM
BRENTFORD
1X
17:00ECHWATFORD
HUDDERSFIELD
1
17:00ECHWIGAN
BIRMINGHAM
1X
17:00ECH1WOLVES
BLACKBURN
1
17:00EL1COLCHESTER
PETERBOROUGH
2X
17:00EL1DONCASTER
OLDHAM
1
17:00EL1FLEETWOOD TOWN
LEYTON ORIENT
2X
17:00EL1GILLINGHAMCREWE1
17:00EL1MK DONSCRAWLEY TOWN1
17:00EL1PORT VALE
CHESTERFIELD
1X
17:00EL1PRESTON
SHEFFIELD UTD
1X
17:00EL1ROCHDALE
BRADFORD
2X
17:00EL1SCUNTHORPE
WALSALL
1X
17:00EL1SWINDON TOWN
COVENTRY
1
17:00EL1YEOVIL
BARNSLEY
2X
17:00EL2WIMBLEDON
STEVENAGE
1
17:00EL2BURY
ACCRINGTON
1
17:00EL2CAMBRIDGE UNITED
CARLISLE
1X
17:00EL2CHELTENHAM
HARTLEPOOL
1
17:00EL2MANSFIELD
BURTON ALBION
2X
17:00EL2NORTHAMPTON
EXETER
1
17:00EL2OXFORD UNITED
DAGENHAM & RED.
1X
17:00EL2PLYMOUTH
SOUTHEND
1X
17:00EL2PORTSMOUTH
NEWPORT COUNTY
1
17:00EL2SHREWSBURY
LUTON
1X
17:00EL2TRANMERE
MORECAMBE
2
17:00EL2YORK
WYCOMBE
1X
17:00D1ABERDEEN
PARTICK
1X
17:00D1HAMILTON
ROSS COUNTY
1
17:00D1INVERNESS
KILMARNOCK
1X
17:00D1MOTHERWELL
ST JOHNSTONE
1X
17:00D1ST MIRREN
DUNDEE UTD
2
17:00D1SPORT PODBREZOVA
VION ZL. MORAVCE
1X
17:00D1GEFLE
ATVIDABERGS
1X
17:00D1HACKEN
MJALLBY
1
17:00D1HOVERLA UZHHOROD
OLIMPIK DONETSK
1X
17:30D1RED BULL SALZBURG
STURM GRAZ
1
17:30D1SLAVIA SOFIA
LITEX
2X
17:30D1UJPEST
BUDAPEST HONVED
1X
18:00D1HASKOVO
BOTEV PLOVDIV
2
18:00D1MAREK
LOKOMOTIV SOFIA
1X
18:00D1BOHEMIANS 1905
HRADEC KRALOVE
1X
18:00D1SLOVACKO
PRIBRAM
1
18:00D1SLOVAN LIBEREC
BANIK OSTRAVA
1X
18:00D1SONDERJYSKE
RANDERS
1X
18:00D1MONACO
LILLE
1
18:00D1MLADOST LUCANI
NAPREDAK
1X
18:00D1RADNICKI
BORAC CACAK
2X
18:00D1 CELJE
OLIMPIJA LJUBLJANA
1X
18:30D1DINAMO BUCURESTI
BRASOV
1
18:30D1 TRENCIN
SPARTAK MYJAVA
1
18:30D1RUZOMBEROK
KOSICE
1X
18:30D1ESKISEHIRSPOR
KONYASPOR
1X
18:45D1THUN
SION
1X
19:00D1OOSTENDE
GENK
1X
19:00D1CHIEVO
JUVENTUS
2
19:00D1AALESUND
STROMSGODSET
2
19:00D1SLASK WROCLAW
GORNIK ZABRZE
2X
19:00D1ARSENAL TULA
KUBAN
2X
19:00D1BURSASPOR
GALATASARAY
2
19:15D1KALLONI AEL
ERGOTELIS
1X
19:15D1PANTHRAKIKOS
PAS GIANNINA
1X
19:30PREVERTON
CHELSEA
2X
19:30D1SCHALKE 04
BAYERN MUNICH
2
19:30D1NYIREGYHAZA
LOMBARD PAPA
1X
19:30D1PECSI
KECSKEMETI TE
1X
19:30D1CAMBUUR
ADO DEN HAAG
1X
19:30D1DINAMO KIEV
CHERNOMORETS
1
20:00D1ADMIRA WACKER
AUSTRIA VIENNA
2X
20:00D1ALTACH
RIED
1X
20:00D1WOLFSBERGER
WIENER NEUSTADT
1
20:00D1LOKOMOTIV PLOVDIV  
CSKA SOFIA
2
20:00D1BELENENSES
GUIMARAES
1X
20:00D1ATHLETIC B
LEVANTE
1
20:00D1CORDOBA
CELTA VIGO
2X
20:00D2BARCELONA B
SABADELL
1X
20:00D2LUGO
VALLADOLID
2
20:00D2ZARAGOZA
OSASUNA
1X
20:30D1CRVENA ZVEZDA
SPARTAK ZLA. VODA
1
20:30D1CUKARICKI
VOZDOVAC
1
20:30D1RADNICKI NIS
DONJI SREM PECINCI
1X
20:45D1DORDRECHT
AZ ALKMAAR
1
20:45D1EXCELSIOR
HERACLES
1
21:00D1GIMNASIA L.P.
GODOY CRUZ
2X
21:00D1MOUSCRON
CERCLE BRUGGE
1X
21:00D1WAASLAND-BEVEREN
LIERSE
2X
21:00D1WESTERLO
ZULTE-WAREGEM
1X
21:00D1CAEN
RENNES
1
21:00D1LENS
REIMS
1
21:00D1LORIENT
GUINGAMP
1X
21:00D1NANTES
MONTPELLIER
1X
21:00D1TOULOUSE
EVIAN
1
21:00D1BODO/GLIMT
VALERENGA
2X
21:00D1VIITORUL
STEAUA BUCURESTI
2
21:00D1 LUZERN
AARAU
1X
21:00D1BASAKSEHIR
KASIMPASA
2X
21:05D1DOMZALE
MARIBOR
1
21:15D1MLADA BOLESLAV
SLAVIA PRAHA
2X
21:30D1PANAITOLIKOS
OLYMPIAKOS PIRAEUS
2
21:30D1VIDEOTON
PUSKAS ACADEMY
1
21:30D2AVELLINO
PRO VERCELLI
1
21:30D2CATANIA
VIRTUS LANCIANO
1X
21:30D2CROTONE
TERNANA
1X
21:30D2FROSINONE
BRESCIA
2X
21:30D2LIVORNO
CARPI
1
21:30D2PESCARA
TRAPANI
1X
21:30D2VARESE
SPEZIA
1X
21:30D2VIRTUS ENTELLA
BARI
2X
21:30D1KORONA KIELCE
JAGIELLONIA
2X
21:45D1ROMA
FIORENTINA
1X
21:45D1HEERENVEEN
UTRECHT
1X
21:45D1MERSIN
BESIKTAS
2
22:00D1SLAVEN BELUPO
LOKOMOTIVA ZAGREB
1X
22:00D1ATL. MADRID
EIBAR
1
22:00D2ALCORCON
GIRONA
1X
22:30D1BRAGA
ESTORIL
1
00:00D1ESPANYOL
SEVILLA
1X
00:00D2RACING SANTANDER
MIRANDES
1
00:00D2TENERIFE
ALBACETE
1X
00:30D1CRUZEIRO
CHAPECOENSE
1
00:30D1PALMEIRAS
INTERNACIONAL
2X


Регистрирай се с промо код: 1017