efbet bonus 100 leva

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 31.03.2018


09:35

  Бризбейн Роар – Сентръл Коуст Маринърс

г/г

10:00

  Тегу – Чуннам Драгонс

Х2

10:00

  Чонбук Хюндай Моторс – Сангжу Сангму

1

WinBet Форма за Регистрация!
welcome_bonus_sport_728x90_google_25-01-2018

10:00

  Кавазаки Фронтейл – Санфрече Хирошима

1

10:30

  Чанчун Ятай – Гуанджоу РФ

г/г

Заложи на коеф. 40.00 за Барселона да победи Севиля

 Неустоима оферта от Betfair

11:15

  Олимпия Прага – Графин Влашим

под 2.5

11:50

  Мелбърн Виктори – Уестърн Сидни Уондърърс

1

12:00

  Акжайк – Иртиш Павлодар

X2

12:00

  Актобе – Кайрат Алмати

2

13:00

  Спортинг Хихон Б – Леалтад

1

13:00

  Бадалона – Алкояно

1

13:00

  Марбеля – Линенсе

1

13:00

  Астана – Кайсар Къзълорда

1

13:00

  Атирау – Ордабаси Шимкент

X

13:00

  Раков Ченстохова – Вигри Сувалки

г/г

13:00

  Динамо Санкт Петербург – Шинник Ярославл

13:00

  Енисей Красноярск – Кубан Краснодар

1

13:00

  Сибир Новосибирск – ФК Химки

1 DNB

13:00

  Юмраниеспор – Ерзурум ББ

1

13:00

  Саган Тошу – Нагоя Грампус

X2

13:00

  Серезо Осака – Шонан Белмар

X2

13:15

  Реал СК Кейлуж – Порто Б

2

13:30

  Болоня – Рома

2

13:30

  Гурник Ленчна – Стомил Олщин

1 DNB

13:30

  Йени Малатияспор – Генчлербирлиги

1X

14:00

  Динамо Дрезден – Нюрнберг

X2

14:00

  Дуисбург – Кайзерслаутерн

1

14:00

  Хайденхайм – Инголщат

X2

14:00

  Жирона – Леванте

1

14:00

  Амкар Перм – Локомотив Москва

2

14:00

  Ахмат Грозни – СКА-Хабаровск

1

14:00

  ФК Оренбург – Том Томск

1

14:00

  ФК Тюмен – Волгар Астрахан

X2

14:00

  Зирка Кропивницкий – Александрия

X2

14:00

  Карпати Лвов – Черноморец Одеса

1 DNB

14:30

  Кристъл Палас – Ливърпул

2

14:30

  Мъдъруел – Рейнджърс

2

14:35

  Пекин Гуоан – Пекин Ренхе

1

14:35

  Хенан Джануе – Далиан Ифан

г/г

14:35

  Шанхай Грийнланд – Хъбей Чайна Форчън

г/г

15:00

  Аален – Падерборн

X2

15:00

  Веен Висбаден – Вюрцбургер Кикерс

1

15:00

  Карл Цайс Йена – Цвикау

X2

15:00

  Карлсруе – Пройсен Мюнстер

1

15:00

  Кемницер – Зоненхоф Гроссашпах

X2

15:00

  Оснабрюк – Ханза Рощок

X2

15:00

  Фортуна Кьолн – Мепен

над 2.5

15:00

  Панайтоликос – Пас Янина

1X

15:00

  ФК Тамбов – Криля Советов

под 2.5

15:00

  Болуспор – Газиантепспор

над 2.5

15:00

  Гиресунспор – Алтънорду

X2

15:00

  Халмстад – Хелзинборг

г/г

15:30

  Алма Ювентус Фано – Албинолефе

X2

15:30

  Губио – Терамо

X

15:30

Ренате – Местре

г/г

15:30

Лече – Сиракуза

1

15:30

Сикула Леонцио – Расинг Фонди

над 2.5

15:30

Юве Стабия – Козенца

г/г

16:00

Пейкан Техеран – Сепахан Исфахан

1 DNB

16:00

Аталанта – Удинезе

1

16:00

Дженоа – СПАЛ

1

16:00

Интер – Верона

1

16:00

Каляри – Торино

X2

16:00

Лацио – Беневенто

1

16:00

Фиорентина – Кротоне

1

16:00

Апоел Никозия – АЕЛ Лимасол

1

16:00

Погон Шедълце – Битовия Битов

X2

16:00

Пуща Неполомице – Стал Мелец

X2

16:00

Факел Воронеж – Авангард Курск

2

16:00

Жилина – Тренчин

1

16:00

Борац Чачак – Мачва Шабац

X2

16:00

Радник Сурдулица – Явор Иваница

1

16:00

Анталияспор – Бурсаспор

г/г

16:00

Нанси – Реймс

2

16:00

Гренобъл Фут 38 – Лион-Дюшер

1X

16:00

Баумит Яблонец – Бохемианс 1905 Прага

1

16:00

Збройовка Бърно – Карвина

г/г

16:00

Словачко – Слован Либерец

X2

16:00

Прибрам – Виктория Жижков

1

16:30

Байер Леверкузен – Аугсбург

1

16:30

Хановер 96 – РБ Лайпциг

16:30

Хофенхайм – Кьолн

1

16:30

Шалке 04 – Фрайбург

1

16:30

Щутгарт – Хамбургер

1

16:30

Гурник Забже – Сандеця Нови Сонч

над 2.5

16:30

ЛКС Нечеча – Краковия Краков

X2

16:30

Динамо Москва – Арсенал Тула

X2

16:30

Опава – Зноймо

1

16:30

Марицбург Юнайтед – Блумфонтейн Селтик

1X

17:00

Адмира Вакер Мьодлинг – ЛАСК Линц

1

17:00

Брайтън – Лестър

X2

17:00

Манчестър Юнайтед – Суонзи

1

17:00

Нюкасъл – Хъдърсфийлд

г/г

17:00

Уест Бромич – Бърнли

X2

17:00

Уест Хям – Саутхямптън

1X

17:00

Уотфорд – Борнемут

г/г

17:00

Бирмингам – Ипсуич

2

17:00

Уолсол – Портсмут

17:00

Гранада Б – Бетис Б

1

17:00

Кордоба Б – Есиха

X2

17:00

Неа Саламина – Ермис Арадипоу

г/г

17:00

Миедж Легница – Хробри Глогов

1X

17:00

Зенит Санкт Петербург 2 – Ротор Волгоград

17:00

Уорънпойнт Таун – Дънганън Суифтс

2 DNB

17:00

Ворскла Полтава – Верес Ровно

1

17:00

Фридек-Мистек – МАС Таборско

X2

17:00

АФК Ескилстюна – Браге

1X

17:00

Абърдийн – Сейнт Джонстън

1

17:00

Килмарнък – Хамилтън

1

17:00

Селтик – Рос Каунти

1

17:00

Хибърниън – Партик Тисъл

1

17:00

Грийнок Мортън – Дънди Юнайтед

г/г

17:00

Дъмбартън – Ливингстън

2

17:00

Дънфърмлин – Куин ъф Саут

г/г

17:00

Инвърнес КТ – Сейнт Мирън

2

17:00

Фолкърк – Брихин Сити

1

17:00

Алоа Атлетик – Арброут

17:00

Ийст Файф – Еър Юнайтед

2

17:00

Куинс парк ФК – Еърдри

X2

17:00

Рейт Роувърс – Албион Роувърс

1

17:00

Странрар – Форфар Атлетик

1

17:00

Анан Атлетик – Берик Рейнджърс

1 DNB

17:00

Елгин Сити – Стърлинг Албиън

X2

17:00

Каудънбийт – Стенхаусмюър

2

17:00

Монтроуз – Единбург Сити

1

17:00

Питърхед – Клайд

1

17:15

Атромитос – ПАОК

X2

17:15

Атлетик Билбао – Селта Виго

г/г

17:30

Лудогорец Разград – Верея Стара Загора

1

17:30

Фулад Хузестан Ахваз – Падидех Хорасан Машхад

над 2.5

17:30

Пеня Спорт – Бургос

2

17:30

Виченца – Сантарканджело

1 DNB

17:30

Самбенедетезе – Равена

г/г

17:30

ФералпиСало – Басано Виртус

г/г

17:30

Бишелие 1913 – Фиделис Андрия

1X

17:30

Паганезе – Казертана

X2

17:30

Ренде 1968 – Монополи 1966

под 2.5

17:45

Катанзаро – Катания

2

18:00

Серседа – Расинг Ферол

X2

18:00

Хумиля – Реал Мурсия

X2

18:00

Докса Катокопия – Алки Ороклини

г/г

18:00

Хойничанка Хойнице – Одра Ополе

над 2.5

18:00

Пасош Ферейра – Шавеш

2

18:00

Портимонензе – Морейрензе

1

18:00

Варзин – Спортинг Брага Б

над 2.5

18:00

Жил Висенте – Пенафиел

2

18:00

Кова Да Пиедаде – Фамаликао

X2

18:00

Спортинг Лисабон Б – Насионал Мадейра

X2

18:00

Униао Мадейра – Ароука

X2

18:00

Волунтари – Газ Метан Медиаш

1 DNB

18:00

Железарна Подбрезова – Татран Прешов

1

18:00

Земплин Михаловце – Нитра

г/г

18:00

Злате Моравце – Сеница

1 DNB

18:00

Слован Братислава – Ружомберок

1

18:00

Балмазуйварош – Вашаш Будапеща

г/г

18:00

Диошдьор – Хонвед Будапеща

г/г

18:00

Мезьокьовешд – Пакш

X2

18:00

Пушкаш Академи – Видеотон Фехервар

2

18:00

Уйпещ – Ференцварош

2

18:00

Дижон – Олимпик Марсилия

2

18:00

Хайдук Сплит – Риека

1 DNB

18:30

Силкеборг – Хелзингор

г/г

18:30

Коло-Коло Сантяго – Универсидад Католика

1

18:45

ГКС Тихи – Рух Хожов

1

19:00

Кортрийк – Ваасланд-Беверен

1 DNB

19:00

Ал Масри Порт Саид – Ал Итихад Александрия

1

19:00

Мерида АД – Рекреативо

X

19:00

Киево – Сампдория

2

19:00

Сасуоло – Наполи

2

19:00

АЕК Ларнака – Аполон Лимасол

г/г

19:00

Корона Келце – Лехия Гданск

1

19:00

Олимпия Груджьондз – Подбескидзе

19:00

Санта Клара – Бенфика Б

над 2.5

19:00

Спартак Москва – ФК Тосно

1

19:00

Бешикташ – Аланияспор

1

19:00

Теплице – Спарта Прага

X2

19:15

Велес Сарсфийлд – Естудиантес Ла Плата

X2

19:15

Нюелс Олд Бойс Росарио – Тигре Виктория

1 DNB

19:30

Аустрия Виена – Алтах

1

19:30

Ред Бул Залцбург – Волфсбергер

1

19:30

Санкт Полтен – Щурм Грац

2

19:30

Евертън – Манчестър Сити

2

19:30

Хъл Сити – Астън Вила

X2

19:30

Байерн Мюнхен – Борусия Дортмунд

1

19:30

Левадиакос – Олимпиакос

2

19:30

Лас Палмас – Реал Мадрид

2

19:30

По – Конкарно

X2

19:30

Витес – Рода

1

19:30

Цволе – Спарта Ротердам

1

20:00

ЦСКА София – Ботев Пловдив

1

20:00

Академика Коимбра – Оливейрензе

X

20:00

Орландо Сити – Ню Йорк Ред Булс

г/г

20:00

Интер Запрешич – Динамо Загреб

2

20:00

Грасхопърс – Тун

1

20:00

Сион – Цюрих

X2

20:00

Ксамакс – Раперсвил-Йона

1

20:00

Шафхаузен – Волен

1

20:15

Бенфика – Витория Гимараеш

1

20:30

Халадаш Сомбатхей – Дебрецен

X2

20:45

Университатя Крайова – Клуж

X

20:45

ПСВ Айндховен – НАК Бреда

1

21:00

Лиерс – Роял Ексел Мускрон

21:00

Локерен – Сент Трюиден

г/г

21:15

ГКС Катовице – Заглембие Сосновец

1X

21:15

Виктория Пилзен – Млада Болеслав

1

21:15

Кайзер Чийфс – Барока

1

21:30

Химнасия Ла Плата – Архентинос Хуниорс

2

21:30

Ойпен – Беершот Вилрийк

1 DNB

21:30

Херта Берлин – Волфсбург

1X

21:30

Падуа – Порденоне

1

21:30

Арка Гдиня – Легия Варшава

X2

21:30

Уачипато Талкауано – Евертън Виня дел Мар

1

21:45

Севиля – Барселона

2

21:45

Ювентус – Милан

1

21:45

АДО Ден Хааг – АЗ Алкмаар

2

21:45

Вилем II – Утрехт

2 DNB

22:00

Хорхе Вилстерман – Гуабира Монтеро

1

22:00

Кълъмбъс Крю – Ванкувър Уайткепс

1

22:00

Лос Анджелис Галакси – Лос Анджелис ФК

1 DNB

22:05

Пари Сен Жермен – Монако

1

22:30

Спортинг Брага – Спортинг Лисабон

г/г

23:15

Рионегро – Депортес Толима

1 DNB

23:30

Универсидад Сан Мартин – Комерсиантес Унидос

1

23:45

Унион Санта Фе – Сан Мартин Сан Хуан

1



Регистрирай се с промо код: 1017