ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 31.08.2013


31 август


12:00 D1URAWA
NIIGATA
1
12:30 D1KASHIMA
KASHIWA
1X
13:00 D1C-OSAKA
KAWASAKI
2X
13:00 D1HIROSHIMA
FC-TOKYO
1
13:00 D1IWATA
KOFU
1X
13:00 D1OITA
SHIMIZU
2X
13:00 D1OMIYA
YOKOHAMA
2
13:00 D1SHONAN
SENDAI
1X
13:00 D1TOSU
NAGOYA
2X
14:00 D2UNION BERLIN
ST. PAULI
1X
14:00 D2BOCHUM
PADERBORN
1
14:45 PRMANCHESTER CITY
HULL CITY
1
14:45 ECHLEEDS
QPR
1
14:45 D1DUNDEE UTD
CELTIC
2
15:00 D1EVIAN
LYON
2
16:30 D1MONCHENGLADBACH
WERDER BREMEN
1X
16:30 D1NURNBERG
AUGSBURG
1X
16:30 D1HAMBURGER
EINTRACHT BRAU.
1
16:30 D1HANNOVER 96
MAINZ 05
1X
16:30 D1WOLFSBURG
HERTHA BERLIN
1X
16:30 D1LILLESTROM
ODD BALLKLUBB
1
16:30 D1WIDZEW LODZ
JAGIELLONIA
1X
16:30 D1HOVERLA
VORSKLA POLTAVA
2X
17:00 D1PRIBRAM
DUKLA PRAHA
1
17:00 PRCARDIFF
EVERTON
1X
17:00 PRNEWCASTLE
FULHAM
2X
17:00 PRNORWICH
SOUTHAMPTON
1
17:00 PRWEST HAM
STOKE CITY
1X
17:00 ECHBARNSLEY
HUDDERSFIELD
1X
17:00 ECHBIRMINGHAM
IPSWICH
1
17:00 ECHBLACKBURN
BOLTON
1X
17:00 ECHBLACKPOOL
WATFORD
1X
17:00 ECHBRIGHTON
MILLWALL
1
17:00 ECHCHARLTON
LEICESTER
2X
17:00 ECHDERBY
BURNLEY
1X
17:00 ECHDONCASTER
BOURNEMOUTH
1X
17:00 ECHMIDDLESBROUGH
SHEFFIELD WED
1
17:00 ECHWIGAN
NOTTM FOREST
1X
17:00 ECH1YEOVIL
READING
2X
17:00 EL1BRENTFORD
CARLISLE
1
17:00 EL1COLCHESTER
LEYTON ORIENT
1X
17:00 EL1GILLINGHAM
BRISTOL CITY
1X
17:00 EL1NOTTS COUNTY
ROTHERHAM
2X
17:00 EL1OLDHAM
TRANMERE
1
17:00 EL1PETERBOROUGH
CRAWLEY TOWN
1
17:00 EL1PORT VALE
WOLVES
2X
17:00 EL1SHEFFIELD UTD
MILTON KEYNES DONS
   1
17:00 EL1SHREWSBURY
COVENTRY
1
17:00 EL1STEVENAGE
BRADFORD
2X
17:00 EL1SWINDON TOWN
CREWE
1X
17:00 EL1WALSALL
PRESTON
1X
17:00 EL2AFC WIMBLEDON
FLEETWOOD TOWN
2X
17:00 EL2BRISTOL ROVERS
NORTHAMPTON
1
17:00 EL2BURY
CHELTENHAM
1X
17:00 EL2EXETER
YORK
1
17:00 EL2MANSFIELD
DAGENHAM & RED.
1X
17:00 EL2MORECAMBE
PLYMOUTH
2X
17:00 EL2OXFORD UNITED
ROCHDALE
1X
17:00 EL2PORTSMOUTH
CHESTERFIELD
1
17:00 EL2SCUNTHORPE
NEWPORT COUNTY
1X
17:00 EL2TORQUAY
HARTLEPOOL
1
17:00 EL2WYCOMBE
SOUTHEND
2X
17:00 D1ABERDEEN
ST JOHNSTONE
1
17:00 D1HIBERNIAN
ROSS COUNTY
1
17:00 D1INVERNESS
HEARTS
2X
17:00 D1ST MIRREN
PARTICK
1X
17:00 D1AIK
GEFLE
1
17:30 D1STURM GRAZ
WOLFSBERGER
1
17:30 D1GYORI ETO
PAKS
1X
17:45 D1TEREK GROZNI
ANZHI
2X
17:45D1AFAN LIDO
AIRBUS
2X
18:00 D1CHERNO MORE
LUDOGORETS
2
18:00 D1SLAVIA
PIRIN GOTSE DELCHEV
1
18:00 D1PARIS SAINT GERMAIN 
GUINGAMP
1
18:00 D1DONJI SREM PECINCI
NAPREDAK
1X
18:00 D1NOVI PAZAR
OFK BEOGRAD
1
18:00 D1RADNICKI 1923
CRVENA ZVEZDA
2
18:00 D1SPARTAK ZLA. VODA
JAVOR
1X
18:00 D1DUNAJSKA STREDA
NITRA
1X
18:00 D1SPARTAK TRNAVA
DUKLA B. BYSTRICA
1
18:30D1TPS
JJK
1
18:30 D1TRENCIN
RUZOMBEROK
1X
18:30 D1OLIMPIJA LJUBLJANA
DOMZALE
1X
18:45D1AARAU
SION
1
19:00 D1MECHELEN
LIERSE
1X
19:00D1ANORTHOSIS
OMONIA
2X
19:00D1CHIEVO
NAPOLI
2
19:00 D1ROSENBORG
AALESUND
1
19:00D1POGON SZCZECIN
WISLA KRAKOW
2X
19:15 D1KALLONI AEL
PAS GIANNINA
1X
19:15 D1SKODA XANTHI
ERGOTELIS
1X
19:30 PRCRYSTAL PALACE
SUNDERLAND
2X
19:30 D1SCHALKE 04
BAYER LEVERKUSEN
1X
19:30D1MOTHERWELL
KILMARNOCK
1
19:30 D1MARIBOR
HIT GORICA
1
19:30 D1SHAKHTER DONETSK
METALIST KHARKOV
1X
19:45 D1TWENTE
HEERENVEEN
1
20:00 D1ADMIRA WACKER
RIED
2X
20:00 D1AUSTRIA VIENNA
WACKER INNSBRUCK
1
20:00 D1GRODIG
WIENER NEUSTADT
1X
20:00 D1CHERNOMORETS
LITEX
2X
20:00 D1OSIJEK
HAJDUK SPLIT
2
20:00 D1ZADAR
SLAVEN BELUPO
1X
20:00D1AEK KOUKLION
AEK LARNACA
2
20:00 D1FERENCVAROSI
KECSKEMETI TE
1X
20:00 D1MEZOKOVESD
PUSKAS ACADEMY
1X
20:00 D1GUIMARAES
VITORIA SETUBAL
1
20:00 D1KRASNODAR
VOLGA
1
20:00 D1 VOZDOVAC
JAGODINA
1X
20:00 D1RADNICKI NIS
SLOBODA P. SEVOJNO
1
20:00 D1CELTA VIGO
GRANADA
1X
20:00 D2GIRONA
NUMANCIA
1
20:00 D2HERCULES
REAL MADRID B
1X
20:00 D2LAS PALMAS
EIBAR
1
20:00 D1KAYSERISPOR
ELAZIGSPOR
1X
20:45 D1HERACLES
ADO DEN HAAG
1
20:45 D1WAALWIJK
GO AHEAD EAGLES
1X
21:00 D1CERCLE BRUGGE
OH LEUVEN
1
21:00 D1GENT
MONS
1
21:00 D1LOKEREN
OOSTENDE
1X
21:00 D1BASTIA
TOULOUSE
1X
21:00 D1LORIENT
VALENCIENNES
1
21:00 D1REIMS
NANTES
1X
21:00 D1RENNES
LILLE
2X
21:00 D1SOCHAUX
AJACCIO
1
21:00 D1SPARTAK MYJAVA
KOSICE
1X
21:00 D1LUKA KOPER
ZAVRC
1
21:00 D1CELJE
TRIGLAV
1X
21:15 D1SPARTA PRAHA
BANIK OSTRAVA
1
21:30 D1PANATHINAIKOS
VERIA
1
21:30  
D1CRACOVIA KRAKOW
LEGIA WARSZAWA
2X
21:30 D1SEVASTOPOL
KARPATY LVIV
2X
21:45 EL2ACCRINGTON
BURTON ALBION
1X
21:45D1JUVENTUS
LAZIO
1
21:45 D1PSV
CAMBUUR
1
21:45 D1SLIGO ROVERS
LIMERICK
1
21:45D1ANTALYASPOR
BURSASPOR
2X
21:45 D1FENERBAHCE
SIVASSPOR
1
22:00 D1NEWELLS OLD BOYS
ESTUDIANTES L.P.
1X
22:00 D1 DINAMO ZAGREB
ISTRA 1961
1
22:00 D1DIOSGYORI
UJPEST
1X
22:00 D1SPORTING CP
BENFICA
1X
22:00 D1VALLADOLID
GETAFE
1X
22:00 D2BARCELONA B
ZARAGOZA
2X
00:00 D1OSASUNA
VILLARREAL
2X
00:15 D1TIGRE
QUILMES
1X
00:30 D1GOIAS
ATLETICO MINEIRO
1
00:30 D1GREMIO
PONTE PRETA
1
00:30 D1NAUTICO RECIFE
ATLETICO PAR.
2X
00:30 D1PORTUGUESA
BAHIA
2X
02:15 D1ALL BOYS
RACING CLUB
1
03:00 D1FLUMINENSE
SANTOS
2X



Регистрирай се с промо код: 1017