
Един от последните големи български футболисти - Димитър Бербатов, засипа със суперлативи стража на Манчестър Юнайтед Давид Де Хеа при успеха на "червените дяволи" над Лестър с 3:0 в последния кръг от Висшата лига. Настоящият претендент за президентското място в БФС говори още и за играта на нападателя Ваут Вегхорст.
"Де Хеа е незаменим. С двете си намеси срещу Лестър на 100 процента предотврати гол във вратата на Манчестър Юнайтед. Беше като Спайдърмен, пазейки вратата и не позволявайки на съперниковия отбор да отбележи. Невероятен е в момента. След като резултатът остана 0:0, беше по-лесно за целия отбор. Ако беше 0:2, тогава напрежението щеше да бъде много голямо“, коментира Баербатов.
BETANO с бонус нов клинетБонус за Всеки нов клинет
ВХОД В BETANO
„Вегхорст не вкарва много, но неговата работоспособност е изключителна. Той освобождава пространства за своите съотборници и задържа много добре топката. Ако някой от вътрешните халфове се контузи, той с лекота може да играе на тази позиция", допълни бившият нападател по адрес на нидерландския играч.