
Нападателят на Ботев Пловдив - Антоан Бароан, и във вчерашния ден трябваше да се готви с втория отбор на "канарчетата". По всичко изглежда, че френският стрелец няма да пътува със съотборниците си за подготвителния лагер в Дубай. Както е известно, Бароан е нарочен от босовете на "жълто-черните", защото е отказал да бъде трансфериран за много изгодна сума.
Информациите сочат, че египетски клуб е изявил желание да има голмайстора на Ботев в редиците си и е отправил много изгодно предложение, на което президентът на пловдивчани Антон Зингаревич е казал “да”. Бароан обаче се е опълчил на руския бизнесмен и е заявил, че няма да изпълни желанието му и да се присъедини към египтяните.
BETANO с бонус нов клинетБонус за Всеки нов клинет
ВХОД В BETANO
Французинът не искал да преминава в отбора от арабската страна, а към него интерес имаше и от страна на Торпедо Москва. Антоан Бароан обаче нямал желание да акостира и в руския тим. Понастоящем бъдещето на нападателя в Ботев Пловдив остава неясно и тепърва шефовете на клуба ще обмислят как да процедират с него.