Една от големите звезди на Лудогорец - Якуб Пьотровски, е в трансферния радар на турския гранд Галатасарай. Медиите в югоизточната ни съседка съобщават, че всички мачове на полския национал за "орлетата" се наблюдават и анализират детайлно от ръководството на клуба.
Под лупа се следи и представянето на сърбина Неманя Максимович от Хетафе. Това са двамата футболисти, на които от Галатасарай са се спрели за подсилване на халфовата линия на отбора през лятото.
INBET с бонус нов клинет
Бонус за Всеки нов клинет
ВХОД В INBET
Пьотровски намери място и в състава на националния отбор на Полша за задаващите се плейофи за Европейското първенство, което ще се проведе в Германия. На 21 март те ще премерят сили срещу Естония, а при успех "червено-белите" ще срещнат на 26-и победителя от мача между Уелс и Финландия. Две победи ще изпратят Полша на големия форум, а евентуално участие в надпреварата със сигурност ще повиши значително и цената на Якуб Пьотровски.
Публикувано на: 18.03.2024 г. 12:03 ч.
Топ Букмейкъри на България |