
Легендата на Манчестър Юнайтед - Гари Невил, е на мнение, че Арсенал няма да успее да удържи лидерската си позиция и шампион през този сезон във Висшата лига ще стане Манчестър Сити. Бившият защитник дори посочи, че "артилеристите" няма да завършат и в топ 2, тъй като според него ще бъдат изпреварени от Манчестър Юнайтед.
"Не, Арсенал няма да спечелят първенството! Но казах, че Лестър няма да спечели лигата. Манчестър Сити ще вземе титлата и мисля, че Манчестър Юнайтед ще завърши втори и знам, че това ще подразни феновете на Арсенал! Предпочитам Арсенал да спечели лигата, отколкото Манчестър Сити. Мисля, че ще бъде абсолютно сензационно за Висшата лига", коментира Невил.
BETANO с бонус нов клинетБонус за Всеки нов клинет
ВХОД В BETANO
"Мисля да гледам Висшата лига, видяхме как Сити доминира, освен Ливърпул, през последните пет години. Да си помислим, че Арсенал може да дойде и да го спечели, това добавя още към нашата лига, прави нашето първенство страхотно. Бих се радвал Манчестър Юнайтед да го спечели, но не мисля, че това ще се случи този сезон", добави легендата на "червените дяволи".