
Фланговият нападател на ЦСКА – Йоан Баи, ще бъде на линия за своя тим за предстоящата визита на Лудогорец на "Хювефарма Арена" в Разград тази събота. Възпитаниците на Анте Шимунджа посрещат "червените" в събота от 20:00 часа.
Крилото на столичния клуб вече е в добро състояние, след като пострада тежко в полуфиналния реванш за Купата срещу Славия, съобщава "Мач Телеграф". Тогава Баи се приземи на земята по изключително неприятен начин след сблъсък със стража на „белите“ Светослав Вуцов.
BETANO вече с лиценз в БългарияБонус за Всеки нов клинет
ВХОД В BETANO
След падането френският бързак дори бе изгубил съзнание и бе глътнал езика си, но намесата на лекарския щаб на ЦСКА бе светкавична и играчът напусна терена контактен. Веднага след това Баи бе откаран с линейка в болницата, където беше установено, че няма някакви тежки наранявания.