
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп се изказа много ласкаво по адрес на централния нападател на отбора Дарвин Нунес. Уругвайският национал се намира в много добра форма в последно време, а в предходния мач на мърсисайдци срещу Борнемут за Купата на лигата реализира страхотно попадение.
"Първата година бе трудна за него, както и за мен, защото виждате неговия невероятен талант, огромен потенциал, но трудно можете да го разгърнете. Аз съм мениджър, който може да помогне на даден играч, но имам нужда от контакт. В идеалния свят можеш да ускориш процеса, говорейки много с играча. Аз не можех да направя това, защото не говоря испански, но в момента неговия английски е много по-добър, докато аз все още не говоря испански", заяви Клоп.
Вземи 5,00 лева БЕЗ ДЕПОЗИTС промо код: 5LEVA
ВЗЕМИ БОНУС БЕЗ ДЕПОЗИТ
"Той се устрои в отбора. Когато го видите наоколо - всичко е различно. Той се намира в много добър момент и това е само началото за него. Моментът за него е добър и се надявам да продължи, надявам се завинаги. Малко се страхувам от висините, които може да достигне, защото има толкова много талант, това е лудост. Едва сега намерихме отправната точка и можем да работим", добави германският специалист.