
Шотландският гранд Селтик проявява интерес към крайния бранител на Лудогорец - Антон Недялков, съобщава бившия футболен агент Питър Уолъс на своя профил в "Туитър". Българският национал е опция за нов ляв бек на "детелините". Другият вариант пред ръководството на клуба е 19-годишният мексиканец Омар Кампос от Сантос Лагуна, но цената му може да се окаже твърде висока за „зелено-белите“.
Понастоящем Антон Недялков е един от най-добрите футболисти на Лудогорец и е основна фигура за "орлите" вече години наред. Той акостира в българския шампион в средата на 2018-та година, а преди това защитиваше цветовете на Литекс Ловеч, ЦСКА и Далас.
BETANO вече с лиценз в БългарияБонус за Всеки нов клинет
ВХОД В BETANO
Ако се стигне до трансфер на 28-годишния защитник в Селтик, той може да стане третият българин, играл за шотландския колос. До момента фланелката на "детелините" са носили Стилиян Петров, който е и легенда на клуба, както и Александър Тонев.