
Турският гранд Бешикташ проявява сериозен интерес към нападателя на ЦСКА Жорди Кайседо и иска да го привлече в редиците си, съобщава „ntvspor“. На "Водафон Парк" желаят да се подсилят с нов играч, който да води атаката на отбора от идния сезон, и са се спрели именно на 24-годишния голмайстор на "армейците".
Новият наставник на Бешикташ Валериен Исмаел възнамерява да обнови състава си, след като тимът претърпя пълен провал не само в първенството, а и в останалите надпревари през настоящата кампания. От турския клуб вече са влезли в контакт с управата на ЦСКА и са започнали разговори за цената на Кайседо.
SESAME Спортни Залози
Бонус за Всеки нов клинет
ВХОД В SESAME.BG
Контрактът на централния нападател с „червените“ изтича в средата на 2025-та година, което може да се окаже от основно значение за това от "Армията" да приберат солидна сума за правата на своя футболист, който е обект на засилен интерес и от страна на английския Фулъм.