
Изпълнителният директор на ЦСКА – Филип Филипов, говори преди реванша срещу Сепси от Лигата на конференциите за раздялата между "червените" и старши треньора Саша Илич. Както е известно, преди няколко дни бе обявено и името на новия наставник в лицето на Нестор Ел Маестро, който се завръща в клуба.
"За Саша Илич искам да кажа само хубави неща. Благодаря за работата му и на неговия екип. Аз лично уважавам страшно много човека Саша Илич. Един наистина голям човек. Това говори начинът, по който се раздели с отбора. Имам доста голям опит във футбола и за пръв път присъствам на такава емоционална раздяла. Имаше хора, които се разплакаха”, заяви Филипов.
INBET с бонус нов клинетБонус за Всеки нов клинет
ВХОД В INBET
“Защо се стигна до неговото освобождаване? До неговото освобождаване се стигна след силната година, която направихме и само една точка не ни стигна да станем шампиони. Имахме желанието и натам беше насочена селекцията да се надгради с качество отбора. Имахме големи очаквания, но първите три мача не дадоха това, което очаквахме. Играта и състоянието на отбора не бяха на нужното ниво и се прибягна до тази смяна, за да се потърси импулс в отбора”, разкри ръководителят на "армейците".