
Централният бранител на Борусия Дортмунд - Матс Хумелс, прие тежко новината, че няма да вземе участие на предстоящото Световно първенство в Катар, което започва на 20-ти ноември. Опитният футболист на "жълто-черните" излезе с пост в социалните мрежи, в който призна, че това решение на селекционера на Бундестима Ханзи Флик е едно от най-големите разочарования в кариерата му.
„Не е изненада, че това е едно от най-големите разочарования в моята кариера. Ще стискам палци на отбора на Световното първенство и ще използвам времето, за да премина през този момент със сериозна работа, както винаги съм го правил“, написа Хумелс на своя профил в „Instagram“.
BETANO с лиценз в БългарияБонус за Всеки нов клинет
ВХОД В BETANO
Останалите големи отсъстващи за Германия на Мондиала са Марко Ройс, Робин Госенс, Тимо Вернер и Лукас Нмеча. При тях обаче разликата е, че са с контузии и не са възстановени все още.