ЦСКА записа успех при гостуването си на Хебър в Пазарджик с минималното 1:0, а бившият наставник на "червените" - Ангел Червенков, направи анализ на представянето на столичния гранд. Треньорът не скри задоволството си от победата и трите точки, които влизат в актива на "армейците", но маркира и някои грешки на ЦСКА по време на двубоя.
"Играчите бяха длъжни да вземат тези три точки с една добра игра. Все пак ЦСКА се изправи срещу последните в класирането. Хебър имат своите проблеми, но се хвърлиха в здрава битка. Този мач даде повод за много анализи върху играта на ЦСКА. Трябва да се погледне внимателно как се води играта и има ли възможност за по-добри изяви", коментира Червенков пред "Мач Телеграф".
"Има доста слабости в отбора, но се видяха и хубави неща. Има достатъчно време треньорите да си направят изводите от този двубой. Хубаво е, че ЦСКА взе трите точки. Добре е, че влязоха на терена различни като начин на игра футболисти, но за мен има една лампичка, която светва в Пазарджик, въпреки че Александър Томаш сподели след мача, че няма от какво да е недоволен", заяви специалистът.
Публикувано на: 02.12.2024 г. 11:24 ч.