1

Palmsbet

10,00 ЕВРО БЕЗ ДЕПОЗИТ
След Регистрация

Посети

Efbet Коментари: Опитът на играчите и анализ на пазара

Efbet

Вход Ревю

Бонус до €200
РЕГИСТРАЦИЯ

Тук сме се събрали да си кажем нещата право в очите. На тази страница с мнения за Efbet можеш да видиш какъв е реалният опит на хората, които залагат собствените си пари, а не само какво пишат по рекламите. Повечето сайтове им дават високи оценки, но ние тук знаем, че истината се крие в детайлите – бавят ли тегленето, „режат“ ли залози и държат ли още най-добрите коефициенти за Първа лига? Всеки, който е минал през касите или е цъкал в приложението, може да остави своя отзив тук.


Efbet е лицензиран от НАП – операторът работи според законовите изисквания в България

ВЛЕЗ В ИГРАТА ТУК


Кажете си мнението без заобикалки за най-големия български букмейкър. Старите кучета винаги сме знаели, че силата им е в коефициентите, но как е положението през 2026 година? Пишете за всичко – от това как ви е „спасил“ кеш-аутът до това колко време ви отне верификацията на документите.

Когато пишете, имайте предвид тези няколко неща:

  • Пишете на кирилица – нека се разбираме като българи;
  • Бъдете обективни и точни – тук ценим фактите и реалните ситуации;
  • Говорете от личен опит – не казвайте какво сте чули в кварталното кафене, а какво се случи с вашия фиш;
  • Не спестявайте кусурите – ако нещо ви е вбесило, кажете го, за да са подготвени и останалите колеги.

Напиши мнение

Остави мнение за Efbet
16.04.2026
(4) (0)

Дидо Георгиев

Тези от Ефбет уж си подобриха сайта...същата история ! Крие се и не се предлага този „Кеш-аут" ! Най ниският от всички букмейкъри ! Доказано е ! Не се лъжете ! Най-слабия сайт ! Няма оправия... УЖАС !

Отговори
08.10.2025
(10) (0)

Нещастници

Алчни,и бонус спорт спряхте,ее,нямате насищане бе брачее,не депозирам вече за алчния Ефбеt

Отговори
07.10.2025
(8) (0)

не депозирай

То бива бива алчност,бива бива скопосани игри ама след 14 депозита за два месеца нито веднъж да нямаш печалба на залози от 1 лв нагоре! Депозит ли ?

Отговори
07.10.2025
(6) (0)

Благой Георгиев

Играя от 30 г мачове, а от 22 години и в интернет залозите , но никога до сега не бях виждал ограничение за махсимален залог от 50ст за 3 мача! Само в родната действителност може да се случи подобно нещо!

Отговори
04.10.2025
(7) (0)

Мошен

Защо спряхте бонус спорт?

Отговори
02.10.2025
(6) (1)

боклуци

Този букмейкър беше най - коректен... уви и тук нещата се влошиха и падна нивото. Жалко , явно алчността ги превзема и губят баланса. Явно се борят вече всички кой колко клиенти да губи. Най - малоумната стратегия в света - да си мислят,че хората няма да спрат. Аз приключих - докажете ,че можете и вие.

Отговори
29.09.2025
(2) (1)

Ненаситния

Ейй,нямате наяждане,нямате насищане.... Не съм особено доволен!

Отговори
24.09.2025
(7) (0)

Fate

Ей бастуни свещи да си купите с мойте пари.

Отговори
18.09.2025
(8) (0)

Мама ви недоносена

Еййй, бонус казино,и завършваш на 0,00,после врътнеш някоя врътка 30 пъти ти взима 2 пъти ти дава шикалки,ее,ми сбогом бе умрялщини,до тук сте,и дано фалирате,мошеници

Отговори
12.09.2025
(9) (0)

Valentina Fattah

Току що се "порадвах" на 5-минутната си игра в бет.бг. И винаги е така при тях. Не стават, не препоръчвам сайта.

Отговори
09.09.2025
(7) (0)

pesho

Преди два дни направих два депозита сА1не ми ги отчетоха и прибраха парите преди още да ме лъжат

Отговори
08.09.2025
(10) (0)

Цецка

Не играйте онлайн казино,нищо не дава,така са настроени компютрите,че да лапат взимат ти всичките пари,измамници! И една звезда им е много,най-скапаният сайт

Отговори
08.09.2025
(7) (0)

Росен Христов

Ако случайно спечелиш нещо, те лимитират до 0.5 EUR на седмица, за да превъртиш бонус спорт за 1200 лева и го правят на практика невъзможно, открадвайки ти парите, които никога повече не можеш да изтеглиш. efbet са най-долната гнусна циганска измамно-престъпна организация евър! Не припарвайте до тези грозни боклуци. Да умрат в кофите дано. Крадци.

Отговори
02.09.2025
(4) (0)

spidarov88

Маняци аз играя във EBET ! не във bet.bg.

Отговори
28.08.2025
(4) (0)

Bet bg

Много сте добри на виртуалните игри но другите са ужас започват да ми стават по интересни виртуалните то така или иначе крайния резултат е 0 ами поне глава няма да ме боли става въпрос за бет бг на виртуални са супер безплатни камбани и какво ли още не

Отговори
27.08.2025
(9) (0)

Шабан

От доста време не бях играл ,но тук нещата са много зле печалбите са занижени няколко пъти кой ще им играе на тия измамници не знам

Отговори
26.08.2025
(9) (0)

Banq

За пореден ден слагам и пак нищо. Къде са институциите? Ако друг открадне, ще го вкарат в затвора. Тези всеки ден крадат и то оставиха хората без пари, всичко е пт ясно по-ясно, че крадат усилено.Къде са институциите и те са в кюпа Господ ще ги накаже Забавя но не забравя

Отговори
23.08.2025
(11) (0)

Русен Янев Янев

Хора, това е супер измама!! Тези измамници за 30 дена ми вземат близо 60 000лв онлайн Какво се случва:4 месеца по късно аз ги вдигам онлайн 75 000 лв и познайте 3000лв в началото теглих и после неще пускам връща. Обаждам се и питам защо не мога да тегля И познайте :ами трябва да пуснете документи попълнени към на за произход или към НАП те ще преценят Викам изроди мръсни като пусках не попълвах документи а сега произход за същите пари които пусках преди четири месеца,това са супер измамници Хора Видят ли че вдигнеш пари и няма теглене Измамници, опропастиха хиляди семейства

Отговори
23.08.2025
(6) (1)

Баба дона

Пълни смешници са бет бг 2 седмици играя на една и съща игра над 20.000 врътки и повече и нито дини нито грозде нито нищо днес реших да се изгавря да видя на 5 ст дали ще пусне нещо 50 лв ги играх на 5 ст ако искате ми вярвайте никакви ама никакви печалби празни врътки направо се отвратих 90.000 съм изиграл за 1 год и 1000 лв ги е страх да пуснат тези са пълни измамници пожелавам им това което причиняват на хората да им се върне с лихвите

Отговори
21.08.2025
(9) (0)

Риса Гребчева

Да го дууу"атеее... Когато може да се затвори залог, незнаино как се "бъгвате"... Alaviderchi...???????????? Без вас със сигурност ще съм по... добре...Ооо, не се учудвам, просто сте ми смешни ..Много дълго време ВИ наблюдавах, .. поредните измамници...????????????

Отговори
17.08.2025
(7) (0)

Наивник

Тези са пълен резил вчера ми глътнаха в бет бг 500 лв на една игра и колко още глътнха и нищо и днес дава 5 безплатни игри на 5 удар дава 3 гроздета 30 лв и веднага изчезнаха останаха само 10 лв в бонуса пълен резил повече няма да играя не играят честно а само обират

Отговори
15.08.2025
(7) (0)

заложил за последно

Повечето сте потърпевши от казиното,но аз да споделя и за спортните залози.Отмениха ми печеливш залог и то даден от сайта, колонка със супер завишен коефициент.И без никакви аргументи.

Отговори
14.08.2025
(9) (0)

Баба дона

Абе айде стига си лъгал че давало тук 20 човека играем в бет бг и никакви врътки празни врътки на никой нищо хората се забатачиха в борчове от тези и само лапат алчни до безобразие

Отговори
10.08.2025
(6) (14)

spidarov88

Абе сайта си е супер ! Играя от доста години. Дават прилични бонуси. Като не върви дайте си почивка. Успех

Отговори
03.08.2025
(14) (0)

Борисов

Хора сайта на бет бг е направо измама на всички игри празни врътки на брат ми сайта взе 9000 лв и нищо а моя и той не върти празни врътки и нищо от 8 месеца нищо не можем да изкараме и двамата вкарваме

Отговори
31.07.2025
(17) (0)

Наивник

Не се ли наплюскахте вече ненаядни пиявици грях нямате ли нокъде от 8 месеца нищо това е безобразие всичките откраднати пари от хората дано ви изгорят и да сте на нулата

Отговори
10.07.2025
(22) (0)

Vesko8310

Всичката са мафии крадци и лъжци майната им на собственици и служители Майкам им мръсна

Отговори
02.07.2025
(18) (0)

Васил Кършаков

Пълни боклуци само Божков ще го оправи всеки път ти взимат парите и нищо до сега не съ ми дали спецялно на Камбаните гадни копелета са братя та боклуци

Отговори
30.06.2025
(13) (0)

Срамота

Туй да ти останат 10 лв от 150 депозит на различни игри без печалби и накрая стия 10 лв играх на 0.20 ст и се нагледах на празни врътки на ройалс сектретс... Смятайте до каква степен са лимитирали профилите ,че и на 0 .20 ст да са празни врътките. Страх да дават печалби, някаква проста идея да губят клиенти ли е или са малоумни ли тия нямам представа ,но определено ме отказаха. Докато хората се борят за клиенти да се въртят парите ,тия великия ефбет разбираш ли се чудят как да си ги гонят! Е няма такъв букмейкър честно- дъното са тия вече ,а бяха най- добрите. Явно са решили и те да бъдат некоректни. Велика идея - евала тъпаци такива!

Отговори
28.06.2025
(15) (0)

мечтата на букмейкъра

Тия са дъното братче ,егати палячовците. Пълен резил в света на хазарта. Казана пред офиса им повече стойност от тия страхливци. Не депозирай ,защото ще се нагледаш на празни врътки и режене на печалби през врътка. Скатер ще гледаш на 0.05 ст иначе от 1 лв нагоре гледай сеир и ако те вкара случайно символи няма,а иначе в базовата колкото щеш преди това. Пълен майтап са тия.

Отговори
26.06.2025
(19) (0)

боклуци

Не депозирайте и ще бъдат закрити ,това е положението.

Отговори
25.06.2025
(18) (0)

На майка Им утката

САМО ГЛУПАЦИТЕ ИГРАЯТ КАЗИНО!

Отговори
22.06.2025
(0) (18)

Доволна

Супер сте

Отговори
14.06.2025
(16) (0)

Крадци

Много сте долни. ...

Отговори
09.06.2025
(17) (0)

Васил Кършаков

Пълни боклуци са двамата братя станаха тартори дано черепа ги оправи мошеници

Отговори
09.06.2025
(14) (0)

Васил Кършаков

Само черепа ще ги оправи всеки път взимат и нищо не даватдано черепа ги пръсне нещасници

Отговори
29.05.2025
(11) (0)

Преден наивник

Още 5 дпозита на бет бг и пак нищо какво им става на тези сайтове само обират хората и нищо съвест имат ли тези обраха парите на българите и крадат като за световно изобщо някой проверява ли ги тези са за съд

Отговори
22.05.2025
(12) (0)

Наивник

Пореден депозит и нищо. Bet.bg направо глътнаха 35 лв, без да играя. После ги възстановиха. Всеки ден депозити; при 10 000 лв е върнало 1400 и пак ги глътна и нищо. Подигравка с хората, пълна подигравка.

Отговори
14.05.2025
(23) (0)

боклуци

Плюя ви на душите алчни ! Живеете и се храните с надеждите на хората ! Проклети да сте ! Дако всичко ви се върне ,дано ,дано ! Изгнийте в собствената си измамническа измислена алчност ! Казана пред офисите ви и казината ви имат повече достойнство и морал от вас ! Отказвам се от тия простотии! Омръзна ми ! Невъзможно е в хазарта седмици наред депозити без движения в игрите ,невъзможно е ! Изключителни манипулации на профили ! Изгнийте шибани мръсни долни твари !

Отговори
12.05.2025
(19) (0)

Тони

В този сайт нищо не се печели. Или печелят определени "наши хора". Да се забрани хазартът!

Отговори
05.05.2025
(17) (1)

Борисов

Тези срам нямат. По-вероятно е гръм да те удари, отколкото да спечелиш нещо. Седем човека наливаме пари в bet.bg и на никой нищо. Същите измами като в тотото – никакъв шанс няма. И 50 лв не те качват на залог от 5 лв. Съвест нямат, по-зле от ало измамниците.

Отговори
30.04.2025
(14) (0)

Букмейкърс

Смешни ,смешни ! Мале пълен резил са тия ! Страх и безхаберие ! Къв букмейкър ве ? Манипулации,лимитиране ,страх ! Некоректност,нелоялност , проклети да сте ,дано всички останете без надежди както си игратете с нашите надежди ! Плюя ви на алчнитите души ! Не депозирайте ,махайте профили ! Като няма играчи в букмейкъра ги закриват ! Айде боклуциии сбогом от мен за измамническия ви сайт ! Хората се борят за клиенти ,а тия малоумници прости се пудят как да ги гонят ! Егати простите ! Дъното !

Отговори
30.04.2025
(16) (0)

боклуци

То бива бива измами ,то бива бива манипулации,то бива бива алчност ама ей тия са направо дъното ! Как може такова нещо? Абсурдно е да няма никакви движения в тия игри месеци вече ! Няма как да стане! Не може 5 игри постоянно да се играят и все да взема да взема да взема и все да дава минимално ,абсурдно е ! Ей аман от простотии ! Писна ми вече от тоя скапан сайт ! Отказвам се ! Проклети да сте !

Отговори
29.04.2025
(13) (0)

Борисов

Най долният букмейкър е Ефбет и бг тези трябва да пишат измамници 5 човека играем на този сайт и на никой нищо при толкова набутани пари дори 5 лев а не качват тези никой ли не проверява дотук с тези сайтове да духат супата

Отговори
26.04.2025
(13) (0)

Съдиев

Лош сайт. Не носи късмет, а и те не спазват нормите.Залъгват с голи обещания.Дейността им трябва да се разгледа и от КЗК

Отговори
26.04.2025
(8) (0)

Иван

Продълава практиката при този сайт, да не изплаща бонуси, ако се внесе известна сума.Само обещават и нищо.Така губят клиенти.Не ги чака добро бъдеще, трябва да има джентълменство, спазване на правилата, на обещанията, честна игра. При тях това липсва.

Отговори
25.04.2025
(10) (0)

Лимитират

Лимитират профилите ,занижават процентите с времето. Това е то. Страх ги е да бъдат коректни. Живеят с мисълта ,че правят нещо на гърба на надеждите на хората. Страх ги е да бъдат букмейкър. Това е просто сайт,нищо повече. И си мислят ,че тей ще е все. Съдбата си знае работата.

Отговори
25.04.2025
(11) (0)

Ментев

Никога няма да спечелите, така е нагласено.

Отговори
25.04.2025
(10) (0)

Данев

Много лош сайт. Недейте да си давате бадева парите там. Аз се отказах.За пет години сигурно съм им дал доста финикийски знаци. Печалби никакви, особено от неспортните залагания.Ще предложа да се забрани хазартът.

Отговори
25.04.2025
(7) (0)

Сашо

Не са коректни. Обещават бонуси, пращат съобщения, обаждат се дори по телафона, човек слага пари в сметката си при тях и накрая получава.....0 От казино никога не се печели! никога!

Отговори
24.04.2025
(8) (0)

боклуци

Дъното копаят тия дъното ! Ама съдбата ще се погрижи ! За всеки един ,който е замесен в манипулацията ,за всеки един !

Отговори
22.04.2025
(9) (0)

абсурд

Ако искате да се нагледате на празни врътки - това е сайта ! Успех!

Отговори
21.04.2025
(8) (0)

мечтата на букмейкъра

Страх за даване на печалби и позор в слотовете ! Абсолютно един от най - трагичните букмейкъри ! Дъното на алчноста ,която копаят стига до нива ,които скоро ще им се стъжни! 4 месеца 20000 лв в депозити, 7 игри от 1лв до 40 лв три пъти в сесия се режат седмици ! Е няма как да стане освен ако не лимитират ! Не могат да ме убедят в друго ! Проклети да сте ! Поне. е давайте заявка по реклами ,че сте букмейкър ! Мълчете си скрито и който се сети за вас да си депозира и оставете коректни в системата с реално RTP да бъдат официални букмейкъри ,а не измекяри като вас осланящи се ,че от години сте в хазарта да се мислят,че могат да правят каквото си искат ! Видов ден иде ! Съдбата ди знае работата !

Отговори
18.04.2025
(11) (0)

невъзможно

Невъзможно е месеци наред 6 игри на залог от 1 лв до 20 лв системата да реже седмици ! Няколко пъти в една сесия ! Невъзможно е ! Това показва незаконното лимитиране на профил! Ако така мислите ,че сте букмейкър с изюамни схеми непрестанни месеци наред това означава ,че сте сбъркали много сериозно какво е хазарт! Всичко се връща в рози живот ! И засегнатите с измамите ще го разберат! Аз лично се отказвам от това подобие на букмейкър,защото смисъл да се депозира там няма и няма ! Това е !

Отговори
18.04.2025
(10) (0)

Срамота

Недейте депозира ! Да се сринат ! Един по един ! Изключително жалък букмейкър не ставащ за нищо ! Абсурдни разминавания в слотовете ! Изключителна измама ! Играя от години и такова нещо не съм виждал ! Просто недейте ! Махайте профили махайте всичко ! Не са коректни !

Отговори
17.04.2025
(10) (0)

Пожелавам

Дано останат без надежди,дано останат без мечти,дано останат с празни маси. Проклинам ги от дъното на сърцето си до дъното на душите им. Нищо добро дано да не видят ,всичко ама всичко нека им бъде върнато от всички играчи ,които са прецакали! Дано ,дано ,дано !

Отговори
05.04.2025
(11) (0)

боклуци

Плюя ви на алчните безморални корумпирани души ! Всичко се връща долна измет такава ! Букмейкър били ! Снешковци ! На един и същ даваха два дни купи и кари и спатии през 4 мин ! Егати случайноста два пъти купи да хвващаш два дни ! Плюя ви на скапания сайт долен измекяри мръсни долни !

Отговори
28.03.2025
(12) (0)

страх

Масово силните символи на какъвто и провайдър да играеш се режат ама масово !!!! Това е нелегално лимитиране на профила ,не е от игрите ! Страх да се дават печалби ! Това е великия ефбет ! Това е ! Спрете да депозирате там ! Няма смисъл с некоректни безморални и нелоялни букмейкъри като този ако ше от 1099 години да е на пазара да се занимавате !

Отговори
26.03.2025
(10) (0)

боклуци

Ефбет ! Великия ! Страх печалби да дават ! Ще режат седмици месеци наред ! Я си гледайте работата ве ! Я вземете се закопайте някъде ! Я вземете са махнете завинаги ве ! Аман ве ! Аман от глупости в тия слотове вашите ве ! Не се научихте коректни да бъдете в RTP ве ! Изяжте си джакпотите дето никъде никому не се появяват ! Пуууу то на човек му писва вече ве !

Отговори
25.03.2025
(14) (0)

мечтата на букмейкъра

Елате в ефбет и ще видите масово как се режат печалби ! Ние имаме страх да даваме печалби ,ние сме боклуци,ние сме най- добрите в манипулирането. Играйте скатери и силните символи няма да ги видите в скатера.Играйте плодови и няма да видите 5 в линия ,а за седмици само по 4 няколко пъти ама не в линия. Елате и купувайте бонуси и нито веднъж няма да го избиете ! На 40 лв бонус ще ви дадем 2 лв печалба. Джакпот карти даваме само на наши хора ,да не си мислите ,че ще се падне на вас. Камбани не може ,а не , само по 1лв ,а онези сини ,залени ,червени - те са за цвят само. Елате депозирайте ,че сме алчни и ще живеем 100 живота. Елате ! Това е реалната реклама на тази простотия ефбет ! Егати долните измамници ! Няма такъв филм ! Дъното !

Отговори
24.03.2025
(12) (0)

боклуци

Ако искате да се насладите на разминавания в слотовете ,заповядайте в най - корумпирания сайт наречен ефбет . Няма значение кой провайдър понеже лимитира се профила и до там. Страх за даване на печалби ,защото вече парите не се въртят,никой не играе там. Това е. Не им вярвайте на тия джакпоти ,на 0,50 ст някой хванал бла бла. Скоро ще им дойде проклетията ,ама още не знаят. Ще има сериозни изненади и много безработни в тази сфера,но и много дисциплинарно уволнени. Те първа ще започне какво трябваше да се случи отдавна. Затворите ги зоват.

Отговори
24.03.2025
(11) (0)

Стоян

Ако имате забрана в НАП не я премахвайте откакто я премахнах не съм изкарал и стотинка нито 1 сайт нищо не дава най много 150 лв на залог от 5 лв по зле от билетчетата лотариййните

Отговори
21.03.2025
(15) (0)

Ваща майка аз на вас

Депозитче при вас Никога ........ Има Господ ще ви се върне рано илк късно но колкото по късно толкова по мръсно.

Отговори
21.03.2025
(11) (0)

не депозирай

Празнооо ,празноооо ,празно ! Е туй е истинското име на този сайт. Депозит ли ? Ще видят вече след 1000 години ! То бива бива алчност ама егати несправедливата простотия в този сайт честно! Дано всеки замесен знаещ ,че лъже хората да бъде прокълнат ! Плюя на шибаните им души ! БОКЛУЦИ!!!!! Казана пред блока на всеки има повече достойнство от тия ! Мръсни долни гадни нагли твари !

Отговори
20.03.2025
(11) (0)

боклуци

Такова режене на седмици всеки ден,различен залог,няколко игри само в ефбет ! Проклети да сте алчни манипулирани боклуци ! Аз приключих с тези простотии и дано много хора го направят и да изчезват тия боклуци вече !

Отговори
12.03.2025
(18) (0)

Roki

нагласено.ВСИЧКО! Не разбрахте ли?!!! Не може топчето всеки път да заобикаля секторите в Бонус руума които са с по 500 , 5000, или 50 000 и нито веднъж да не попадне в някой от тези сектори.Поне при един да беше попаднало в такъв сектор и да каже човек че е до късмет.Ама знаете ли ,може и да попадне в сектор с 5000 без депозит ако преди това си им наврял 500 000.Ей това е самата истина и действията на алгоритмите им.Този бонус руум е пълна измама и той.И като започнат да ми се обясняват че слотовете се проверяват от разни си там институции и как хич не можели да се манипурират игрите ,а истината и фактите са пред очите на абсолютно всички.На случаен принцип било.Така ли.... а как така след като е на уж случаен принцип има дълги периоди когато една игра започва само да прибира.Нали е на случаен принцип ,а? Защо когато е на случаен принцип ей така случайно не започне често да пуска големи печалби и да няма дълги и празни сесии.Нали......това е случайност.Ама май няма такава случайност.Случайно играта даде нещо минимално и после започва все да разминава и пропуска символи които формират печалба.После пак съвсем случайно си кара само на празни врътки докато ти срине баланса.Случайност викаш! И що като е случайно още с влизането и на първите врътки НИКОГА не ти дава печалба ,а трябва да се набуташ добре ,че да ти пусне сумата само на последния ти депозит?И това е случайно нали? И това е винаги! ЕВах тая случайност случайна! И беллинка дето го коментирате тука са го направили същите фекалии.Първи депозит ,втори депозит ,трети депозит и никога не те вдига с голяма печалба.А ако е случайно като при външните казина ,то клиента ще е доволен и всичко ще е наред.Беллинка какво прави всъщност......депозираш 100 лв ,вземе ти 70 и ти даде камбани от които ти даде 20-30лв. и ти си викаш ето бе.....даде.Като обаче не можеш да сметнеш ,че нищо не ти е дал а даже ти е взел много!Джакпотите можели да паднат на 50 ст....Глупости! Той цветни камбани не ти дава в петте ,ти си чакай Джакпот на 50 ст. В началото беше добре за да зарибят хората.Даваше и по три minor и по два grand.Ама накрая това приключи ,пак случайно.Случайно и рийлс буста гледа да избегне умножаването и дава само по 14 камбани и то възможно със сумите на залога.И това е случайно ,нали? И така случайно като продължават.......накрая съвсем случайно ще останат без никакви клиенти.НЕСЛУЧАЙНО списъка в НАП нарасна и още расте. А вие си вярвайте в случайностите на българския комар и може съвсем случайно да се разорите! Успех.....депозирайте още!...

Отговори
11.03.2025
(14) (0)

Уау

Избягвайте EGT игрите от няколко месеца няма и ретригъри и печалбата са по 20 -30 лв не повече. Аз си сложих забрана във Нап Направете го и вие.

Отговори
10.03.2025
(22) (0)

Петко Иванов

Няма такива нагли измамници.вкарвам 500 лв за няма и 5 минути ги взима...няма такива нагли крадци

Отговори
09.03.2025
(17) (0)

Тракториста

За пореден път реших да заложа на efbet, тъй като ми беше любимо, но уви, пак сгреших. Просто няма никаква тръпка и вече не ми е интересно.

Отговори
05.03.2025
(20) (0)

Баш Комарджията

Правете видеа записвайте си как ви обират най-нагло . Но очавкам скоро колапс на онлайн казината.

Отговори
04.03.2025
(20) (1)

Ваня Василева

Печелиш всеки ден когато не играеш

Отговори
03.03.2025
(13) (1)

Rosi

Поредна загуба в продължение на месеци тези не се наядоха обирджии сасипаха си клиентите с нашите парички спонсорират и се правят на добродетели те затова и казината вече са им празни ще си загубят клиентите да видим откъде ще ядат грозни връзки личи си как манипулират слотовете малко да качиш залога като кръвожадни вълци гълтат сменям ги тези вече ,,отвратих се от тях загубиха редовен клиент

Отговори
02.03.2025
(17) (0)

Реалист

Ефбет е най-стиснатия букмейкър в световен мащаб и регистрацията е напълно излишна. Те не мислят за клиентите си, а гледат да взимат и да лапат абсолютно всичко което влезе при тях. Манипулатори са, манипулират хората с фалшиви бонуси само и само да се регистрират, а после духаш супата и тва е. Нито бонус за имен ден ще получиш, нито за рожден ден както другите дават, нито какъвто и да е друг бонус без депозит, те са лакомници и тия дето играят в ефбет са пълни глупаци, а сайта именно на такива разчита.

Отговори
01.03.2025
(15) (0)

Aksiniq

Колко човешки съдби съсипаха! В продължение на месец всеки ден се наливат пари по 10 депозита – и в сайта, и в казиното. От хиляди левове не можеш да си върнеш и една част от парите. Това е някаква голяма измама. Нито scatter-и, нито седмици, нито камбани, нито гроздове по 2-3 – просто е безумие да играеш.

Отговори
26.02.2025
(13) (0)

Не това не е шега

1186 врътки и няма безплатни завъртания. Може ли да нямам късмет ? не мисля но знам че , всичко е настроено против мен

Отговори
23.02.2025
(16) (0)

НИЕ СМЕ БАЛЪЦИ

Виждате ли че повечето сайтове нямат деактивиране на акаунт ? А защо ли ? Защото да може да се , набутваш постоянно а като искате да си изстрийте става невъзможно. Спрете да играете където и да е. Докато ме стане прекалено късно ще ви вземат всичко.Мили хора не позволявайте да ви мамят и лъжат.ТЕ СА ДОЛНИ ИЗМАМНИЦИ.

Отговори
23.02.2025
(12) (0)

Наивник

Направо е страшно да се играе тук нищо дори не те завъртат обират най нагло и 100 лв не юможеш да хванеш при хиляди депозирани лева не играйте тук аз се отказвам от тези пълен фарс

Отговори
19.02.2025
(15) (0)

Сергей

ТОЗИ САЙТ Е ПЕДЕРАЗКИ КУРВЕНСКИ МАФИОТСКИ МАНГАЛСКИ

Отговори
18.02.2025
(13) (0)

Сергей

ТОВА Е ПЕДЕРАЗКИ САЙТ СОБСТВЕНИЦИТЕ СА ПЕТЕРАЗИ

Отговори
18.02.2025
(16) (0)

КЕНЕФ

₩C

Отговори
17.02.2025
(9) (0)

Nqma snachenie

Това е най грозния и сматан сайт на света BETANO са 1000 пъти по добри

Отговори
07.02.2025
(12) (0)

Срамота

само депозирай и гледай сеир ! слаби символи връзват за да има нещо си ,а силните символи все и все и все се разминават ! еййй изобщо не лимитират профили ама ! мръсна сган са тия ей ! никакви депозити там хора ! никакви !

Отговори
23.01.2025
(11) (0)

Nemam gushteri

Nyqmam pichalba skoro v tezi dni

Отговори
19.01.2025
(11) (0)

Йордан

Избор от пазари на мачове по оскъден от косата на 100 годишен човек. Сайта им е лесно да се разбере, че най-вероятно го е правил някой човек, който току-що е почнал да се занимава с компютри- бавен бъгове на всяко плъзгане с пръст, общо взето пълен леш. Искат често супер много документи за общо взето никакви пари. Обобщено не знам как има хора, които още играя в този букмейкър. Пълен батал.

Отговори
19.01.2025
(14) (0)

Всичките са на един принцип

Да ни ограбват този сайт пуска минимални печалби 1 път във месеца останолото е грабеж от тяхна страна.Призовавам всички да не играете във бг казината всичко е една долна ИЗМАМА.

Отговори
19.01.2025
(9) (0)

Lyubomir lazarov

Otnosjenie bez komentar Vse edno govorq s maloumnici Ne mie dopuskat da zaloga nikakva suma Kazvam im che ne moga i 1 lev da zaloga ,a te kolkoto ti dade prilogenieto,a na prilogenie na priqteli mi pozvolqva da zalagam kolkoto iskam na absolyutno sashtite sreshti Bez dumi prilogenie mizeriq rabotnici idioti bez nikakvo otnoshenie,kakvoto prilogenieto takava i dargavata

Отговори
18.01.2025
(12) (0)

Радко Петрон

Най-големите обирджии на света крадливи

Отговори
14.01.2025
(14) (1)

Begayte s 200

Mnogo shte si izspatite saz toq sait. Nishto nqma da spechelite 20000 palki sam vatre

Отговори
14.01.2025
(16) (1)

ujas

Махайте се от този така наречения букмейкър! Мале тия са дъното ! Ужас ! Никакво RTP ,никакви движения в игрите ! Абсолютна измама ! Не може 5 провайдъра да играеш и на всяка игра през врътка скатерите да са по два ! Това е незаконно лимитиране на профила . Мишки страхуващи се печалби да дават тръгнали със сериозни неща да се занимават. Дъното ,дъното !

Отговори
11.01.2025
(7) (0)

Korvgasati

Ne kupuvayte bonusi mnogo laje toja sayt

Отговори
09.01.2025
(9) (0)

Алиса

Риловете превъртат.Отвсякаде си личи,че мамят.Празни връзки ,почти на всяка игра.Бонус 5 лева .Смешно.Край с Ефбет.Утре им сканирвам декларацията за отказ и им я пращам по имейл.Приключих и с тях,както направих и с другите .Ако искате да спите спокойно ,направате, като мен.Откажете се докато е време.После ,ще е късно.Всеки трябва да се откаже от хазарта.Той няма да направи богати вас ,а тях.Сбогом

Отговори
07.01.2025
(9) (0)

Гроги сте

Няма кеш аут при познати 4 мача и последния върви на лайф затвори залог недостъпно нямам думи

Отговори
07.01.2025
(11) (0)

Ани

Много жалко .Разочарована в последно време.

Отговори
02.01.2025
(9) (0)

Иван Б.

bet.bg не е сайт, а пародия на сайт. Те са кралете на мошениците. Лично аз им връчвам приза "Най-добрите от добрите мошеници" Не заслужават дори да имат клиенти, защото още от началото, от първия чат започват с лъжите. Казаха ми, че ако напиша предложение за сайта ще ми дадат 10 BGN free bet. Написах 4 предложения, но вече от както е създаден сайта нищо не съм получил, писах им после, а те ми отговориха. "Ако нашите администратори приемат предложението за прилично тогава ще получа 10 BGN" и това се оказа лъжа. Казаха ми, че документа за верификация ми е изтекъл, а това не е вярно. После като изгубих бонуса който имах още при самата регистрация 10 лв. се оказа, че чак тогава съм верифициран без проблем и как така личната ми карта изведнъж стана от невалидна - валидна? Не ми дават да си изтрия акаунта, понеже такава опция в сайта няма, но никога повече няма да вляза в този абсолютно манипулаторски ограбчив сайт.

Отговори
02.01.2025
(11) (0)

Аз обаче забелязах едно нещо

От както пуснаха новия сайт на Efbet нещо спряха да дават слотовете.Според мен има слаб интерес и така компенсират но това си е мое мнение.

Отговори
31.12.2024
(8) (0)

Кирил Петров

Няма такива измамници

Отговори
28.12.2024
(11) (0)

spidarov88

Нещо последно време и при мен не върви много съм вътрешно ще си дам дълга почивка май

Отговори
27.12.2024
(10) (1)

Иван Иванов

Такова крадене на пари като тези няма ...съсипвачи на жевоти нагли

Отговори
27.12.2024
(9) (1)

Радко Петрон

Най-големите измамници долни

Отговори
27.12.2024
(11) (1)

Най лайняния сайт

Клошари дано се задавите със мойте пари. Пожелавам ви го от все сърце Кенефбет.

Отговори
27.12.2024
(8) (0)

Не играйте в Efbet

Тези почнаха да се , мислят за богове по празниците спряха всякакви печалби.Аз и още един авер играем от различни акаунти със депозити по над 500 лв на която и игра да играете нищо не дава.Игрите са спрени възвръщаемостта е 7 процента.Нямате Шанс. Избягвайте да играете там и където да е било в български казина.

Отговори
26.12.2024
(8) (0)

ГошоХубавеца

Ужас мушенници от класа ...много са зле.. ПО ДОБРЕ-НЕПИПАЙ

Отговори
25.12.2024
(8) (0)

И.Б.

Никога, никога, никога не правете регистрация в сайт на име bet.bg. Надявам се, че efbet.com вече са ти изпратили такова съобщение да се присъединиш към най-новия Бг онлайн казино сайт? Лъжат хората, че дават бонуси без депозит като се регистрираш в сайта им, но това не е така. Дават ти 10 BGN, а после дори не можеш да си изтеглиш печалбата каквато и да е тя и съответно си викаш "дай да депозирам", а те това и чакат. Най-новия сайт за взимане на пари от хората...

Отговори
25.12.2024
(7) (0)

Внимавайте

Игрите не дават нищо да не останете като мен на улицата.Чудеса по Коледа във онлайн казината !!!!!!!!!!!

Отговори
23.12.2024
(5) (0)

ne e istina

Ако има нещо ,което да бъде затрито от света,то това трябва да бъде този сайт. Абсолютно долна измама. Никога не съм мразел нещо така силно. Манипулацията на слотовете в жестока. Страх ги е да дават печалби, миши души,никакво RTP. Отказаха ме от хазарта . Всичко се връща. Парите ще си върна ,но те ще си живеят жалкия живот знаейки ,че парите ,които имат са надеждата на хората. Плюя им на душите за такъв живот.

Отговори
22.12.2024
(3) (0)

Santafbet

Какво очаквате от сайт който не дава нищо в замяна на своите клиенти, като elitbet? Всичко дават само да те зарибят да станеш комарджия, колело и безплатни печалби само за нови клиенти. Ами старите клиенти, какво? Кучетата ги яли, те вече са комарджии и на тях няма да даваме нищо?! Ами efbet идват празници, а те дори нямат коледен дух, те сърца нямат, те са мангали, не знам батко какво е туй коледен пух ли там каквото каза. Така че нищо абсолютно, за Коледа и празниците една честитка, празно портмоне, това могат да предложат те, нищо друго, както и по голямата част от хазартните сайтове. За тях идните празници дават предпоставка за много депозити и загубени пари, добре дошло за тях, да му мислим ние.

Отговори
20.12.2024
(3) (1)

kenefbet

Просто нещата са абсолютно под всякаква критика ! Недейте в този сайт ,защото тей лошо ме изиграха с разминавания на печалби ,че няма да ви опиша...Спрете да депозирате там и да махайте профилите си ,за да бъдат затрити завинаги

Отговори
18.12.2024
(4) (0)

mima_meri

Много крадливи, и нагли.

Отговори
18.12.2024
(4) (0)

Аууу

Забелязвате ли че никога ама никога във който и да е сайт онлайн игрите не дават печалби дават нещо малко след 5-6 депозита тоест даже не ти връщат парите.Никой не ги проверява и си спират машинките да дават да покажат тея органи които (УЖ) ги проверяват то такива органи няма всеки си прави каквото си иска.

Отговори
17.12.2024
(2) (0)

Тъпака

Никога там ! Никога ! 12 пъти се режат седмици в една сесия ? 12 пъти ! Да махат джакпот карти ,че не съм ги виждал 2 години !!! Да махат камбани ,че са само 4 през врътка ,да махат скатери защото на голям залог са само по два ! Като не могат да контролират казино да ходят на пазара да продават чорапи ! Точка по въпроса !

Отговори
17.12.2024
(4) (0)

Станислав Ангелов

Защо няма опция вече затвори залог при футболни залози? Само в началото го предлагат,и ако познаеш един мач от колонката, която е от 6 мача примерно,опцията вече изчезва и до края на мачовете я няма. Накрая дори един мач да ти остава ,при 5 познати вече,също няма опция затвори залог

Отговори
17.12.2024
(4) (0)

Здравейте Манячета

Абе хрумна ми една идея Онлайн Казината направо да си дадат банковите сметки и да им внасяме направо паричките там кво се , занимаваме да депозираме да , чакаме на опашка то така или иначе ПЕЧАЛБИ НЯМА ! аз вече играя във чуждестранните казина а наще дано да факират това им го пожелавам от все сърце

Отговори
07.12.2024
(5) (1)

Хазартко Преебанов

Здравейте, мили хора, зависими и независими комарджии, пристрастени и непристрастени. Аз съм вътрешен изстрадал човек, бившо онлайн крупие, дори не знам, администраторите ще допуснат ли този мой коментар да бъде публикуван с цел предпазване от измами. Всеки онлайн сайт притежава своят така наречен системен алгоритъм който е отговорен за вашите печалби и загуби. Ако аз съм support-a на даден сайт, отговарям за печалбите и загубите на всеки ден. Слагам 5% възвръщаемост да речем днес и вие ще духате супата и колкото депозита да направите ще сте вътре. Ако обаче утре дам на слотовете 20% то вие ще сте нагоре с едно 200 лв да речем, обаче след седмица тия 200 лв ще си ги върнете стократно повярвайте ми. Затова отправям своята молба към всички, не правете депозит по голям от 10 BGN, ще съжалявате приятели ако се подведете, разберете всичко е настроено предварително, независимо дали е футбол, баскетбол, тенис на маса или каквото и да било. Ако не стане с вашите 10 лв. Не продължавайте да депозирате!!! Казвам го за да ви предпазя!!!

Отговори
02.12.2024
(3) (0)

spidarov88 до Райчо

Ама ко разсправяш бе кви парички ми дават ??? ти четеш ли изобщо имало е дни се нашивам със по 300-400 лв.Но като цяло си дават бонуси.Всеки знае че , от казино не се , печели винаги ще сме назаде . Живи и здрави.

Отговори
27.11.2024
(2) (1)

Митко Иванов

Залагайте на футбол, но със фишове! Няма верификации, няма нищо! Изплащат се, ако ще да удариш 250 000. Забравете тия казина, те на това разчитат! Успех!

Отговори
21.11.2024
(5) (0)

Кристиян Тодоров

Тези хора са за съд съсипаха хиляди съдби,то бива да вдима казиното,но тяхната алчност няма граници!!!

Отговори
21.11.2024
(5) (0)

Сашо Георгиев

Много лъжат тия ефбет бягам надалеч от тях

Отговори
20.11.2024
(3) (0)

Иван Б.

Не стига, че са толкова бавни в изплащанията и получаването на бонуси Ами от 20 дни не съм получавал каквато и да е оферта от тях. Отрязаха ме и за рождения ден, всички хазартни сайтове ми дадоха по 50 free spins, а те не, efbet излезе най-стиснатия хазартен сайт в световен мащаб, защото и повечето чуждестранни казина също ми дадоха бонус за рождения ден, а те нищо, казаха ми няма да ти дадем нищо даже и при депозит, жалко, много жалко. Не знам как спонсорират футболни отбори като са толкова стиснати, сигурно имат договор за солидна печалба за тази им дейност. Не препоръчвам да използвате техните услуги, ще си спестите много излишни нерви.

Отговори
20.11.2024
(5) (0)

Райчо Петков

Гнусни крадливи боклуци 20 хил лева за 2 месеца без никаква печалба

Отговори
18.11.2024
(2) (1)

spidarov88

Като не ви върви не депозирайте бе хора ! защо трябва да кълнете някого има дни върви има дни не върви така е със всеки който играе казино.

Отговори
12.11.2024
(4) (0)

кенефбет

Възможно най - некоректните в света на хазарта относно манипулации на игри ! Разпространявайте навсякъде ,че нещата са много зле ! Никакви депозити и да фалират. Такова нещо ,такива абсурдни разминавания в игрите ,че е направо очевидно как се лимитира профил. Мишки,страх ги е печалби да дават ,а букмейкър били ! Ей там на пазара да продават каквото си искат и да оставят коректни букмейкъри да се занимават със сериозни неща. Смешни ,смешни , резил,дъното ,дъното !!!

Отговори
09.11.2024
(1) (2)

Крадливи боклуци

Да ви ева мрътвите и децата крадливи боклуци крадът бонуси и блокирват чата , а вие тук и реклама им правите да ви ева мрътвите и на вазе

Отговори
06.11.2024
(8) (0)

Николай Колев

Гнусни измамници долни 6 хил лева депозити за 1 месец без стотинка мръсници крадливи

Отговори
06.11.2024
(8) (1)

Той

Некоректни

Отговори
27.10.2024
(3) (0)

Bobi

Искам да попитам Някой случвало ли му сие да му търси Декларации ЗМИП за срецтвата

Отговори
27.10.2024
(5) (0)

абсурд

Никога ,ама никога не депозирайте там !!! Такива разминавания ,такива абсурдни печалби в скатери на всякакъв залог ! Месеци наред се режат седмици на 5 игри ! Месеци ! Не депозирайте там !!!!!!

Отговори
23.10.2024
(8) (1)

Иван Иванов Петров

Мръсните измамници следят всеки колко вкарва и изкарва винаги да е затънал всеки един от милионите потребители

Отговори
22.10.2024
(9) (0)

Petko Ivanov

Гнусни измамници депозит след депозит

Отговори
21.10.2024
(8) (0)

Ивайло Велячки

Над три хиляди лева дадени и нищо!Предлагам организиран протест да им идем на крака!То бива измамници но тези прекалиха

Отговори
12.10.2024
(8) (0)

Георги Георгиев

Абсолютно крадливи и ужасни мошеници. Нямат надяждане. Унищожиха спорта и ограбиха много хора. Електронна мафия!. Благодарение на тези електронна измамници отворите вече залагат среду тебе си, мачовете сё манипулират според залаганията и спорта умря, а тези изроди сё напълниха с пари.

Отговори
11.10.2024
(9) (0)

Биберчо

В БГ Казина няма да видите печалби крадат лъжат мамят и накрая нагло реклами правят мръсни копелета долни efbet

Отговори
06.10.2024
(7) (0)

Емил

За пореден път не ми отчита печеливш залог на рулетка без да имам бонуси или нещо да възпрепятсва залогът, просто го връща и пада в най доброто ти число след това те обират. Това никога не се случва при губещ залог

Отговори
06.10.2024
(8) (1)

Наивник

Пълен кошмар!

Отговори
04.10.2024
(6) (0)

Баба дона

Да в изплащането и аз не съм имала проблем.Но има едно но трябва много да се наклещиш за да изкараш нещо

Отговори
02.10.2024
(4) (0)

Stefan

Katastrofa zalojih na ma4 v Algeria spe4elih 2400leva sys zastrahovka na x 300leva I da ima gol 250leva nakraq otmeniha mi zaloga 5 4asa po kysni s koef 1 zanuliha me na minus 845 Leva v smetkata sled razpravii mahnaha minus smetkata 0 Leva I monte pari ot zastrahovkata otidoha I tazi pe4alba mi vzeha ot 2400 igraite o6te .ma4a e al bald bistro 0-1 napylno v realtor vreme zalojih kakto kazah I zastahovki I vsi4ko trperih da izleze I nakraq kur

Отговори
30.09.2024
(2) (11)

Sezer Ahmed

Защо плюете сайта,това е единственият сайт кадето не сам имал проблеми,нито за изплащане нито за верификация,когато нямате късмет сайта е виновен,сигурен сам,че повечето от вас вдигат депозита 2-3 пати но не ги взимат,ами когато сте лакоми така става

Отговори
29.09.2024
(10) (0)

Наивник

Това беше последния ми депозит към вас! И последния коментар от мен.Тук може така да се набутате много е явно че се манипулират.Отвратих се от казина и утре съм в Нап Само забраната е спасението

Отговори
27.09.2024
(6) (0)

Иван Пича

Какви огри само хиляди депозита и камбани не виждаш .Игра с камнани но са се загубили някъде по трасето.Това не е нормално на нито една от игрите с камбани няма камбани????????????

Отговори
27.09.2024
(6) (0)

Петър Петров

Най-долните гадове измамнически

Отговори
23.09.2024
(5) (0)

Наивник

Като един наивник дешозит след депозит и няма нищо .И като пълен глупак чакам пред каса на изи пей всеки втори слага в 8888 само аз ефбет и така пак нищо и нищо .Вече съм на мнение да ги сменя не е възможно толкова дешозити и нищо и нищо

Отговори
19.09.2024
(8) (0)

Ваня Василева

Ако спечелите сума някаква от ефбет повече не слагайте спират сайта тотално ще ви разкажат играта

Отговори
17.09.2024
(7) (0)

Vladimir

Ne igraiite v toq Sait nikoga ne mojesh da gi otkriesh nito na chat nito po telefona mnogo nagli i s grubo durjanie Kato sobstvenika im sushtute Bokluci

Отговори
12.09.2024
(7) (0)

nikolai

Некоректни

Отговори
07.09.2024
(7) (0)

Мерослав

Това е пример за незаконно казино няма чат не вдигат тел измислят си правила от тях , манипулират всяка сесия най зле от всички

Отговори
04.09.2024
(7) (1)

Ваня Чолакова

ЗА безплатните завъртания е ЛЪЖА !!!

Отговори
04.09.2024
(6) (12)

spidarov88

Ефбет със супер коректни във изсплащанията.Имам регистрация от когато е създаден сайта и досега съм нямал никакви проблеми ама никакви.

Отговори
04.09.2024
(10) (1)

sisi44

Излъгаха ме със 100 безпл.завъртания, добре че стана така, обадих се 4 пъти на 0700.....отговарят че са ми заредени , ...лъжа преди са ги давали но сега ...ПОБЕСНЯХ , ЗАЩОТО ЗАГУБИХ И РЕШИХ ДА ИЗИГРАЯ И ТЕХНИТЕ ВРЪТКИ КОИТО ЗНАМ ,ЧЕ СА НИЩО.ЯВНА ЛЪЖАААА !!!

Отговори
03.09.2024
(14) (1)

Диана Йорданова

Днес на 02.09.24г спечелих 1600 лв .Моля от сайта на Ефбет да ми изплатите печалбата нямам връзка със сайта нито ми отговаряте на чат нито телефона си вдигате нито супорта, нито Вайбър нито уатсап ,всички контакти които сте посочили не отговарят какво се случва с вас

Отговори
29.08.2024
(8) (1)

Алекси Асенов

Не стават 20 депозита нищо

Отговори
26.08.2024
(9) (1)

Г к

В началото бях доволна но последните дни дават бонуси правя депозити но не дават бонусите пиша но никой не дава отговор обаждам се никой не вдига имам бонус да палквам но дава грешка не ми позволява да жа активирам става нещо със сайта

Отговори
26.08.2024
(7) (3)

Vladimir

Tova ako sait az sum e.i im maikata mrusna ???? bokluci Kato sobstvenika im cekata murshata

Отговори
24.08.2024
(12) (2)

Пълна забрана за крадците Ефбет

И ядоха милиарди вече помири крадливи мам ви мръсна затвор за вас????

Отговори
31.07.2024
(8) (1)

Недовелен

Трагични, особено обслужването им!

Отговори
29.07.2024
(10) (0)

nikolai

nai slabite v bg

Отговори
24.07.2024
(14) (1)

Nikolai

Palna izmama!

Отговори
21.07.2024
(8) (2)

Осъзнал се

Тези ми взеха 5 к. за една игра / 3 часа, залог 5 лв./. Красно село, luck of duck. На следващия ден с 3 к. видях 1 бонус на същата игра...Теглих им една м..йна и повече няма да стъпя. Успех.

Отговори
09.07.2024
(16) (0)

Вес

Сами виждате колко коментара има долу и сами си направете извода, нито стотинка не заслужават тези. Надявам се да спрете залозите на 100%..

Отговори
07.07.2024
(7) (10)

Иван Пича

Тук може да се набуташ но и да си върнеш парите има дни Можеш да си възвърнеш загубите .Успех

Отговори
07.07.2024
(9) (1)

Илия лиманов

Имам залог на мача Франция срещу Португалия над 8.5 точни удари и е губещ. Обаче според официалната статистика на уефа ударите са 9 на брой какво правиме

Отговори
29.06.2024
(15) (1)

Били

Нямат наяждане долните крадци изядохa народа с парцали.

Отговори
27.06.2024
(11) (1)

Дамиго

Не е нормално бе на 10сторинки играеш и само празни врътки и ми говорите за печалба.

Отговори
25.06.2024
(10) (1)

Баба дона

Следващ път няма да видят пари от мен .Те не са виновни че обират като има овце има и вълци

Отговори
25.06.2024
(12) (1)

Наивник

Само депозираш ,депозираш и се надяваш да си върнеш някакви пари,но- уви нищо не дават на нито една игра .Нищо общо няма с ефбет преди време ... Тогава пак пускаха нещичко сега е бягай далече

Отговори
20.06.2024
(11) (1)

nothing

Празни врътки, седмици се режат на поразия месеци наред, макс уин не съществува на скатери ,няма значение на какъв залог, абсолютно некоректни бонуси, изобщо нещата са много зле ,ама много !!! Скатери на голям залог 10 или 20 плащат под 100 лв направо е абсурдно. Изобщо недейте депозира там ама изобщо !!!!!

Отговори
19.06.2024
(3) (7)

spidarov88

Само в efbet ми е давало добри печалби на казино. Е верно нашивам се , но хазарт какво да го правиш.Не може да им се , сърдим никой не ни кара на сила да депозираме.Като виждате че , не върви спрете се ! Иначе само тук нямам проблеми със изплащанаето на печалби във това са супер коректни.Аз ви пожелавам здраве и късмет.

Отговори
17.06.2024
(11) (1)

Радослав Иванов

Мръсни крадци...няма такъв нагъл сайт над 50 поредни депозита по 100 по 200 лв нищо нищо нищо

Отговори
13.06.2024
(11) (0)

Борисов

1000 лв вкарваш и 200 лв не те качва това е просто кошмар на другия ден същата работа е взимате взимате ама пак малко от малко ще си изгоните редовните клиенти

Отговори
13.06.2024
(7) (1)

Баба дона

Пускат сайта 1 ден в месца и през останалото време само обират хората А да не говорим за игрите с камбани 4 само по 4 пълна подигравка хиляди левове вкарваш и камбани няма

Отговори
08.06.2024
(17) (0)

Съдиев

Този сайт за залози трябва да бъде подложен на одит и при констатирани нарушения, да му се отнеме лицензът.

Отговори
08.06.2024
(9) (0)

Чичо Джон

Крайно непочтени нелюбезни. ,нелоялни.

Отговори
08.06.2024
(7) (0)

Сашо

На тези и телефонът им не е в ред. Никой не отговаря, ако някоя служителка отговори след 15 минути чакане, след като се изслуша, затваря линията.Трябва всички, които сме им били пациенти, т. е. наивни мщерии, да уведомим КФК и да им отнемат лиценза.С нашите пари богатеят и даже издържат футболен отбор-викат му "числото".

Отговори
07.06.2024
(8) (1)

Petko Kolev

Нагли крадливи мръсници...само взима

Отговори
31.05.2024
(10) (0)

Биберчо

Нагли крадци пускат видео врътки със празни врътки и изтриват печелившите врътки, има да чакаме печалби, да ама някой друг път

Отговори
27.05.2024
(15) (1)

Алекси Асенов

Измамници са не си играйте парите там Манипулирани са машинките освен празни врътки друго няма

Отговори
24.05.2024
(14) (0)

Асен Асеном

Нагълци неземни...такова взимане на пари и съсипване на животите на хората няма никъде

Отговори
23.05.2024
(15) (0)

Асан Мюмюнов

Нагли измамници ....за 1 месец 7 хиляди лева депозити нико нищо нищо...над 50 игри сменени едно и също само взима ...тези хора са за съд

Отговори
14.05.2024
(14) (0)

Шенк

Ако загубите 1 000 000 лева ще ви ги вземат на момента, но ако спечелите 10 000 лева ще се чудят колко дена да ви бавят печалбата, пълни крадци и измамници са всички!!

Отговори
14.05.2024
(14) (1)

Сашо

Трябва да се забрани хазартът в България. Той не отговаря на правните изисквания, въведени в нормалните страни.Вероятно това ще се случи до две години максимум.Особено вредни са сайтовете за електронни залагания.На всичко отгоре , те развращават морала, социалния статус и правния ред.ЗАБРАНА!

Отговори
12.05.2024
(15) (0)

Лас Вегас

Има вероятност хазартът дза бъде забранен. У нас той е опорочен. Всичко е нагласевон, няма коректна и спорстменска игра- при залаганията и при печалбите. Тук не е Лас Вегас, където хората се радват на залаганията, вЕСЕЛЯТ се , прекарват добре и щастливо.Тук всичко е подчинено на мутренския интерес, на криминалитета. Затова-ЗАБРАНА!

Отговори
10.05.2024
(10) (0)

Симеонов

Тази фирма за залози прилага софтуер при игрите "Казино" , така, че отначалът играчеът печели и после му взимат всичките пари. Примерно започва с 20 или 30 лв-обикновено това става около 10-10,30 сутринта, постепенно парите стигат и до 100-120лв. Играчът се увлича и постепенно губи всичко само след 15 минути.Този трик е бил използван от стари хазартни машини в други страни и така доста хора остават излъгани. Вероятно сумите, т. е. печалбите, се раздават на определени хора за реклама, а другите пият по една студена вода. Некоректна работа.

Отговори
09.05.2024
(11) (0)

Данчо

Боклуци долни пълен кенеф са. кенЕфбет нещастници

Отговори
04.05.2024
(8) (0)

Стоянов

Тези прилагат и един друг трик при спортните залози. Ако има опцията "Затвори залог" и особено, ако е на по-голяма стойност- примерно има по 80-100лв и играчът извърши успешно това, при положение, че е познал останалите мачове, после не получава нищо. Казват му, че не е направил "Затвори залог", макар че когато е осъществил това действие, то се отбелязва на екрана като успешно и сумата по "затвори залог" се прибавя към предварително обявената печалба, намалена с последния мач.Това е крайно неспортсменско действие, затова аз се отказах да играя при тия.

Отговори
30.04.2024
(21) (1)

Стоп на хазарта в Бг

Виждам че има малоумници с хубави отзиви тук ! Мазняри помнете : Просяци ще бъдете цял живот до като мислите че казиното е хубаво и ще изкарате пари помнете тези думи ! Хазарта трябва да се спре в България . Какъв случаен принцип ви гони ? И какви системи на печалби и коректност ? Те са тук за да ви съсипват живота вашият и на семействата ви които няма да ги имате !

Отговори
19.04.2024
(16) (0)

Станислав Иванов

Най скапания букмейкър.Постоянно лъжат

Отговори
02.04.2024
(18) (0)

Наивник

30 дена вкарваш по 10 депозита и 1 ден ако хванеш нещо и то е някаква сумичка кадето не можеш да си върнеш нищо едно време имаше игра в този сайт сега не можеш и да поиграеш не е за игра вкараш пари след 10 мин ги няма врътка няма

Отговори
31.03.2024
(24) (3)

Иван Рашков

АКО ИСКАТЕ САМО ДА ВНАСЯТЕ И НИЩО ДА НЕ ТЕГЛИТЕ ТОВА Е ВАШИЯТ САЙТ

Отговори
26.03.2024
(16) (0)

R. G.

Никакви бонуси! Макс 1-2 лева,което е гавра и половина. Никакви бонуси след депозит. + Манипулиране на слотове.

Отговори
23.03.2024
(18) (0)

galaktiko

Просто пълна трагедия подигравка с клиента дават ти за начало да поиграеш 10 минути после нищо добре....дайте шанс поне на човек да се позабавлява нищо не става...знам че това е хазарт ама защото е пълна измама и кражба аз нямам думи някога имаше забавление с вас сега има само кражби....

Отговори
20.03.2024
(21) (0)

Белан

Скапан сайт не залагате! лъжат

Отговори
18.03.2024
(5) (13)

spidarov88

За 100 лв не вярвам да ти искат толкова документи.Нямам проблем със изсплащанията. Там вече не мога да ви отговоря но като цяло са супер коректни.

Отговори
16.03.2024
(17) (0)

Да бе

spidarov88, веднъж след много депозити , като чудо невиждано спечелих 100 лв и побързах да заявя теглене и тези смешници тръгнаха да ми искат допълнително верифициране със всичките им там простотии с които се подиграват с хората, каточели си затворник. За 100 лв,ПРЕДСТАВЯТЕ ЛИ СИ, ЗА 100 ЛВ, повтарям! Егати и смешниците, егати и циганията. Представете си само колко са зле... От тогава не влизам в сайта им въобще.

Отговори
15.03.2024
(2) (21)

spidarov88

Като ефбет няма да намерите никъде поне за България!!! Единствения сайт във който съм нямал проблеми при теглене.Дават бонуси незнам какво искате повече.

Отговори
05.03.2024
(25) (1)

Vesko8310

Най големите измамници!!!

Отговори
03.03.2024
(20) (0)

Неджат куртов

Най измамния сайт който маниполирва игрите и дават смешни бонуси от по 1 лев никой да не им вярва в рекламите че давали бонуси

Отговори
28.02.2024
(2) (22)

spidarov88

Нaй добрите са Efbet. Никой не може да им стъпи на малкия пръст.И аз съм имал лоши сесий но като цяло казиното дава печалби само да знаеш кога да спреш.

Отговори
28.02.2024
(17) (0)

Наивник

Печалби няма 1 месец всеки ден по 10 депозита и нищо слотовете са спрени тотално не си заслужава и 1 банка да вкараш нищо не можеш да изкараш

Отговори
26.02.2024
(17) (1)

Нина веселинова василева

Най добрите са Ама на демо версията

Отговори
26.02.2024
(17) (0)

Неджат куртов

Един от най измамните сайтове само депизите без никвибпелалби

Отговори
16.02.2024
(16) (0)

Надя

Вече и 1 % не дават

Отговори
14.02.2024
(13) (0)

Vladmir Burov

Най жалкия и мизерен сайт 30 залога на играта Авиатор 30 сини подред това нее сайт това е всичко друго но не и сайт никога не играйте в ефбет не стават

Отговори
13.02.2024
(18) (0)

Йорданка Гечева

Ефбет за 1 месец ми пребра 7000 лв. От казино И нищоо пускат 10 лв без депозит и 25-30 лв бонус как не ви е срам бе измамници много клиенти ще загубите по този начин инбет е класи над вас там се вадят хиляди при вас се прибират хиляди безкруполни създния с тия мойте 7 хил за свещи ги пазете че един по един натам вървите

Отговори
06.02.2024
(13) (0)

nikolai

Palni kenefi ne igraite tezi sa nai zle ot vsi4ki

Отговори
05.02.2024
(17) (0)

Петър Ангелов

Нещо стана с този сайт през последната година. Вече само взимат. Преди даваха по някой лев. Сега само даваш и те прибират. от една година съм 3000лв назад. Преди имаше някакво равностойно разпределяне на загуби печалби, сега само взимане

Отговори
27.01.2024
(16) (0)

Здравко Здравков

Този сайт беше номер 1 до преди повече от половин година.От тогава само депозити без теглене. Е как ще задържат хората тогава.Превърнаха се в аматьорски сайт.Заради това хората ще бягат от там.Дават на определени хора само.Мислят си че че с бонуси по 10 лева ще задържат хората, много се лъжат.За това няма стриймари да играят в Efbet. Замислите се Efbet така ли ще продължавате.По този начин вие нямате бъдеще.

Отговори
24.01.2024
(17) (1)

Петър Йорданов

Абсолютни измамници

Отговори
15.01.2024
(8) (0)

Донор

Bokluci

Отговори
14.01.2024
(8) (15)

Sezer Ahmed

Мога да кажа,че за мене лично те са най добрите,защо мисля така,залагам на спорт,и никога не сам имал проблем при теглене,и за 10 години,никога не са ми поискали допълнителна верификация,като другите сайтове,ако не ги е срам ще поискат снимка от спалнията как правиш някои неща,затова тези отрепки които плюят,са платените кучета на инбет палмсбет алфауин,и останалите боклуци,не може за 100лв да ти искат един куп документи,а при EFBET няма такова нещо,теглилсам 5 цифрени суми защо не искат тези документи,другите са тарикати надяват се да изиграеш сумата докато тече верификацията,така клиенти не могат да спечелят,затова няма нужда да спорим,EFBET са номер 1

Отговори
13.01.2024
(13) (0)

Краси Пенев

Мошеници,измамници управляват всяка слот машина така,че винаги да губите.Отпускат малка печалба само,ако сте нов играч за да ви зарибят.След това...бездънна яма...

Отговори
07.01.2024
(16) (2)

Кирил Кирилов

Едно от най-измамите казина!Всички машини се манипулирва,като ги нагласят да дават не повече От 10% възвращаемост.

Отговори
07.01.2024
(11) (2)

Иван Димитров

Не знам за вас, но те не дават на всички, имат определени клиенти които навират много пари и за това получават щедри бонуси без депозит. Лично аз нищо не съм получил от година насам. Толкова са бавни, че ако направя заявка за теглене днес, сумата която съм заяви ще я получа сиурно догодина по същото време. За някви спечелени 50 лв. чаках цяло вечност. Осмиците за 10 мин макс правят преводите факт.

Отговори
06.01.2024
(10) (1)

Deyan

Пълна измама дано фалират

Отговори
06.01.2024
(10) (2)

Деян

Този сайт е много зле празни врътки

Отговори
06.01.2024
(7) (13)

spidarov88

Аз съм доволен от efbet ! Сега ще ви кажа и защо съм доволен. Първо за България efbet дава най -добри коефициенти. Второ почти всеки ден имам Бонус без Депозит за спорт и казино Вчера се занулих и гледам имам Бонус без депозит със този Бонус ги направих около 460 лв. И си дръпнах 360 лв без никакъв проблем. Не съм платен просто съм доволен от efbet.

Отговори
04.01.2024
(8) (2)

Да го д...а ф бет

Всички знаете какво правят с нас ,така че няма да пиша и Аз , крайно време е да се обедините за да се затворят тези боклуци ,защото ще страдат и децата ви и внуците ви ! Да се затвори хазарта гладен в Бг ! Мама им мръсна безпощадна ! Как бог не им взима децата на такива изедници ?

Отговори
02.01.2024
(11) (0)

Сергей

Мафиотски грабливи сайт сега ще дадат джакпота от близо 3милиона на уж някой инкогнито техен уж играч.

Отговори
09.12.2023
(15) (0)

nikolai

kenefi nomer edno da izdat govnata na vsi4ki xora koito sa izlagali a te ne sa malko sas sigurnost

Отговори
07.12.2023
(16) (0)

Miro

Никога нияма да спечелите в този Саит за 15 години аз нямам една печалба днес си деактивирах профила правят си купони управителите за по петдесет хиляди лева това са парите които трябва да се раздадат като печалби но те със подставени профили си ги прибират собственика не го интересува и те всичко прибират така че не няма смисал

Отговори
28.11.2023
(16) (1)

Надя

Много зле нищо не става има ли джакпот за падане разплакват много хора нищо не дават камбани не се и показват а машините забиват превъртат трагично е отказвам се от този сайт

Отговори
28.11.2023
(9) (1)

Райна Стойнева

Днес получих оферта за безплатен бонус от 10лв,влязох в профила си ,в залози,на бонуси ...изписано.няма активни бонуси.След обаждане на телефон ,ми съобщават че ще получа отговор на имейл.Не мога да разбера как може да не могат да ми дадат отговор веднага ,а трябва да чакам имейл.А когато аз зареждам как отиват парите и няма грешки.

Отговори
23.11.2023
(9) (0)

nikolai

nai golemite kenefi i mo6enici da xapnat tolkova kila govna kolkoto leva sam i vkaral

Отговори
13.11.2023
(14) (2)

Силви

Доста време играя имам много наблюдения загубила съм вече нз колко апартамента и времето здравето което е най най важното. Когато почнеш да играеш винаги си на една и съща машина излизаш влизаш пак на същото място,бонусите които са безплатни никога не може с тях да печелиш. Ако си на по висок залог невъзможни комбинации и като се почне едно взимане до края .. Изплащането е по малко от залога или е най много 10 пъти повече ако имаш късмет. И ако случайно ти се падне някоя по добра комбинация веднага излиза error или те изхвърля и после сякаш те прехвърля в друга игра и пак губиш мисля че има различни версии на страницата..или правят по някакъв начин наглася се. Когато играеш в тия версии няма как и да влезеш в джакпота която никога не е по случаен принцип както те казват.. Много са нещата но накрая все те печелят.

Отговори
07.07.2023
(14) (0)

мехмед

големи мошеници са въртиш цял ден и неможе да правиш никъкви пари само дърпат не дават ако дадат 1 процент ее 1 процент ви говоря хора отказвам се от ефбет залагаш 20 лева 10 лева бонус ти дават и то ти трябва даги потсетиш иначе няма да видите и бонуси другите сайтове за 20 лева 20 бонус ти дават а тия мошеници несе сещат да зарадват клиентите си със хубви бонуси и.т.н неси подарявайте парите на ефбет измамници са

Отговори
29.05.2023
(20) (0)

Мъка ..мъка

Само празни врътки на бонусите смех в залата. Тея ме отказаха тотално да играя при тях

Отговори
15.04.2023
(26) (0)

Е...

От много време не бях играла в ефбет, напоследък депозирам няколко пъти, ами съжалявам.. Изобщо не ме грабнаха да продължа да играя при тях, само празни врътки за нула време ти изяжда парите. Безмислено и Безинтересно. Повече няма да влезна в този сайт. Отказаха ме.

Отговори
23.03.2023
(3) (11)

Майстора

Миналата година с 30 лв ги дигнах 1150 изтеглих 1000 лв .. дигал си доста пъти с 20 30 лв до 500 600 лв ама пуста му лакомия.. до сега не съм имал проблеми

Отговори
10.03.2023
(22) (1)

Написал съм го и пак ще напиша

Не чакайте печалби от казината където и да е специално за онлайн казината във България това си е чист законен обир.

Отговори
03.02.2023
(20) (1)

Алекси Асенов

Не стават като букмейкър казиното е с молатилност 0%

Отговори
02.02.2023
(15) (0)

ГГ

Цеките са пълни мошеници! Божков ще ги оправи...

Отговори
23.01.2023
(22) (1)

Мустафа

Кенефа си остава кенеф завинаги ефбет са кенефбет ище останат завинаги такви

Отговори
19.01.2023
(13) (1)

Васко Божков

За нищо не стават тези измамници.лъжат с времето на живо. Затвори залог има веднъж годишно.почваш да залагаш и започва едно мислене въртене и оп ефбето ви дава много по малък коефициент от първоначалния...пожелавам им фалит ...чичо Васко бави и незабравя.

Отговори
10.10.2022
(20) (0)

fifi

Пълен боклук - в казиното риловете си се въртят както си искат, не можеш ги да стопираш, може и да не си получите бонусите. Бонусни игри в казино игрите не съществуват! Поддръжка няма! Ако искате да си хвърлите парите на боклука това е вашето място!

Отговори
25.05.2022
(22) (0)

аСЕН вАСИЛЕВ

КЕНЕФБЕТ НЕ Е БУУКМЕЙКЪР А Е ПЕРАЛНЯ ЗА ПАРИ НА НАЙДЕНОВИ МЪРШИТЕ.НЯМА СЧЕТОВОДНОСТ ДВА ЗАЛОГА ГИ СМЯТАТ ЗА ЕДИН.СПОРТНИ СИМУЛАЦИИ ПРЕДСТАВЕНИ ЗА РЕАЛНИ СЪБИТИЯ КОИТО СА ВЕЧЕ ПРОИГРАНИ.КАЗИНО СЕКЦИЯ - ПРАНЕ НА ПАРИ И ВОЛАТИЛНОСТ 1%

Отговори
16.02.2022
(26) (0)

Росица Ракамочева

Efbet са пародия на букмейкър. Отварям 3 букмейкъра и гледам кой е най-високия коефициент за 1-ца на един мач. Ефбет дават най-висок коефициент. Влизам си в сметката коефициента е 2.00 Правя депозит от 200 евро слагам на този коефициент 2.00 и то почва да върти и аз чакам. След минута ми казва коефициента е намален на 1,85 Натискам аз пак то почва да мисли пак и след още минута ми дава коефициента е намален на 1,70 И какво стана уж най-високия коефициент, а се оказа най-ниския. Няма по големи мошеници от тях, повярвайте ми и не се лъжете.

Отговори
11.02.2022
(22) (1)

Манчо

И моето мнение е, че ефбет са на светлинни години от истинските букмейкари. Много са слаби в всяко едно отношение,коефициенти, платформа, тираж, бонуси а за чат връзка с тях е мъка голяма. Ако имате взъможност се ориентирайте към Бетано и Бет365

Отговори
02.02.2022
(30) (2)

Simai Zaporiv

Ефбет са жалки, най-жалкия букмейкър в България. Трагедията е пълна.

Отговори
02.02.2022
(19) (0)

Martin

Отвратителен букмейкър, направих около 4000 лева и от тогава като сложа някой залог ми го бавят с 2 минути и ми дават специално намалени коефициенти. Нямат най-високите коефициенти, но до сега и 1 проблем не съм имал в този сайт след около 6 години залагане, което е рядкост. Направих 2000 лева и не ми позволяваха да залагам повече от 5 лева на среща. Отвратителен букмейкър.

Отговори
22.11.2021
(19) (1)

Скапаняци

Глупости за какви високи коефициенти говориш. най добруте са 365 с най добрия кешаут

Отговори
10.11.2021
(14) (0)

CSKA-fen

Високи коефициенти ама доста и куца кеш аута. и един път исках да играя с повече пари а те не ми дадоха да заложа на коеф който беше а ми го намалиха.

Отговори
26.10.2021
(5) (8)

Dimitar Dimitrov

Efbet imat mnogo visoki koeficienti, no samo tova im e hubavoto.

Отговори
16.10.2021
(13) (1)

Ивелин Димитров

Дадоха ми един бонус и го въртях 2 месеца и все ми даваше, че не съм изпълнил условията. Не съм доволен, чата на живо ми измислиха какви ли не условия, че не съм изпълнил. Накрая изиграх парите. Няма да играя повече в ефбета.

Отговори

Ако и вие смятате, че Efbet още държи фронта спрямо другите букита, или пък мислите, че конкуренцията вече ги е задминала – не се стискайте, оставете коментар. Тук е мястото да си кажете всичко за процеса на залагане: бавно ли се приема фишът в live секцията, има ли „празни обороти“ при зареждането и как се държи системата в напечените моменти.

Споделете опита си и с парите – имали ли сте драми при депозиране или теглене, и най-вече: как ви се стори поддръжката? Дали отсреща ви отговаря някой, който разбира от залози, или просто ви прехвърлят като горещ картоф. Ние, старите кучета, ценим истинските истории от „кухнята“, така че давайте смело – всяко мнение тук помага на общността да взема информирани решения за своята игра.

Efbet РЕГИСТРАЦИЯ РЕГИСТРАЦИЯ