***Важно: За да участвате в играта трябва да имате регистрация в Palms Bet!

Моля направете регистрация от формата:
Вход и Регистрация в Palms Bet

Футболен тираж

05.06.2020
Германия - Бундеслига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
22:30Freiburg - B. Monchengladbach4.204.001.801.622.201.572.301.951.221.20
Клубни приятелски срещи1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
19:00Ekenas (Fin) - Inter Turku (Fin)
Втора Бундеслига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
20:30Bochum - St. Pauli2.383.253.001.751.951.602.201.351.301.53
20:30Greuther Furth - Sandhausen2.503.302.801.801.901.652.101.401.291.50
Германия - Трета лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
21:00Magdeburg - Uerdingen
Национални приятелски срещи1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
18:00Denmark U18 - France U18
21:30Spain - Portugal
Беларус - Висша Лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
20:00Smolevichi - Gorodeja
Унгария - Висша Лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
22:00Debrecen - Kaposvar
Южна Корея - Висша лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
14:30Incheon - Gangwon
06.06.2020
Германия - Бундеслига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
17:30Bayer Leverkusen - Bayern Munich6.005.001.451.303.351.422.752.551.151.11
17:30Dusseldorf - Hoffenheim2.803.502.451.652.151.532.401.501.251.42
17:30Eintracht Frankfurt - Mainz1.953.803.601.532.401.502.501.251.251.80
17:30RB Leipzig - Paderborn1.148.5017.001.263.601.821.931.011.054.60
20:30Dortmund - Hertha Berlin
Исландия - Висша лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
20:00Akranes - Stjarnan
20:00Grotta - Vikingur Reykjavik
20:00Kopavogur - Breidablik
Украина - Премиер Лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
15:00Lviv - Dnipro-12.953.002.352.251.551.501.301.33
18:00Desna - Shakhtar Donetsk
18:00FK Zorya Luhansk - Kolos Kovalivka1.354.507.501.701.991.051.152.75
Естония - Мейстрилига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
14:00Levadia - Tallinna Kalev
България Първа ПФЛ1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
22:00Vitosha Bistritsa - CSKA Sofia17.0012.001.021.273.20
Клубни приятелски срещи1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
12:00Benesov (Cze) - Mas Taborsko (Cze)
12:00Bohemians 1905 B (Cze) - Slavia Prague B (Cze)
12:00Plzen B (Cze) - Pisek (Cze)
14:00PIF Pargas (Fin) - TPS (Fin)
15:00SJK (Fin) - Haka (Fin)
15:00Sarpsborg 08 (Nor) - Sandefjord (Nor)
16:00AC Oulu (Fin) - Hercules (Fin)
19:00Nachod (Cze) - Chlumec nad Cidlinou (Cze)
19:00Trutnov (Cze) - Dvur Kralove (Cze)
Втора Бундеслига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
15:00Arminia Bielefeld - Nurnberg1.833.604.201.801.901.722.001.221.251.87
15:00Regensburg - Darmstadt2.703.302.601.801.901.622.151.451.301.42
15:00Wehen - SG Dynamo Dresden2.203.403.201.751.951.622.151.301.291.62
Германия - Трета лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
16:00Braunschweig - Bayern II
16:00Duisburg - Chemnitzer
16:00Mannheim - Viktoria Koln
16:00Meppen - Hansa Rostock
16:00Munich 1860 - Wurzburger Kickers
16:00Zwickau - Hallescher
Национални приятелски срещи1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
17:00Russia - Serbia
Беларус - Висша Лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
15:00Slutsk - Zhodino
17:00Isloch - Rukh Brest
19:00Slavia Mozyr - Neman
21:00Dynamo Brest - FC Minsk
Унгария - Висша Лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
18:55Mezokovesd-Zsory - Paks
21:00MOL Vidi - Kisvarda
23:05Ujpest - Honved
Южна Корея - Висша лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
11:30Seoul - Jeonbuk
14:00Busan - Sangju Sangmu
14:00Pohang - Ulsan Hyundai
Румъния - Лига 11X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
22:00Astra - Gaz Metan Medias
22:00CFR Cluj - FCSB
22:00U Craiova - FC Botosani
22:00Din. Bucuresti - Chindia Targoviste
22:00FC Voluntari - Academica Clinceni
22:00Sepsi Sf. Gheorghe - FC Hermannstadt
22:00Viitorul Constanta - Poli Iasi
Швеция - Д1 Север1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
18:00Gefle - Syrianska
07.06.2020
Германия - Бундеслига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
15:30Werder Bremen - Wolfsburg3.503.502.101.871.871.722.051.671.291.29
17:30Union Berlin - Schalke2.453.203.002.051.721.801.951.351.301.53
20:00Augsburg - FC Koln2.753.502.501.722.051.572.301.501.251.42
Исландия - Висша лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
21:00Hafnarfjordur - KA Akureyri
23:15KR Reykjavik - Fjolnir
23:15Valur - Fylkir
Норвегия - Висша лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
20:00Kristiansund - Aalesund
Украина - Премиер Лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
15:00Olimpik Donetsk - Mariupol2.353.102.852.151.601.351.301.50
18:00Dyn. Kyiv - Oleksandriya1.404.207.001.801.871.071.162.60
20:30Vorskla Poltava - Karpaty1.953.253.601.251.291.67
Естония - Мейстрилига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
20:00Tammeka - Paide
Клубни приятелски срещи1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
16:00SJK Akatemia (Fin) - GBK Kokkola (Fin)
Втора Бундеслига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
15:30Aue - Karlsruher2.303.303.101.901.801.702.051.331.291.57
15:30Hannover - Heidenheim2.253.203.251.851.851.702.051.301.301.60
15:30Stuttgart - VfL Osnabruck1.454.406.501.602.201.722.001.101.182.45
Португалия - Премиър лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
15:30Excelsior - Trois Bassins
15:30Jeanne d'Arc - Capricorne
15:30Piton - Sainte-Marienne
15:30Saint-Denis - St. Louis
15:30Saint-Pierroise - Marsouins
15:30SDEFA - Saint-Pauloise
15:30Tamponnaise - Bretagne
Германия - Трета лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
15:00Preussen Munster - Unterhaching
16:00Jena - Kaiserslautern
19:00Ingolstadt - Grossaspach
Национални приятелски срещи1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
15:00Sweden U18 - Hungary U18
17:00Finland - Estonia
18:00Austria U21 - Czech Republic U21
20:00Czech Republic - Austria
21:15England - Romania
Беларус - Висша Лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
17:00Vitebsk - BATE
19:00Belshina - Din. Minsk
21:00Shakhtyor Soligorsk - Energetik-BGU
Унгария - Висша Лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
20:55Zalaegerszegi - Puskas Academy
23:05Ferencvaros - DVTK
Южна Корея - Висша лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
14:00Seongnam - Daegu
14:00Suwon Bluewings - Gwangju FC
08.06.2020
Втора Бундеслига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
22:30Hamburger SV - Holstein Kiel1.624.005.251.722.001.751.951.141.222.15
Национални приятелски срещи1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
19:00Czech Republic U16 - Georgia U16
09.06.2020
Австрия - Бундеслига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
20:30St. Polten - Admira
20:30Tirol - Mattersburg
22:30Austria Vienna - Altach
Клубни приятелски срещи1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
16:00Stromsgodset (Nor) - Raufoss (Nor)
16:00Valerenga (Nor) - Bodo/Glimt (Nor)
20:00Rosenborg (Nor) - Ranheim (Nor)
България - Купа на България1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
21:30Lok. Plovdiv - Levski Sofia
Купа на Германия1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
22:45Saarbrucken - Bayer Leverkusen15.008.001.131.223.801.851.854.701.041.01
Полша - Екстракалса1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
20:00Lechia Gdansk - Cracovia2.503.102.952.401.502.051.701.351.331.50
20:00Piast Gliwice - Gornik Z.1.803.604.401.851.851.801.901.191.251.90
22:30Lech Poznan - Pogon Szczecin1.733.604.902.001.721.901.801.161.252.00
22:30Zaglebie - Korona Kielce1.733.704.801.851.851.801.901.171.252.00
Германия - Трета лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
21:00Bayern II - Zwickau
21:00Uerdingen - Munich 1860
21:00Viktoria Koln - Meppen
22:30Hallescher - Mannheim
22:30Hansa Rostock - Magdeburg
Национални приятелски срещи1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
20:00Poland - Iceland