***Важно: За да участвате в играта трябва да имате регистрация в Palms Bet!

Моля направете регистрация от формата:
Вход и Регистрация в Palms Bet

Футболен тираж

05.08.2020
Норвегия - Висша лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
20:00Molde - Start1.305.258.001.382.801.602.201.061.133.00
Швеция - Алсвенскан Лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
20:00Malmo FF - Helsingborg1.225.7511.001.572.252.101.651.031.113.50
20:00Varbergs - Djurgarden3.703.401.951.851.851.722.001.751.291.25
20:00Hammarby - Falkenbergs1.364.807.001.502.401.702.051.081.152.75
Финландия - Вейкауслига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
18:30Haka - HIFK2.403.302.801.851.851.652.101.401.291.50
18:30Ilves - Rovaniemi
18:30Mariehamn - Inter Turku5.504.101.531.652.101.722.002.301.191.13
18:30SJK - KuPS4.503.401.751.951.751.851.851.951.251.17
Хърватия - Първа Лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
21:00Istra 1961 - Orijent
Молдова - Национална Дивизия1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
18:00Milsami - Dinamo-Auto2.203.003.00
20:30Sheriff Tiraspol - Petrocub1.533.306.00
Лига Европа1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
19:55Shakhtar Donetsk - Wolfsburg2.353.602.901.702.101.572.301.361.291.55
19:55FC Copenhagen - Basaksehir2.633.252.752.151.651.871.871.421.301.45
22:00Inter - Getafe1.623.805.752.151.652.131.671.131.222.20
22:00Manchester Utd - LASK1.226.2513.001.532.402.101.701.031.103.60
Италия - Серия Б1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
22:00Cittadella - Frosinone2.632.882.852.251.571.901.801.361.361.45
Клубни приятелски срещи1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
11:00Sigma Olomouc (Cze) - Brno (Cze)1.733.803.601.402.601.402.60
11:00Celje (Slo) - Drava (Slo)
12:00Liberec (Cze) - Zizkov (Cze)1.424.405.251.382.651.472.40
12:00Sparta Prague B (Cze) - Vlasim (Cze)
12:00Ostrava (Cze) - Trinec (Cze)
12:00Gent (Bel) - Seraing (Bel)
13:00Stal Mielec (Pol) - Wisla (Pol)
14:00Offenbach (Ger) - RW Essen (Ger)2.754.002.001.273.201.273.20
16:00Lens (Fra) - St. Gilloise (Bel)
16:00Jong Ajax (Ned) - Telstar (Ned)
17:00Caen (Fra) - Vannes (Fra)1.255.757.251.352.801.701.95
18:00Jablonec (Cze) - FK Pardubice (Cze)1.554.204.201.402.601.452.45
18:00Slovan Bratislava (Svk) - Zlin (Cze)1.424.305.251.572.151.701.95
18:00Chambly (Fra) - Laval (Fra)
18:00Le Touquet (Fra) - Rouen (Fra)
18:00Quevilly Rouen (Fra) - Le Havre (Fra)
18:00Slavia Prague (Cze) - St. Polten (Aut)1.255.507.251.502.30
18:00Tikves (Mkd) - KF Gostivar (Mkd)
18:00Koper (Slo) - Ferencvaros (Hun)7.005.001.291.303.001.502.30
18:00Ujpest (Hun) - Kisvarda (Hun)1.753.703.501.382.651.382.65
18:00Jagiellonia (Pol) - Pruszkow (Pol)
18:30FK Korab (Mkd) - Drita (Mkd)
18:30Prepere (Cze) - Hradec Kralove (Cze)
18:30Ohrid (Mkd) - Pitu Guli (Mkd)
18:30Varnsdorf (Cze) - Oberlausitz (Ger)
18:30Kolin (Cze) - Liberec B (Cze)
19:00Maribor (Slo) - Reims (Fra)2.753.602.101.552.201.502.30
19:00Rodez (Fra) - Villefranche (Fra)1.703.504.101.751.901.652.02
19:00Mura (Slo) - Zalaegerszegi (Hun)
19:00Nea Salamis (Cyp) - ASIL Lysi (Cyp)
19:00Sokolov (Cze) - Ostrov (Cze)
19:00Velvary (Cze) - Vysehrad (Cze)
19:00Apollon (Cyp) - Karmiotissa (Cyp)
19:00Creteil (Fra) - Red Star (Fra)2.503.102.502.151.571.901.75
19:00Grenoble (Fra) - Stade Nyonnais (Sui)
19:00Halle (Ger) - Babelsberg (Ger)
19:00Amiens (Fra) - Valenciennes (Fra)
19:00FC Volendam (Ned) - RKAV Volendam (Ned)
19:00Podbeskidzie (Pol) - Hutnik Krakow (Pol)
19:00Brozany (Cze) - Usti nad Labem (Cze)
19:00Zapy (Cze) - Meteor Prague (Cze)
19:30Breda (Ned) - Baronie (Ned)1.108.0012.001.223.601.751.90
19:30Lens (Fra) - Paris FC (Fra)
20:00Clermont (Fra) - Chateauroux (Fra)1.753.603.601.572.151.532.25
20:00Paris SG (Fra) - Sochaux (Fra)
20:00AZ Alkmaar (Ned) - Zwolle (Ned)
20:00Dusseldorf II (Ger) - SC Velbert (Ger)
20:00Francs Borains (Bel) - RWDM (Bel)
20:00Hemelingen (Ger) - Uphusen (Ger)
20:00Chateaubriant (Fra) - Nantes II (Fra)
20:00Margarethen (Aut) - Mauerwerk (Aut)
20:00Ostbahn (Aut) - Stadlau (Aut)
20:30EVV (Ned) - Helmond (Ned)
20:30Friesdorf (Ger) - Engers (Ger)
20:30Jeddeloh (Ger) - Delmenhorst (Ger)1.734.103.40
20:30Lierse K. (Bel) - Londerzeel (Bel)
20:30Seraing (Bel) - Patro Eisden (Bel)
20:30Meerbusch (Ger) - Kapellen-Erft (Ger)
21:30Marseille (Fra) - Montpellier (Fra)
Сърбия - Суперлига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
18:00FK Indjija - FK Vozdovac
18:00Novi Pazar - Partizan12.006.001.201.502.402.051.703.801.091.02
20:00Backa - Sp. Subotica3.003.402.201.851.851.702.051.601.291.33
20:00FK Crvena zvezda - Radnicki Nis1.206.5011.001.362.901.851.851.031.083.80
20:00Javor - Napredak1.953.403.701.851.851.702.051.221.291.75
20:00Metalac - Macva1.873.254.202.151.621.951.751.191.291.83
20:00Rad Beograd - TSC Backa Topola
20:00Radnik - Mladost1.733.704.401.851.851.801.901.181.251.95
20:00Zlatibor Cajetina - Proleter2.953.102.382.001.721.751.951.531.301.35
22:00Vojvodina - Cukaricki1.653.605.252.001.722.001.721.141.252.10
Румъния - Лига 11X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
17:00Chindia Targoviste - FC Voluntari3.503.202.002.071.651.671.291.25
17:00FC Hermannstadt - Poli Iasi2.253.103.002.071.651.331.301.53
17:00Sepsi Sf. Gheorghe - Academica Clinceni
Финландия - Икьонен1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
18:30KTP - MyPa
18:30KPV Kokkola - SJK Akatemia
18:30AC Kajaani - AC Oulu
18:30Jaro - VPS
Парагвай - Примера Дивисион1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
23:00Sol de America - 12 de Octubre
Австралия - А-Лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
11:00Wellington Phoenix - Brisbane Roar
Китай - Супер Лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
13:00Shandong Luneng - Shanghai Shenhua
15:00Henan Jianye - Guangzhou R&F
Професионална Лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
19:30Al Wehda - Al-Shabab
20:30Al Adalh - Al-Ettifaq
21:00Al-Nassr - Al-Hilal
Мароко - Първа Дивизия1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
22:00Moghreb Tetouan - Raja Casablanca
Русия - Купа1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
16:00Kaluga - Dnepr Smolensk
16:00Krasnyy SGAFKST - Luki-Energiya
16:00Lada Togliatti - Volna Nizhegorodskaya
16:00Rodina Moscow - FK Strogino Moscow
16:00Saturn Ramenskoye - Kolomna
16:00Spartak Nalchik - Yessentuki
16:00Tuapse - Urozhay
16:00Tver - Zvezda St. Peterburg
16:00Vidnoe - Kvant
16:00Zenit-Izhevsk - Tyumen
16:30FK Anzi Makhackala - FK Makhachkala
17:00Znamya Truda - Znamya Noginsk
18:00Murom - Ryazan
19:00Taganrog - Kholding
06.08.2020
Швеция - Алсвенскан Лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
20:00Kalmar - Orebro2.003.403.501.901.801.751.951.251.291.70
20:00Hacken - Norrkoping2.803.302.381.751.951.602.201.531.291.36
20:00Goteborg - Ostersunds1.504.006.251.851.851.951.751.101.202.38
20:00Mjallby - Sirius2.703.252.501.901.801.702.051.501.291.42
20:00AIK - Elfsborg2.453.202.802.001.721.751.951.361.301.50
Финландия - Вейкауслига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
18:30HJK - Lahti1.225.5012.001.722.002.351.531.031.113.50
18:30TPS - Honka3.703.202.002.051.701.851.851.731.301.22
Молдова - Национална Дивизия1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
18:00Sfintul - CSCA Buiucani
20:30Zimbru Chisinau - Floresti
Лига Европа1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
19:55Sevilla - AS Roma2.203.303.401.981.771.771.981.291.301.65
19:55Bayer Leverkusen - Rangers1.654.105.001.572.301.622.201.151.222.15
22:00Wolves - Olympiacos Piraeus1.733.605.252.301.572.151.651.141.252.05
22:00Basel - Eintracht Frankfurt2.633.802.451.572.301.502.501.501.251.45
Клубни приятелски срещи1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
12:00Bohemians 1905 (Cze) - Mas Taborsko (Cze)
18:00O. Ljubljana (Slo) - Sparta Prague (Cze)
19:30Atromitos (Gre) - PAOK (Gre)
Беларус - Висша Лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
18:00Belshina - Slutsk2.253.302.881.672.041.351.251.55
20:00Shakhtyor Soligorsk - Dynamo Brest
Финландия - Икьонен1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
18:30Gnistan - Mikkelin
18:30MuSa - Ekenas
САЩ - Висша Лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
03:00Philadelphia Union - Portland Timbers2.653.602.451.622.151.532.351.501.251.45
Австралия - А-Лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
12:30Adelaide United - Sydney FC
Китай - Супер Лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
13:00Tianjin Teda - Beijing Guoan
15:00Qingdao Huanghai - Shanghai SIPG
07.08.2020
Швейцария - Суперлига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
19:15Thun - Vaduz
Босна и Херц. - Висша лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
20:00Borac Banja Luka - Sloboda
Естония - Мейстрилига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
19:30Flora - Kuressaare1.0311.0025.00
Латвия - Висша лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
18:00Metta/LU - BFC Daugavpils2.303.502.631.361.251.53
18:00Tukums 2000 - Valmiera7.004.501.36
20:00Riga FC - Jelgava1.196.0011.00
Шампионска Лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
22:00Juventus - Lyon1.424.607.501.722.051.931.821.081.172.63
22:00Manchester City - Real Madrid1.704.404.301.472.551.502.501.201.192.05
България Първа ПФЛ1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
20:00CSKA 1948 Sofia - CSKA Sofia
Клубни приятелски срещи1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
11:30Dijon (Fra) - Metz (Fra)
12:00Tirol (Aut) - Plzen (Cze)
15:30Heerenveen (Ned) - Vitesse (Ned)
16:00Hansa Rostock (Ger) - Berliner AK 07 (Ger)
18:00Rapid Vienna (Aut) - Ostrava (Cze)
18:00Grenoble (Fra) - Grasse (Fra)
18:00Altach (Aut) - Plzen (Cze)
19:00APOEL (Cyp) - AEK Larnaca (Cyp)
19:00First Vienna (Aut) - SK Rapid Vienna (Am) (Aut)
19:00St Etienne (Fra) - Hertha Berlin (Ger)
19:30Schwechat (Aut) - Wiener Sportklub (Aut)
19:45FC Emmen (Ned) - Cambuur (Ned)
19:45SW Essen (Ger) - Frohnhausen (Ger)
20:00Drochtersen/Assel (Ger) - Oberneuland (Ger)
20:00Lebring (Aut) - Kalsdorf (Aut)
20:00Buchbach (Ger) - Union Gurten (Aut)
20:30HHC (Ned) - Jong Heerenveen (Ned)
Беларус - Висша Лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
18:00Vitebsk - Isloch2.303.202.801.831.831.361.291.50
20:00Din. Minsk - Smolevichi1.176.2512.001.402.651.021.063.80
Южна Корея - Висша лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
14:00Seoul - Gangwon2.703.502.381.722.001.602.201.531.251.40
Ирландия - Висша лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
19:45Bohemians - Dundalk
21:45St. Patricks - Finn Harps
Ирландия - Втора лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
21:45Drogheda - Bray
21:45UC Dublin - Shamrock 2
21:45Wexford - Cabinteely
Финландия - Каконен А1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
18:30PEPO - Kultsu
Финландия - Каконен B1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
18:30KaaPo - SalPa
18:30Klubi 04 - GrIFK
19:00HJS Akatemia - Ilves 2
Финландия - Каконен C1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
18:30GBK Kokkola - VIFK
Швеция - Суперетан Лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
20:00Osters - Akropolis2.103.253.401.901.801.722.001.291.301.65
20:00Sundsvall - Ljungskile1.803.404.301.901.801.751.951.191.291.87
20:00Vasteras SK - Brage2.353.402.801.702.051.572.251.361.291.53
Швеция - Д1 Юг1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
20:00Lindome - Utsiktens
САЩ - Висша Лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
03:00Orlando City - Minnesota United2.453.502.751.702.051.572.251.421.251.50
Мексико - Примера Дивисион1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
03:00Pachuca - Queretaro
05:06Club Tijuana - U.A.N.L.- Tigres
Австралия - А-Лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
12:30Western United - WS Wanderers
Китай - Супер Лига1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
13:00Wuhan Zall - Shijiazhuang
14:35Henan Jianye - Hebei
15:00Hebei - Chongqing Lifan
Мароко - Първа Дивизия1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
00:00Berkane - Wydad
20:00Renaissance Zemamra - Hassania Agadir
България - Втора ПФЛ1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
17:45Hebar - Pirin Blagoevgrad
19:00Ludogorets II - Minyor Pernik