За да участвате в играта трябва да имате регистрация в Palms Bet!

Моля направете регистрация в PalmsBet:
Форма за регистрация в PalmsBet от тук

Футболен тираж

19.07.2019
Датско първенство1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
20:00FC Koebenhavn - AGF
Швейцарско първенство1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
21:00Sion - FC Basel 18933.803.501.871.702.051.602.201.831.251.22
Хърватско първенство1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
20:00NK Osijek - Slaven1.653.405.002.071.651.131.252.05
Естонско първенство1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
19:30Nomme JK Kalju - Paide Linnameeskond
Словенско първенство1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
19:00Aluminij - NK Triglav Kranj1.801.87
20.07.2019
Шведско първенство1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
17:00AIK - Helsingborgs IF1.573.705.752.351.532.351.531.101.252.25
17:00Oerebro - Falkenbergs FF2.153.403.101.722.001.572.251.301.291.65
19:00GIF Sundsvall - Haecken5.003.801.621.901.801.901.802.151.221.14
Финландско първенство1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
17:00Ilves - HJK2.753.002.632.401.502.001.721.451.331.40
17:00KPV - SJK3.203.102.252.251.571.951.751.571.331.30
17:00VPS - FC Lahti2.453.002.952.401.502.001.721.351.331.50
Руско първенство1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
14:00FC Ufa - FC Krasnodar4.103.201.902.251.572.001.721.801.301.20
16:30Krylya Sovetov Samara - FC Arsenal Tula2.403.003.002.551.452.101.651.351.331.50
19:00CSKA Moscow - FC Orenburg1.503.807.002.151.622.251.571.071.222.45
21:30FK Rostov - FC Spartak Moscow2.353.103.002.351.531.951.751.351.301.53
Швейцарско първенство1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
20:00FC ST Gallen 1879 - Luzern2.353.402.801.702.051.572.251.361.291.53
Босна и Херциговина1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
18:30FK Zvijezda 09 - FK Tuzla City
18:30Velez Mostar - FK Mladost Doboj Kakanj
21:30FK Zeljeznicar - Borac Banja Luka
Хърватско първенство1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
20:00Rijeka - NK Varazdin1.254.7011.001.931.751.021.133.20
22:00HNK Gorica - Inter Zapresic2.053.103.501.991.701.251.291.65
Латвийско първенство1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
18:00Riga FC - BFC Daugavpils
Словенско първенство1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
19:00NK Tabor Sezana - NK Celje
21:15Rudar Velenje - Maribor
21.07.2019
Исландско първенство1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
19:00Breidablik - Grindavik
19:00Fylkir - IBV Vestmannaeyjar
20:00KA Akureyri - IA Akranes
22:15KR Reykjavik - Stjarnan
22:15Vikingur Reykjavik - Valur Reykjavik
Датско първенство1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
13:00Silkeborg - AC Horsens
15:00AaB - SonderjyskE
15:00Esbjerg FB - Hobro
17:00Randers FC - Broendby IF
19:00FC Midtjylland - FC Nordsjaelland
Норвежко първенство1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
19:00SK Brann - Stabaek2.303.302.951.901.801.722.001.361.291.55
21:00Molde FK - Sarpsborg 081.574.105.001.602.201.652.101.141.192.25
Шведско първенство1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
16:00IFK Gothenburg - AFC Eskilstuna1.533.806.252.051.702.101.651.091.222.35
16:00Malmoe FF - Sirius1.295.0010.001.622.152.001.721.041.133.20
18:30IFK Norrkoeping - Oestersunds FK1.623.805.001.751.951.751.951.141.222.15
Финландско първенство1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
17:00FC Inter - Honka
17:00HIFK - RoPS2.353.003.102.551.452.151.621.331.331.53
17:00KuPS - IFK Mariehamn2.053.403.401.901.801.722.001.251.291.70
Руско първенство1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
14:00Ural - Republican FC Akhmat Grozny2.502.952.902.501.472.051.701.361.351.45
16:30FC Lokomotiv Moscow - FC Tambov1.304.6011.001.901.802.401.501.031.153.10
19:00FC Dinamo Moscow - FC Rubin Kazan1.803.204.802.551.452.251.571.151.301.90
21:30PFC Sochi - Zenit St. Petersburg5.753.801.551.901.802.001.722.301.221.10
Швейцарско първенство1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
17:00Young Boys - Servette1.335.008.001.502.401.751.951.061.142.95
17:00FC Zuerich - Lugano2.053.303.501.801.901.652.101.251.291.70
Босна и Херциговина1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
20:00FK Sarajevo - Hsk Zrinjski Mostar
21:30FK Sloboda Tuzla - FK Radnik Bijeljina
22:00Siroki Brijeg - Celik Zenica
Естонско първенство1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
19:00Flora Tallinn - Maardu Linnameeskond
19:00FC Kuressaare - FCI Levadia
Латвийско първенство1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
16:00FS Metta/LU - RFS
17:00Valmiera FK - Ventspils
18:00FK Jelgava - FK Liepaja
Словенско първенство1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
19:00NS Mura - NK Bravo
22.07.2019
Исландско първенство1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
22:15HK Kopavogs - FH Hafnarfjordur
Датско първенство1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
20:00OB - Lyngby
Шведско първенство1X2+2.5-2.5ГГНГ1X12X2
20:00Hammarby IF - Elfsborg1.454.406.251.532.351.652.101.111.172.50
20:00Kalmar FF - Djurgaarden3.603.002.152.351.532.051.701.651.331.25